Udany rewanż na boisku w Lublińcu.

Kategoria: Ajaks 2008/2009 Opublikowano: sobota, 12, październik 2019 Drukuj E-mail
Akademia Sportowa Lubliniec 3 : 4 Ajaks I Częstochowa
Kacper Sulwiński 2, Tyberiusz Cudak 1, Karol Heine 1.

Akademia Sportowa Lubliniec : Ajaks I Częstochowa 3:4 (3:0)

1 Filip Kotlewski, 4 Adam Płowiec, 12 Mariusz Siudeja, 14 Igor Góra, 99 Jakub Bąk, 15 Piotr Orzechowski, 10 Kacper Sulwiński, 11 Tyberiusz Cudak, 9 Mateusz Słama, oraz 7 Bartłomiej Wierzbicki, 18 Karol Heine, 17 Bernard Bojur, 2 Filip Skurka .

Trener Mariusz Sędzielewski

W pierwszej rundzie nasi zawodnicy niespodziewanie przegrali na swoim boisku 4:5, prowadząc do przerwy 4:1. Tym razem mecz przebiegał identycznie, tylko drużyny zmieniły się miejscami. To Akademia Sportowa do przerwy prowadziła 3:0. Po przerwie w zawodników Ajaksu wszedł nowy duch. Po strzeleniu pierwszej bramki nastąpiła dodatkowa mobilizacja, a po drugiej, zwycięzca mógł być tylko jeden. Kolejne dwie bramki były formalnością, a zespół zaliczył jeden z najlepszych meczów pod wodzą trenera Sędzielewskiego. Taki mecz pamięta się do końca życia.

Kolejny mecz w środę 16 października 2019 o godzinie 17.30 z Victorią Częstochowa na boisku przy ulicy Krakowskiej