Zwycięstwo w zaległym meczu Młodzika D2

Kategoria: Ajaks 2008/2009 Opublikowano: środa, 16, październik 2019
Victoria Częstochowa 0 : 7 Ajaks I Częstochowa
Heine 1, Słama 2, Wierzbicki 1, Kotlewski 2, Orzechowski 1

W zaległym meczu II rundy rozgrywek III ligi Młodzika D2 drużyna Ajaksu odniosła zasłużone zwycięstwo na boisku przy ulicy Krakowskiej. Do przerwy prowadziliśmy tylko dwoma bramkami, pomimo oddania wielu strzałów na bramkę gospodarzy. Nasze strzały zatrzymywały się na obrońcach albo ostatecznie na bramkarzu Victorii. Dopiero w 14 minucie drugiej połowy Bartłomiej Wierzbicki podwyższył wynik na 0:3. Od tego momentu udało się strzelić więcej bramek. Od początku drugiej połowy na bramce stanął Mario Siudeja, z czego skorzystał Filip Kotlewski zaliczając dublet, tak jak Mati Słama.

Victoria Częstochowa : Ajaks I Częstochowa 0:7 (0:2)
Filip Kotlewski 2 - Adam Płowiec, Bernard Bojur - Igor Góra, Bartłomiej Wierzbicki 1 - Jakub Bąk, Kacper Sulwiński, Tyberiusz Cudak - Karol Heine 1 oraz Mateusz Słama 2, Filip Skurka, Mariusz Siudeja, Piotr Orzechowski 1.

Po tym meczu Ajaks zajmuje trzecie miejsce w tabeli, mając jeszcze jeden zaległy mecz.

Trener Mariusz Pulcer.

Kolejny mecz w sobotę 19 października o godzinie 10.00 z RKS Rakowem Częstochowa.