Młodzik D2 2002: Porażka w derbach

Kategoria: Ajaks 2002 Opublikowano: niedziela, 27, październik 2013 Drukuj E-mail

W ubiegłą sobotę (26.10.2013 r.) nasza drużyna przegrała wyjazdowy mecz z RKS-em Raków Częstochowa i tym samym przerwała zwycięską passę w tej rundzie.

Mecz miał dwa oblicza, pierwszą połowę bardzo słabą w naszym wykonaniu i zdominowaną przez gospodarzy oraz całkiem dobra drugą odsłonę, w której to my mieliśmy inicjatywę, ale niestety nie byliśmy w tym dniu tak skuteczni jak zespół Rakowa i ostatecznie wysoko ulegliśmy 5:1.

Warto odnotować że bramka zdobyta w tym spotkaniu, była bramką numer sto zdobytą w bieżących rozgrywkach przez drużynę Ajaksu 2002.

RKS Raków Częstochowa 5 : 1 Ajaks
bramka samobójcza

Ajaks: Morawski, Karoń, Kania, Aluk, Rybaniec, Rosiński, Ożóg, Kosin, Ostrowski oraz Piaszczyk, Lutak, Lampa, Ciszewski, Piekarski, Garbowicz i kontuzjowany Piaskowski.

Trener Paweł Puchała

PS. Duże brawa należą się licznie zgromadzonym rodzicom naszych zawodników, którzy mimo niekorzystnego wyniku głośno dopingowali nasz zespół, tworząc tym samym świetną atmosferę do gry w piłkę. W imieniu swoim i zawodników serdecznie dziękuję. Trener Paweł Puchała