ŚLT '98 - Sparta Lubliniec - Ajaks

Kategoria: Ajaks 1998 Opublikowano: sobota, 24, marzec 2012

Porażka na początek.

Ajaks '98 rozegrał dziś pierwszy mecz w rundzie wiosennej Śląskiej Ligii Trampkarzy (ŚLT). Inauguracja nie wypadła pomyślnie, bo do Lublińca jechaliśmy po punkty.

Ajaks tradycyjnie rozpoczyna od 0-1 w 1 minucie meczu!  Później oglądamy wyrównany pojedynek, z nieznaczną przewagą gości. Niewiele jednak jest okazji do zmiany niekorzystnego rezultatu. Druga połowa, to wciąż wyrównana walka, jednak po dość przypadkowym wybiciu obrońców Sparty, jeden z gospodarzy znajduje się w świetnej okazji i wykorzystuje zagapienie się całej formacji obronnej Ajaksu, lokując piłkę w siatce.

Ciężko jest wygrać mecz, jeśli zaczyna się go od 0-1, a na dodatek stwarza tak mało sytuacji bramkowych.

Miejmy nadzieję, że zastosowanie znajdzie tu stare przysłowie: "pierwsze koty za płoty"!

Sparta Lubliniec 2 : 0 Ajaks