Młodzik D1 2002: Udana inauguracja rundy wiosennej

Kategoria: Ajaks 2002 Opublikowano: poniedziałek, 13, kwiecień 2015

W dniu dzisiejszym (12.04.2015 r.) podejmowaliśmy na własnym boisku drużynę Ruchu Chorzów. Było to spotkanie I kolejki II Ligi Śląskiej, w którym odnieśliśmy zwycięstwo 4:1.

Ajaks 4 : 1 Ruch Chorzów
Lampa 2, Piaskowski, Ostrowski

Nasza drużyna dobrze "weszła" w to spotkanie, bowiem już w pierwszej minucie mieliśmy idealną sytuację do zdobycia bramki, niestety nie udało otworzyć się wyniku.

Później jeszcze kilkukrotnie zagrażaliśmy bramce przyjezdnych, ale bez oczekiwanego rezultatu. To co nie udało się "z gry", udało się ze stałych fragmentów, które odpowiednio w 12 i 25 minucie zamieniliśmy na gole. Drużynie gości należy oddać że dłużej utrzymywali się przy piłce, nie przełożyło się to jednak na żadne zagrożenie naszej bramki w I połowie meczu.

W II połowie Ruch zaczął stwarzać sobie sytuacje bramkowe, ale dobrze dysponowany był Morawski, który kilkukrotnie uratował nas od straty gola. Ostatecznie zdobyliśmy jeszcze dwie bramki, na które goście odpowiedzieli jedynie honorowym trafieniem.

Drużynie należą się wielkie brawa za zaangażowanie włożone w ten mecz.

Ajaks: Morawski, Garbowicz, Kania, Piaszczyk, Piaskowski, Rybaniec Jan, Ostrowski, Aluk, Lampa oraz Kosin, Ciszewski, Lutak, Rybaniec Antoni.