DRUŻYNY

Ajaks B1 Junior Młodszy

Trener: Andrzej Rogaczewski, tel. 606 761 554

SKŁAD I TRENINGI

Treningi:
Poniedziałek: 17:30-19:00
Wtorek: 17:30-19:00
Czwartek: 17:30-19:00

TABELA

Ajaks B1 Junior Młodszy

 

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płn.

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GÓRNIK ZABRZE S.A. 14 36 12 0 2 84:14
2 ZAGŁĘBIE S.A. 14 31 9 4 1 52:16
3 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 14 29 9 2 3 60:24
4 RUCH CHORZÓW S.A. 14 20 6 2 6 50:34
5 UKS RUCH CHORZÓW 14 20 6 2 6 48:34
6 PKS JÓZEFKA CHORZÓW 14 15 4 3 7 28:41
7 SKS GWAREK ZABRZE 14 9 2 3 9 41:47
8 UKS MOSIR MYSZKÓW 14 0 0 0 14 4:157
Kolejka nr 14
2020-11-14/10:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW - GÓRNIK ZABRZE S.A. 0:9
2020-11-14/11:00 UKS RUCH CHORZÓW - UKS MOSIR MYSZKÓW 11:0
2020-11-14/13:00 ZAGŁĘBIE S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 2:1
2020-11-14/13:45 RUCH CHORZÓW S.A. - SKS GWAREK ZABRZE 3:3
Kolejka nr 14
2020-11-14/10:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW - GÓRNIK ZABRZE S.A. 0:9
2020-11-14/11:00 UKS RUCH CHORZÓW - UKS MOSIR MYSZKÓW 11:0
2020-11-14/13:00 ZAGŁĘBIE S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 2:1
2020-11-14/13:45 RUCH CHORZÓW S.A. - SKS GWAREK ZABRZE 3:3
Kolejka nr 13
2020-11-07/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - UKS RUCH CHORZÓW 0:4
2020-11-07/09:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - RUCH CHORZÓW S.A. 6:0
2020-11-07/10:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - PKS JÓZEFKA CHORZÓW 5:0
2020-11-07/10:00 UKS MOSIR MYSZKÓW - ZAGŁĘBIE S.A. 0:14
Kolejka nr 12
2020-10-30/15:00 SKS GWAREK ZABRZE - GÓRNIK ZABRZE S.A. 0:6
2020-10-31/09:00 RUCH CHORZÓW S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 0:2
2020-10-31/10:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW - UKS MOSIR MYSZKÓW 8:1
2020-10-31/12:00 UKS RUCH CHORZÓW - ZAGŁĘBIE S.A. 2:4
Kolejka nr 11
2020-10-24/09:30 UKS MOSIR MYSZKÓW - RUCH CHORZÓW S.A. 0:15
2020-10-24/10:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - SKS GWAREK ZABRZE 3:3
2020-10-24/13:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - UKS RUCH CHORZÓW 5:0
2020-11-04/15:30 ZAGŁĘBIE S.A. - PKS JÓZEFKA CHORZÓW 1:1
Kolejka nr 10
2020-10-17/09:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 2:0
2020-10-17/11:30 UKS RUCH CHORZÓW - PKS JÓZEFKA CHORZÓW 6:1
2020-10-28/13:30 SKS GWAREK ZABRZE - UKS MOSIR MYSZKÓW 12:0
2020-11-12/08:30 RUCH CHORZÓW S.A. - ZAGŁĘBIE S.A. 1:2
Kolejka nr 9
2020-10-10/10:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - UKS RUCH CHORZÓW 3:2
2020-10-10/10:00 UKS MOSIR MYSZKÓW - GÓRNIK ZABRZE S.A. 0:14
2020-10-10/10:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW - RUCH CHORZÓW S.A. 1:2
2020-10-10/15:00 ZAGŁĘBIE S.A. - SKS GWAREK ZABRZE 1:1
Kolejka nr 8
2020-10-03/10:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - ZAGŁĘBIE S.A. 3:0
2020-10-03/10:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - UKS MOSIR MYSZKÓW 17:1
2020-10-03/11:00 UKS RUCH CHORZÓW - RUCH CHORZÓW S.A. 2:2
2020-10-04/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - PKS JÓZEFKA CHORZÓW 3:5
Kolejka nr 7
2020-09-26/09:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - PKS JÓZEFKA CHORZÓW 5:3
2020-09-26/09:00 SKS GWAREK ZABRZE - RUCH CHORZÓW S.A. 2:7
2020-09-26/10:00 UKS MOSIR MYSZKÓW - UKS RUCH CHORZÓW 0:11
2020-09-26/10:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - ZAGŁĘBIE S.A. 0:0
Kolejka nr 6
2020-09-19/10:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 1:4
2020-09-19/11:30 RUCH CHORZÓW S.A. - GÓRNIK ZABRZE S.A. 1:7
2020-09-20/11:30 UKS RUCH CHORZÓW - SKS GWAREK ZABRZE 3:1
2020-09-20/15:00 ZAGŁĘBIE S.A. - UKS MOSIR MYSZKÓW 10:0
Kolejka nr 5
2020-09-11/16:30 GÓRNIK ZABRZE S.A. - SKS GWAREK ZABRZE 2:1
2020-09-12/10:00 ZAGŁĘBIE S.A. - UKS RUCH CHORZÓW 5:0
2020-09-12/10:00 UKS MOSIR MYSZKÓW - PKS JÓZEFKA CHORZÓW 0:1
2020-09-12/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - RUCH CHORZÓW S.A. 5:2
Kolejka nr 4
2020-09-05/10:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW - ZAGŁĘBIE S.A. 0:0
2020-09-05/11:30 UKS RUCH CHORZÓW - GÓRNIK ZABRZE S.A. 3:1
2020-09-05/16:30 RUCH CHORZÓW S.A. - UKS MOSIR MYSZKÓW 7:0
2020-09-06/14:00 SKS GWAREK ZABRZE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 1:3
Kolejka nr 3
2020-08-29/10:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW - UKS RUCH CHORZÓW 2:2
2020-08-29/10:00 UKS MOSIR MYSZKÓW - SKS GWAREK ZABRZE 1:11
2020-08-29/10:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - GÓRNIK ZABRZE S.A. 1:7
2020-08-29/11:30 ZAGŁĘBIE S.A. - RUCH CHORZÓW S.A. 3:2
Kolejka nr 2
2020-08-21/11:00 RUCH CHORZÓW S.A. - PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2:1
2020-08-22/09:00 UKS RUCH CHORZÓW - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 2:4
2020-08-22/10:00 GÓRNIK ZABRZE S.A. - UKS MOSIR MYSZKÓW 14:0
2020-08-22/14:00 SKS GWAREK ZABRZE - ZAGŁĘBIE S.A. 2:5
Kolejka nr 1
2020-08-15/09:00 RUCH CHORZÓW S.A. - UKS RUCH CHORZÓW 6:0
2020-08-15/10:00 PKS JÓZEFKA CHORZÓW - SKS GWAREK ZABRZE 4:1
2020-08-15/10:00 UKS MOSIR MYSZKÓW - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 1:12
2020-08-19/15:00 ZAGŁĘBIE S.A. - GÓRNIK ZABRZE S.A. 5:3

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/junior-b1-mlodszy?liga=3

Wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05 dające pierwsze miejsce na zakończenie rozgrywek w III lidze wojewódzkiej

Ajaks 2004/2005 20-06-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 12

19.06.19 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Uks "Ajaks" Częstochowa 7 : 1 Akademia Sportowa Lubliniec
Kowalczyk 27', 39', 52', Michalczyk 14', Kołodziej 28', Kalota Kr. 56', Majchrzak 69'

 Do przerwy: (4:1)

Czytaj więcej: Wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05 dające pierwsze miejsce na zakończenie rozgrywek w III...

Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 16-06-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 11

15.06.19 r. stadion, w Myszkowie

Uks "Mosir" Myszków 3 : 5 Uks "Ajaks" Częstochowa
Kalota Kr. 6', Kowalczyk 41', Kołodziej 48', Kwiatkowski 69', Michalczyk 70'

 Do przerwy: (1:1)

Czytaj więcej: Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 09-06-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 10

09.06.19 r. stadion, ul. Limanowskiego 83

Uks "Raków" Częstochowa 2 : 9 Uks "Ajaks" Częstochowa
Plaskacz 16', 19', 24', Kowalczyk 29',35', Bednarek 2', Kostro 4', Michalczyk 21', Majchrzak 58'

  Do przerwy: (0:8)

Czytaj więcej: wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 01-06-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 9

01.06.19 r. stadion, w Lublińcu

As Lubliniec 3 : 7 Uks "Ajaks" Częstochowa
Kowalczyk 14', 16', 34', Michalczyk 24', 68', Bednarek 15', Fyda 38'(k)

 Do przerwy: (1:6)

Czytaj więcej: wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 26-05-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 8

25.05.19 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Uks "Ajaks" Częstochowa 5 : 1 Uks "Mosir" Myszków
Kowalczyk 24', 39', Kołodziej 53', Michalczyk 61', Dudek 71'

 Do przerwy: (2:0)

Czytaj więcej: wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 19-05-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 7

19.05.19 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Uks "Ajaks" Częstochowa 4 : 0 Uks "Raków" Częstochowa
Kowalczyk 23', 30', Plaskacz 34', Fyda 43'(k)

 Do przerwy: (3:0)

Czytaj więcej: Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Przegrana ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 12-05-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 6

11.05.19 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Uks "Ajaks" Częstochowa 3 : 4 As Lubliniec
Kowalczyk 22', 24', 29'

 Do przerwy: (3:3)

Czytaj więcej: Przegrana ajaksu rocznika 04/05

Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 05-05-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 5

04.05.19 r. stadion, w Myszkowie

Uks "Mosir" Myszków 2 : 4 Uks "Ajaks" Częstochowa
Kowalczyk 45', 59', Michalczyk 15', Woliński 43'

 Do przerwy: (0:1)

Czytaj więcej: Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 28-04-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 4

28.04.19 r. stadion, ul. Limanowskiego 83

Uks "Raków" Częstochowa 2 : 5 Uks "Ajaks" Częstochowa
Michalczyk 42', 49', 52', Fyda 32'(K), Kowalczyk 63'

 Do przerwy: (1:1)

Czytaj więcej: wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05