DRUŻYNY

Ajaks C1 Trampkarz

Trener: Sławomir Piwiński, tel. 665 858 116

Kierownik drużyny: Robert Włoch, tel. 501 266 504, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

TABELE

Ajaks C1 Trampkarz

 

II liga wojewódzka C1 Trampkarz "wiosna" Grupa płd. (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 BBTS PODBESKIDZIE 0 0 0 0 0 0:0
2 KP BESKID SKOCZÓW 0 0 0 0 0 0:0
3 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 0 0 0 0 0 0:0
4 MKS ISKRA PSZCZYNA 0 0 0 0 0 0:0
5 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 0 0 0 0 0 0:0
6 RKP SP ROW w RYBNIKU 0 0 0 0 0 0:0
7 SKS GWAREK ZABRZE 0 0 0 0 0 0:0
8 WSP WODZISŁAW 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2021-03-20/09:00 KP BESKID SKOCZÓW - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2021-03-20/10:00 SKS GWAREK ZABRZE - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2021-03-20/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - WSP WODZISŁAW -:-
2021-03-20/10:00 BBTS PODBESKIDZIE - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
Kolejka nr 2
2021-03-27/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2021-03-27/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2021-03-27/10:00 WSP WODZISŁAW - BBTS PODBESKIDZIE -:-
2021-03-27/10:00 SKS GWAREK ZABRZE - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-
Kolejka nr 3
2021-04-07/17:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2021-04-07/17:00 BBTS PODBESKIDZIE - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2021-04-07/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - WSP WODZISŁAW -:-
2021-04-07/17:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
Kolejka nr 4
2021-04-10/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2021-04-10/10:00 WSP WODZISŁAW - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2021-04-10/10:00 SKS GWAREK ZABRZE - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2021-04-10/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - BBTS PODBESKIDZIE -:-
Kolejka nr 5
2021-04-17/09:00 KP BESKID SKOCZÓW - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-
2021-04-17/10:00 BBTS PODBESKIDZIE - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2021-04-17/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2021-04-17/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - WSP WODZISŁAW -:-
Kolejka nr 6
2021-04-24/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - WSP WODZISŁAW -:-
2021-04-24/10:00 SKS GWAREK ZABRZE - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2021-04-24/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2021-04-24/10:00 BBTS PODBESKIDZIE - KP BESKID SKOCZÓW -:-
Kolejka nr 7
2021-05-01/09:00 KP BESKID SKOCZÓW - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2021-05-01/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - BBTS PODBESKIDZIE -:-
2021-05-01/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-
2021-05-01/10:00 WSP WODZISŁAW - SKS GWAREK ZABRZE -:-
Kolejka nr 8
2021-05-08/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2021-05-08/10:00 WSP WODZISŁAW - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-
2021-05-08/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - BBTS PODBESKIDZIE -:-
2021-05-08/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KP BESKID SKOCZÓW -:-
Kolejka nr 9
2021-05-15/09:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2021-05-15/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2021-05-15/10:00 BBTS PODBESKIDZIE - WSP WODZISŁAW -:-
2021-05-15/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - SKS GWAREK ZABRZE -:-
Kolejka nr 10
2021-05-22/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-
2021-05-22/10:00 SKS GWAREK ZABRZE - BBTS PODBESKIDZIE -:-
2021-05-22/10:00 WSP WODZISŁAW - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2021-05-22/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
Kolejka nr 11
2021-05-29/09:00 KP BESKID SKOCZÓW - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2021-05-29/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2021-05-29/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - WSP WODZISŁAW -:-
2021-05-29/10:00 BBTS PODBESKIDZIE - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-
Kolejka nr 12
2021-06-05/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - BBTS PODBESKIDZIE -:-
2021-06-05/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2021-06-05/10:00 SKS GWAREK ZABRZE - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2021-06-05/10:00 WSP WODZISŁAW - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
Kolejka nr 13
2021-06-12/09:00 KP BESKID SKOCZÓW - BBTS PODBESKIDZIE -:-
2021-06-12/10:00 WSP WODZISŁAW - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2021-06-12/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - SKS GWAREK ZABRZE -:-
2021-06-12/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-
Kolejka nr 14
2021-06-20/17:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2021-06-20/17:00 BBTS PODBESKIDZIE - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2021-06-20/17:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2021-06-20/17:00 SKS GWAREK ZABRZE - WSP WODZISŁAW -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c1?liga=4

Dobry początek ligi, Trampkarz C1

Ajaks 2006 23-08-2020 Anna Włoch

23.08.2020 r. boisko Sparta Lubliniec, ul. 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty 1 Lubliniec

Zwycięstwo chłopców w I kolejce ligi, trampkarz C1, runda jesienna. Pomimo upału chłopcy rozegrali dobre spotkanie i pokonali przeciwników z drużyny AS Lubliniec.

UKS Ajaks Częstochowa 3 : 2 AS Lubliniec
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Dawid Pęczek x2, Piotr Kociszewski x1

Czytaj więcej: Dobry początek ligi, Trampkarz C1

Seria sparingów przed rozpoczęciem ligi

Ajaks 2006 23-08-2020 Anna Włoch

Rocznik 2006 wraz ze wsparciem zawodników z rocznika 2007 rozpoczął przygotowania do rozgrywek ligowych.

19.08.2020 r. boisko KS Skra Częstochowa ul Loretańska 20
Chłopcy zagrali dobry mecz z drużyną SKRA Częstochowa, ale nasza drużyna uległa im nieznacznie.

UKS Ajaks Częstochowa 1 : 2 Skra Częstochowa
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Mateusz Głowacki

Czytaj więcej: Seria sparingów przed rozpoczęciem ligi

Kolejne trzy kolejki ligi, rocznik 2006

Ajaks 2006 16-11-2019 Anna Włoch

IX kolejka ligi
13.10.2019 r.  Boisko klubu SSR APN Knurów

Pierwsze zwycięstwo chłopców z rocznika 2006, miejmy nadzieję, że kolejne mecze będą też zwycięskie.

UKS Ajaks Częstochowa 2 : 1 SSR APN Knurów
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Maksymilian Wójcik x1, Aleksander Świąć x1

Czytaj więcej: Kolejne trzy kolejki ligi, rocznik 2006

Ajaks 2006, kolejne trzy kolejki ligi bez punktów

Ajaks 2006 13-10-2019 Anna Włoch

VI kolejka ligi
21.09.2019 r. Ajaks 'Arena', ul. Starzyńskiego 10

Chłopcy z rocznika 2006 odnieśli dotkliwą porażkę w VI kolejce ligi. Zdobyli tylko jedną bramkę z błędu przeciwnika strzelając bramkę z rzutu karnego.

UKS Ajaks Częstochowa 1 : 9 GKS Piast Gliwice
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Piotr Kociszewski x1k

Czytaj więcej: Ajaks 2006, kolejne trzy kolejki ligi bez punktów

Ajaks 2006, trzy kolejki ligi bez punktów

Ajaks 2006 20-09-2019 Anna Włoch

III kolejka ligi
31.08.2019 r. Boisko klubu Ruch Chorzów

Chłopcy z rocznika 2006 odnieśli dotkliwą porażkę w III kolejce ligi. Pomimo walki nasi zawodnicy nie mogli poradzić sobie
z przeciwnikiem strzelając dwie bramki na pocieszenie.

UKS Ajaks Częstochowa 2 : 10 Ruch Chorzów S.A.
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Dawid Pęczek, Piotr Kociszewski

Czytaj więcej: Ajaks 2006, trzy kolejki ligi bez punktów

Trudny początek ligi, Trampkarz C2

Ajaks 2006 31-08-2019 Anna Włoch

I kolejka ligi
24.08.2019 r. 'Ajaks Arena', ul. Starzyńskiego 10, Częstochowa

Chłopcy z rocznika 2006 odnieśli porażkę w I i II kolejce II ligi wojewódzkiej pomimo przygotowań na obozie i sparingów przed rozpoczęciem ligi. Sparing z Lelovią Lelów nasi zawodnicy wygrali 8:4, ale Victoria Częstochowa pokonała naszych chłopców 6:3.
Pierwszy przeciwnik w lidze Raków Częstochowa wydaje się być faworytem grupy i choć chłopcy dali z siebie wszystko ulegli dotkliwie miejscowym kolegom. Kolejny przeciwnik nie odbiegał poziomem od naszych chłopców, jednak zabrakło wiary w zwycięstwo i nasi zawodnicy kolejny raz ponieśli porażkę.

UKS Ajaks Częstochowa 0 : 7 RKS Raków Częstochowa

Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Kacper Kowalczyk (bramkarz), Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Maksymilian Wójcik, Kacper Panek, Mateusz Głowacki, Aleksander Świąć, Krystian Błaszczyk, Krzysztof Stanek, Igor Zawada;

Trener: Andrzej Lewandowski

Druga kolejka ligi 

28.08.2019 r. 'Ajaks Arena', ul. Starzyńskiego 10, Częstochowa

UKS Ajaks Częstochowa 0 : 2 SSR APN Knurów

 
Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Kacper Kowalczyk (bramkarz), Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Maksymilian Wójcik, Kacper Panek, Mateusz Głowacki, Aleksander Świąć, Krystian Błaszczyk, Krzysztof Stanek;

Trener: Andrzej Lewandowski

Zwycięstwo rocznika 2006, XII kolejka ligi Młodzik D2

Ajaks 2006 09-06-2019 Anna Włoch

09.06.2019 r. 'Ajaks Arena', ul. Starzyńskiego 10, Częstochowa

Zwycięstwo chłopców 2006 w XII kolejce ligi, Młodzik D1, runda wiosenna. Pomimo upału chłopcy z rocznika 2006 rozegrali dobre spotkanie i pokonali przeciwników z Victorii Częstochowa.

UKS Ajaks Częstochowa 4 : 1 Victoria Częstochowa
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Maksymilian Ociepa x3, Aleksander Świąć x1

Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Kacper Kowalczyk (bramkarz), Piotr Kociszewski, Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Konrad Szymanek, Dawid Pęczek, Maksymilian Ociepa, Aleksander Świąć, Igor Zawada, Krystian Błaszczyk;

Trener: Andrzej Lewandowski

Kolejne zwycięstwo rocznika 2006, XI kolejka ligi

Ajaks 2006 01-06-2019 Anna Włoch

1.06.2019 r. Boisko LKS Lelovia Lelów ul Sportowa 1, Lelów

Zwycięstwo chłopców 2006 w XI kolejce ligi, Młodzik D1, runda wiosenna.

UKS Ajaks Częstochowa 5 : 0 Lelovia Lelów
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Maksymilian Ociepa x2, Dawid Pęczek x1, Maciej Szymanek x1, Marcel Miklus x1

 Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Piotr Jasiurski (bramkarz), Kacper Kowalczyk (bramkarz), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Kociszewski, Maciej Szymanek, Konrad Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Aleksander Świąć, Igor Zawada, Kacper Panek, Marcel Miklus, Krystian Błaszczyk ;

Trener: Andrzej Lewandowski

Wysokie zwycięstwo rocznika 2006 w X kolejce ligi, Młodzik D1

Ajaks 2006 01-06-2019 Anna Włoch

25.05.2019 r. Boisko LKS Pogoń Kamyk, ul. Szkolna 3, Kamyk
Chłopcy z rocznika 2006 odnieśli druzgocące zwycięstwo w X kolejce ligi, Młodzik D1, runda wiosenna. 

UKS Ajaks Częstochowa 12 : 0 LKS Pogoń Kamyk
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Maksymilian Ociepa x3, Maciej Szymanek x2, Dawid Pęczek x2,
Aleksander Świąć x2 Marcel Miklus x1, Piotr Kociszewski x1, 1 s.

Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz),  Kacper Kowalczyk (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Piotr Kociszewski, Krystian Błaszczyk, Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Konrad Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Kacper Panek, Aleksander Świąć, Igor Zawada;

Trener: Andrzej Lewandowski