DRUŻYNY

Ajaks D2 Młodzik

Trener: Dominik Szczypiór, tel. 723 498 187, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Trener: Sebastian Ambroży, tel. 500 840 750, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD

TABELE

 

Bytom: Klasa A

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 0 0 0 0 0 0:0
2 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 0 0 0 0 0 0:0
3 LKS SOKÓŁ ORZECH 0 0 0 0 0 0:0
4 PTS RODŁO GÓRNIKI 0 0 0 0 0 0:0
5 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 0 0 0 0 0 0:0
6 TSPN NADZIEJA BYTOM 0 0 0 0 0 0:0
7 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 0 0 0 0 0 0:0
8 KS ORZEŁ BOBROWNIKI 0 0 0 0 0 0:0
9 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA 0 0 0 0 0 0:0
10 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 0 0 0 0 0 0:0
11 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 0 0 0 0 0 0:0
12 UKS UNIA STRZYBNICA 0 0 0 0 0 0:0
13 TS ISKRA LASOWICE 0 0 0 0 0 0:0
14 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2022-08-20/16:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2022-08-20/16:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
2022-08-20/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2022-08-20/17:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - TS ISKRA LASOWICE -:-
2022-08-20/17:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2022-08-21/11:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2022-08-21/11:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
Kolejka nr 2
2022-08-27/13:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
2022-08-27/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE -:-
2022-08-27/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2022-08-27/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA -:-
2022-08-27/17:00 TS ISKRA LASOWICE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2022-08-27/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
2022-08-28/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
Kolejka nr 3
2022-09-03/13:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
2022-09-03/16:30 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - TS ISKRA LASOWICE -:-
2022-09-03/16:30 TSPN NADZIEJA BYTOM - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2022-09-03/16:30 LKS SOKÓŁ ORZECH - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2022-09-03/16:30 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2022-09-04/11:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2022-09-04/11:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 4
2022-09-10/13:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2022-09-10/16:30 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
2022-09-10/16:30 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2022-09-10/16:30 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE -:-
2022-09-10/16:30 TS ISKRA LASOWICE - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2022-09-10/16:30 UKS UNIA STRZYBNICA - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA -:-
2022-09-10/16:30 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
Kolejka nr 5
2022-09-17/16:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
2022-09-17/16:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2022-09-17/16:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2022-09-17/16:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2022-09-18/11:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2022-09-18/11:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - TS ISKRA LASOWICE -:-
2022-09-18/16:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
Kolejka nr 6
2022-09-24/15:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2022-09-24/16:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2022-09-24/16:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
2022-09-24/16:00 TS ISKRA LASOWICE - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2022-09-24/16:00 UKS UNIA STRZYBNICA - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE -:-
2022-09-24/16:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2022-09-25/11:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA -:-
Kolejka nr 7
2022-10-01/15:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2022-10-01/15:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2022-10-01/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2022-10-01/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - TS ISKRA LASOWICE -:-
2022-10-01/15:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2022-10-02/11:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
2022-10-02/15:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 8
2022-10-08/15:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2022-10-08/15:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2022-10-08/15:00 TS ISKRA LASOWICE - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2022-10-08/15:00 UKS UNIA STRZYBNICA - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
2022-10-08/15:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2022-10-08/15:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2022-10-09/11:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE -:-
Kolejka nr 9
2022-10-15/15:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2022-10-15/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2022-10-15/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
2022-10-15/15:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - TS ISKRA LASOWICE -:-
2022-10-15/15:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2022-10-16/11:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA -:-
2022-10-16/15:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
Kolejka nr 10
2022-10-22/15:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2022-10-22/15:00 TS ISKRA LASOWICE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2022-10-22/15:00 UKS UNIA STRZYBNICA - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2022-10-22/15:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2022-10-22/15:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2022-10-22/15:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE -:-
2022-10-23/11:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
Kolejka nr 11
2022-10-29/14:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2022-10-29/14:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA -:-
2022-10-29/14:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
2022-10-29/14:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2022-10-29/14:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - TS ISKRA LASOWICE -:-
2022-10-30/11:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2022-10-30/14:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
Kolejka nr 12
2022-11-05/14:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - TS ISKRA LASOWICE -:-
2022-11-05/14:00 UKS UNIA STRZYBNICA - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2022-11-05/14:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2022-11-05/14:00 KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2022-11-05/14:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
2022-11-06/11:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2022-11-06/11:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
Kolejka nr 13
2022-11-12/13:30 LKS SOKÓŁ ORZECH - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2022-11-12/13:30 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE -:-
2022-11-12/13:30 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - KS STS CZARNI - SUCHA GÓRA -:-
2022-11-12/13:30 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2022-11-12/13:30 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
2022-11-12/13:30 TS ISKRA LASOWICE - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2022-11-13/13:30 PTS RODŁO GÓRNIKI - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-

Link: https://www.slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-mlodszy-d2?liga=1

AJAKS 2010 ZWYCIĘŻYŁ w CAFFE SPORT CUP 2020

Ajaks 2010 18-01-2020 Admin

W rozegranym w niedzielę 12 stycznia w Hali Sportowej w Mykanowie Turnieju Caffe Sport Cup bardzo dobrze spisała się nasza drużyna r.2010, która wygrała cały turniej pokonując w finale KORAB Łask 4:1. W turnieju brało udział 10 drużyn.

Czytaj więcej: AJAKS 2010 ZWYCIĘŻYŁ w CAFFE SPORT CUP 2020

Ajaks Częstochowa - As Lubliniec 2010

Ajaks 2010 18-12-2018 K. Kotarski

Podopieczni trenera Krystiana udali się wczoraj (17.12) na mecz sparingowy do Lublińca, gdzie zmierzyli się z tamtejszym  AS-em Lubliniec. Po dobrej grze, nasi chłopcy pokonali swoich rówieśników.

Kadra: Strach, Szyjewski, Kuś, Swodczyk, Kudła, Łuć. Uramowski

Trener: Krystian Kotarski

Ajaks 12 : 6 AS Lubliniec

 

4 miejsce rocznika 2010 w Goczałkowicach Zdrój

Ajaks 2010 08-12-2018 K. Kotarski

8.12 podopieczni trenera Kotarskiego udali się na turniej do Goczałkowic Zdrój, gdzie jak rywalizowali z innymi rówieśnikami. Do podium zabrakło niewiele, a zespół zajął bardzo dobre 4 miejsce, grając swój ostatni mecz bez bramkarza, który to doznał złamania palca... Karol wracaj do zdrowia !

Kadra: Marchewka, Łuć, Leks, Kuś, Szyjewski, Uramowski, Grzyb, Sołtysik, Wróblewski

Trener Krystian Kotarski

Ajaks 0 : 1 Strefa Football

 

Ajaks 2 : 0 Gwarek Zabrze
Szyjewski, Leks

 

Czytaj więcej: 4 miejsce rocznika 2010 w Goczałkowicach Zdrój

Sparingowe granie rocznika 2010

Ajaks 2010 08-12-2018 K. Kotarski
Ajaks 17 : 5 Znicz Kłobuck

 

Ajaks 28 : 12 Czarni Starcza

 

Czwórmecz rocznika 2010

Ajaks 2010 25-11-2018 K. Kotarski

25 listopada drużyna trenera Kotarskiego wybrała się na sparingowe granie organizowane na stadionie Skry  Częstochowa.

Kadra: Marchewka, Szyjewski, Kuś Leks, Łuć Sołtysik, Kubik, Wojtaszewski

Ajaks - Skra I  2:5

Pogoń Kraków - Skra II 7:1

Ajaks - Skra II 5:5

Pogoń Kraków - Skra I 4:3

Ajaks - Pogoń Kraków 3:2

Skra I - Skra II  6:1

Springowy czwórmecz rocznika 2010

Ajaks 2010 20-11-2018 K. Kotarski

W niedzielę podopieczni trenera Krystiana Kotarskiego wybrali się na czwórmecz do Dąbrowy Górniczej,by zmierzyć się z rówieśnikami z MUKP Dąbrowa Górnicza, Sarmancja Będzin oraz Team Gliwice. 

Kadra: Marchewka, Olesiak, Sołtysik, Kuś Uramowski, Szyjewski, Wołczyński, Leks, Łuć Ratman, Grzyb, Mielczarek.

Trener : Krystian Kotarski

Ajaks 3 : 5 MUKP Dąbrowa

 

Ajaks 3 : 4 Sarmancja Będzin

 

Ajaks 2 : 3 Team Gliwice

 

Turniej w Bieruniu dla rocznika 2010

Ajaks 2010 04-11-2018 K. Kotarski

Dzisiaj podopieczni trenerów Krystiana Kotarskiego oraz Daniela Świącia udali się na turniej do Bierunia, gdzie zagrali na hali. Zmierzyli się ze Spartą Katowice, Golem Bieruń, Lukam Skoczów I , Lukam Skoczów II w formule każdy z każdym. Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze, jednak w turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. 

Kadra: Strach, Mielczarek, Leks, Wróblewski, Pietrasiak, Chobot, Wojtaszewski

Trener : Daniel Świąć

Ajaks 1 : 2 Lukam Skoczów I
Leks

 

Czytaj więcej: Turniej w Bieruniu dla rocznika 2010

Rocznik 2010 na turnieju w Auchan Cup w Opolu.

Ajaks 2010 04-11-2018 K. Kotarski

Wczoraj nasi młodzi podopieczni trenera Krystiana Kotarskiego oraz Daniela Świącia wybrali się na turniej do Opola, dla rocznika 2009/10. Nasz zespół pokazał się z dobrej strony, grając pierwszy raz w tym sezonie pod balonem. Wymiary boiska nie pozwalały jednak na składną grę, lecz pomimo tego turniej można zaliczyć do udanych. 

Kadra: Marchewka, Kuś, Swodczyk, Kudła, Szyjewski, Grzyb, Ratman, Sołtysik, Wołczyński, zawodnik testowany

Trener : Krystian Kotarski.

Ajaks 2 : 2 Start Namysłów
Zawodnik testowany, Kuś

 

Czytaj więcej: Rocznik 2010 na turnieju w Auchan Cup w Opolu.

Orlik E2 Ajaks 2010

Ajaks 2010 10-10-2018 K. Kotarski

Wczoraj podopieczni trenera Krystiana Kotarskiego, podejmowali na własnym boisku drużynę Alkasu Aleksandria w ramach rozgrywek Orlika E2. Cały mecz pod dyktando naszego zespołu, jednak dla drużyny gości należą się brawa za równorzędną walkę. Przez długi czas utrzymywał się wynik 1:0 dla gospodarzy. Końcówka jednak przeważyła o naszym zwycięstwie.

Kadra: Marchewka, Janik, Kuś, Leks, Szyjewski, Swodczyk, Kudła, Wojtaszewski, Wróblewski, Uramowski, 

Ajaks 5 : 2 Alkas Aleksandria
Szyjewski x2, Leks x2, Swodczyk