DRUŻYNY

Ajaks D1 Młodzik

Trener: Dominik Szczypiór, tel. 723 498 187, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Trener: Sebastian Ambroży, tel. 500 840 750, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD

TABELE

 

III liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS AJAKS I CZĘSTOCHOWA 14 36 12 0 2 56:18
2 LKS SPARTA LUBLINIEC 14 35 11 2 1 86:22
3 SPORTING FOOTBALL ACADEMY LUBLINIEC 14 30 9 3 2 61:23
4 GLKS LOT KONOPISKA 14 20 6 2 6 44:50
5 KOS VICTORIA I 1922 CZĘSTOCHOWA 14 16 5 1 8 43:48
6 UKS ORLIK BLACHOWNIA 14 14 4 2 8 45:46
7 MLKS ZNICZ KŁOBUCK 14 10 3 1 10 23:87
8 MKS MYSZKÓW 14 1 0 1 13 15:79
Kolejka nr 14
2022-11-19/09:00 GLKS LOT KONOPISKA - KOS VICTORIA I 1922 CZĘSTOCHOWA 4:5
2022-11-19/10:00 SPORTING FOOTBALL ACADEMY LUBLINIEC - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 12:1
2022-11-19/10:00 UKS AJAKS I CZĘSTOCHOWA - LKS SPARTA LUBLINIEC 2:1
2022-11-19/11:00 MKS MYSZKÓW - UKS ORLIK BLACHOWNIA 0:4
Kolejka nr 14
2022-11-19/09:00 GLKS LOT KONOPISKA - KOS VICTORIA I 1922 CZĘSTOCHOWA 4:5
2022-11-19/10:00 SPORTING FOOTBALL ACADEMY LUBLINIEC - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 12:1
2022-11-19/10:00 UKS AJAKS I CZĘSTOCHOWA - LKS SPARTA LUBLINIEC 2:1
2022-11-19/11:00 MKS MYSZKÓW - UKS ORLIK BLACHOWNIA 0:4
Kolejka nr 13
2022-11-09/17:30 UKS ORLIK BLACHOWNIA - GLKS LOT KONOPISKA 2:3
2022-11-12/10:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - MKS MYSZKÓW 9:0
2022-11-12/10:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - UKS AJAKS I CZĘSTOCHOWA 0:5
2022-11-17/17:30 KOS VICTORIA I 1922 CZĘSTOCHOWA - SPORTING FOOTBALL ACADEMY LUBLINIEC 3:5
Kolejka nr 12
2022-11-05/10:00 GLKS LOT KONOPISKA - SPORTING FOOTBALL ACADEMY LUBLINIEC 2:2
2022-11-05/11:30 UKS ORLIK BLACHOWNIA - LKS SPARTA LUBLINIEC 2:8
2022-11-05/12:15 MKS MYSZKÓW - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 2:3
2022-11-06/12:00 UKS AJAKS I CZĘSTOCHOWA - KOS VICTORIA I 1922 CZĘSTOCHOWA 4:0
Kolejka nr 11
2022-10-29/10:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - UKS ORLIK BLACHOWNIA 1:8
2022-10-29/10:00 KOS VICTORIA I 1922 CZĘSTOCHOWA - MKS MYSZKÓW 6:1
2022-10-29/10:15 LKS SPARTA LUBLINIEC - GLKS LOT KONOPISKA 2:1
2022-11-15/18:00 SPORTING FOOTBALL ACADEMY LUBLINIEC - UKS AJAKS I CZĘSTOCHOWA 4:1
Kolejka nr 10
2022-10-12/17:15 LKS SPARTA LUBLINIEC - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 9:0
2022-10-22/09:00 UKS AJAKS I CZĘSTOCHOWA - GLKS LOT KONOPISKA 2:1
2022-10-22/09:00 UKS ORLIK BLACHOWNIA - KOS VICTORIA I 1922 CZĘSTOCHOWA 2:5
2022-10-22/12:15 MKS MYSZKÓW - SPORTING FOOTBALL ACADEMY LUBLINIEC 0:1
Kolejka nr 9
2022-10-15/10:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - GLKS LOT KONOPISKA 1:9
2022-10-15/10:00 KOS VICTORIA I 1922 CZĘSTOCHOWA - LKS SPARTA LUBLINIEC 2:5
2022-10-15/11:30 SPORTING FOOTBALL ACADEMY LUBLINIEC - UKS ORLIK BLACHOWNIA 1:0
2022-10-16/10:00 UKS AJAKS I CZĘSTOCHOWA - MKS MYSZKÓW 6:0
Kolejka nr 8
2022-10-08/10:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - KOS VICTORIA I 1922 CZĘSTOCHOWA 7:2
2022-10-08/11:30 GLKS LOT KONOPISKA - MKS MYSZKÓW 6:3
2022-10-08/11:30 UKS ORLIK BLACHOWNIA - UKS AJAKS I CZĘSTOCHOWA 1:5
2022-10-20/19:30 LKS SPARTA LUBLINIEC - SPORTING FOOTBALL ACADEMY LUBLINIEC 4:0
Kolejka nr 7
2022-10-01/10:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - SPORTING FOOTBALL ACADEMY LUBLINIEC 1:6
2022-10-01/10:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - UKS AJAKS I CZĘSTOCHOWA 4:3
2022-10-01/11:30 UKS ORLIK BLACHOWNIA - MKS MYSZKÓW 5:2
2022-10-03/16:15 KOS VICTORIA I 1922 CZĘSTOCHOWA - GLKS LOT KONOPISKA 0:3
Kolejka nr 6
2022-09-23/17:30 GLKS LOT KONOPISKA - UKS ORLIK BLACHOWNIA 1:1
2022-09-24/10:00 UKS AJAKS I CZĘSTOCHOWA - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 6:0
2022-09-24/10:00 SPORTING FOOTBALL ACADEMY LUBLINIEC - KOS VICTORIA I 1922 CZĘSTOCHOWA 4:1
2022-09-24/11:30 MKS MYSZKÓW - LKS SPARTA LUBLINIEC 1:8
Kolejka nr 5
2022-09-17/10:00 SPORTING FOOTBALL ACADEMY LUBLINIEC - GLKS LOT KONOPISKA 11:1
2022-09-17/10:00 KOS VICTORIA I 1922 CZĘSTOCHOWA - UKS AJAKS I CZĘSTOCHOWA 1:3
2022-09-17/10:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - MKS MYSZKÓW 4:4
2022-09-17/10:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - UKS ORLIK BLACHOWNIA 8:7
Kolejka nr 4
2022-09-09/17:00 UKS ORLIK BLACHOWNIA - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 1:2
2022-09-10/09:00 GLKS LOT KONOPISKA - LKS SPARTA LUBLINIEC 0:16
2022-09-10/11:00 MKS MYSZKÓW - KOS VICTORIA I 1922 CZĘSTOCHOWA 1:5
2022-09-12/18:00 UKS AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SPORTING FOOTBALL ACADEMY LUBLINIEC 5:4
Kolejka nr 3
2022-09-05/17:30 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - LKS SPARTA LUBLINIEC 1:9
2022-09-06/17:00 KOS VICTORIA I 1922 CZĘSTOCHOWA - UKS ORLIK BLACHOWNIA 4:7
2022-09-06/18:15 SPORTING FOOTBALL ACADEMY LUBLINIEC - MKS MYSZKÓW 7:0
2022-09-07/18:00 GLKS LOT KONOPISKA - UKS AJAKS I CZĘSTOCHOWA 0:2
Kolejka nr 2
2022-09-03/10:00 GLKS LOT KONOPISKA - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 7:2
2022-09-03/10:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - KOS VICTORIA I 1922 CZĘSTOCHOWA 2:2
2022-09-03/11:00 MKS MYSZKÓW - UKS AJAKS I CZĘSTOCHOWA 0:9
2022-09-03/13:30 UKS ORLIK BLACHOWNIA - SPORTING FOOTBALL ACADEMY LUBLINIEC 3:3
Kolejka nr 1
2022-08-27/10:00 UKS AJAKS I CZĘSTOCHOWA - UKS ORLIK BLACHOWNIA 3:2
2022-08-27/10:00 SPORTING FOOTBALL ACADEMY LUBLINIEC - LKS SPARTA LUBLINIEC 1:1
2022-08-27/11:00 MKS MYSZKÓW - GLKS LOT KONOPISKA 1:6
2022-08-27/12:15 KOS VICTORIA I 1922 CZĘSTOCHOWA - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 7:0

Link: https://www.slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-d1?liga=3

AJAKS 2010 ZWYCIĘŻYŁ w CAFFE SPORT CUP 2020

Ajaks 2010 18-01-2020

W rozegranym w niedzielę 12 stycznia w Hali Sportowej w Mykanowie Turnieju Caffe Sport Cup bardzo dobrze spisała się nasza drużyna r.2010, która wygrała cały turniej pokonując w finale KORAB Łask 4:1. W turnieju brało udział 10 drużyn.

Czytaj więcej: AJAKS 2010 ZWYCIĘŻYŁ w CAFFE SPORT CUP 2020

Ajaks Częstochowa - As Lubliniec 2010

Ajaks 2010 18-12-2018

Podopieczni trenera Krystiana udali się wczoraj (17.12) na mecz sparingowy do Lublińca, gdzie zmierzyli się z tamtejszym  AS-em Lubliniec. Po dobrej grze, nasi chłopcy pokonali swoich rówieśników.

Kadra: Strach, Szyjewski, Kuś, Swodczyk, Kudła, Łuć. Uramowski

Trener: Krystian Kotarski

Ajaks 12 : 6 AS Lubliniec

 

4 miejsce rocznika 2010 w Goczałkowicach Zdrój

Ajaks 2010 08-12-2018

8.12 podopieczni trenera Kotarskiego udali się na turniej do Goczałkowic Zdrój, gdzie jak rywalizowali z innymi rówieśnikami. Do podium zabrakło niewiele, a zespół zajął bardzo dobre 4 miejsce, grając swój ostatni mecz bez bramkarza, który to doznał złamania palca... Karol wracaj do zdrowia !

Kadra: Marchewka, Łuć, Leks, Kuś, Szyjewski, Uramowski, Grzyb, Sołtysik, Wróblewski

Trener Krystian Kotarski

Ajaks 0 : 1 Strefa Football

 

Ajaks 2 : 0 Gwarek Zabrze
Szyjewski, Leks

 

Czytaj więcej: 4 miejsce rocznika 2010 w Goczałkowicach Zdrój

Sparingowe granie rocznika 2010

Ajaks 2010 08-12-2018
Ajaks 17 : 5 Znicz Kłobuck

 

Ajaks 28 : 12 Czarni Starcza

 

Czwórmecz rocznika 2010

Ajaks 2010 25-11-2018

25 listopada drużyna trenera Kotarskiego wybrała się na sparingowe granie organizowane na stadionie Skry  Częstochowa.

Kadra: Marchewka, Szyjewski, Kuś Leks, Łuć Sołtysik, Kubik, Wojtaszewski

Ajaks - Skra I  2:5

Pogoń Kraków - Skra II 7:1

Ajaks - Skra II 5:5

Pogoń Kraków - Skra I 4:3

Ajaks - Pogoń Kraków 3:2

Skra I - Skra II  6:1

Springowy czwórmecz rocznika 2010

Ajaks 2010 20-11-2018

W niedzielę podopieczni trenera Krystiana Kotarskiego wybrali się na czwórmecz do Dąbrowy Górniczej,by zmierzyć się z rówieśnikami z MUKP Dąbrowa Górnicza, Sarmancja Będzin oraz Team Gliwice. 

Kadra: Marchewka, Olesiak, Sołtysik, Kuś Uramowski, Szyjewski, Wołczyński, Leks, Łuć Ratman, Grzyb, Mielczarek.

Trener : Krystian Kotarski

Ajaks 3 : 5 MUKP Dąbrowa

 

Ajaks 3 : 4 Sarmancja Będzin

 

Ajaks 2 : 3 Team Gliwice

 

Turniej w Bieruniu dla rocznika 2010

Ajaks 2010 04-11-2018

Dzisiaj podopieczni trenerów Krystiana Kotarskiego oraz Daniela Świącia udali się na turniej do Bierunia, gdzie zagrali na hali. Zmierzyli się ze Spartą Katowice, Golem Bieruń, Lukam Skoczów I , Lukam Skoczów II w formule każdy z każdym. Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze, jednak w turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. 

Kadra: Strach, Mielczarek, Leks, Wróblewski, Pietrasiak, Chobot, Wojtaszewski

Trener : Daniel Świąć

Ajaks 1 : 2 Lukam Skoczów I
Leks

 

Czytaj więcej: Turniej w Bieruniu dla rocznika 2010

Rocznik 2010 na turnieju w Auchan Cup w Opolu.

Ajaks 2010 04-11-2018

Wczoraj nasi młodzi podopieczni trenera Krystiana Kotarskiego oraz Daniela Świącia wybrali się na turniej do Opola, dla rocznika 2009/10. Nasz zespół pokazał się z dobrej strony, grając pierwszy raz w tym sezonie pod balonem. Wymiary boiska nie pozwalały jednak na składną grę, lecz pomimo tego turniej można zaliczyć do udanych. 

Kadra: Marchewka, Kuś, Swodczyk, Kudła, Szyjewski, Grzyb, Ratman, Sołtysik, Wołczyński, zawodnik testowany

Trener : Krystian Kotarski.

Ajaks 2 : 2 Start Namysłów
Zawodnik testowany, Kuś

 

Czytaj więcej: Rocznik 2010 na turnieju w Auchan Cup w Opolu.

Orlik E2 Ajaks 2010

Ajaks 2010 10-10-2018

Wczoraj podopieczni trenera Krystiana Kotarskiego, podejmowali na własnym boisku drużynę Alkasu Aleksandria w ramach rozgrywek Orlika E2. Cały mecz pod dyktando naszego zespołu, jednak dla drużyny gości należą się brawa za równorzędną walkę. Przez długi czas utrzymywał się wynik 1:0 dla gospodarzy. Końcówka jednak przeważyła o naszym zwycięstwie.

Kadra: Marchewka, Janik, Kuś, Leks, Szyjewski, Swodczyk, Kudła, Wojtaszewski, Wróblewski, Uramowski, 

Ajaks 5 : 2 Alkas Aleksandria
Szyjewski x2, Leks x2, Swodczyk