DRUŻYNY

Ajaks III - Orlik E1

Trener: Grzegorz Dawidson, tel. 781-780-165, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Stoją od lewej: Jakub Jarząbek, Marcin Jędryka, Tymoteusz Pińkowski, Nicolas Tyszkowski, Bartosz Gust, Alex Ciureja, Dawid Predko, trener Grzegorz Dawidson.
Leżą od lewej: Mikołaj Łotys, Dominik Lesiak.

Treningi na boisku odbywają się :
wtorek - 17.45-19.15
środa - 17.45-19.15
piątek - 16.00-17.30  

TABELE

Orlik E1 Ajaks III - rocznik 2007

 

Częstochowa: E1 Orlik "grupa III"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 STRADOM II CZĘSTOCHOWA 14 33 11 0 3 148:48
2 KS PANKI 14 33 11 0 3 142:57
3 SOKÓŁ II WRĘCZYCA 14 31 10 1 3 106:53
4 OLIMPIA TRUSKOLASY 14 30 10 0 4 132:53
5 LISWARTA POPÓW 14 21 7 0 7 87:68
6 MARATON WALEŃCZÓW 14 10 3 1 10 61:70
7 AJAKS II CZĘSTOCHOWA 14 9 3 0 11 45:145
8 LISWARTA KRZEPICE 14 0 0 0 14 20:247
Kolejka nr 14
2019-11-08/17:00 STRADOM II CZĘSTOCHOWA - LISWARTA KRZEPICE 16:0
2019-11-08/18:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - MARATON WALEŃCZÓW 10:2
2019-11-09/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - KS PANKI 4:19
2019-11-09/10:00 LISWARTA POPÓW - SOKÓŁ II WRĘCZYCA 0:6
Kolejka nr 14
2019-11-08/17:00 STRADOM II CZĘSTOCHOWA - LISWARTA KRZEPICE 16:0
2019-11-08/18:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - MARATON WALEŃCZÓW 10:2
2019-11-09/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - KS PANKI 4:19
2019-11-09/10:00 LISWARTA POPÓW - SOKÓŁ II WRĘCZYCA 0:6
Kolejka nr 13
2019-10-30/15:15 LISWARTA KRZEPICE - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 2:15
2019-10-31/17:00 SOKÓŁ II WRĘCZYCA - OLIMPIA TRUSKOLASY 6:4
2019-10-31/17:00 KS PANKI - LISWARTA POPÓW 12:4
2019-11-09/10:00 MARATON WALEŃCZÓW - STRADOM II CZĘSTOCHOWA 4:6
Kolejka nr 12
2019-10-25/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - LISWARTA POPÓW 2:6
2019-10-25/17:00 STRADOM II CZĘSTOCHOWA - SOKÓŁ II WRĘCZYCA 4:3
2019-10-25/17:00 LISWARTA KRZEPICE - MARATON WALEŃCZÓW 0:12
2019-10-25/18:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - KS PANKI 10:4
Kolejka nr 11
2019-10-17/17:00 SOKÓŁ II WRĘCZYCA - LISWARTA KRZEPICE 17:3
2019-10-18/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 6:0
2019-10-18/17:00 KS PANKI - STRADOM II CZĘSTOCHOWA 7:5
2019-10-21/16:00 LISWARTA POPÓW - OLIMPIA TRUSKOLASY 4:1
Kolejka nr 10
2019-10-11/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA TRUSKOLASY 2:11
2019-10-11/17:00 STRADOM II CZĘSTOCHOWA - LISWARTA POPÓW 5:1
2019-10-11/17:00 LISWARTA KRZEPICE - KS PANKI 1:15
2019-10-11/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - SOKÓŁ II WRĘCZYCA 3:3
Kolejka nr 9
2019-10-03/17:00 SOKÓŁ II WRĘCZYCA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 11:3
2019-10-04/17:00 KS PANKI - MARATON WALEŃCZÓW 8:3
2019-10-04/17:00 LISWARTA POPÓW - LISWARTA KRZEPICE 16:1
2019-10-04/18:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - STRADOM II CZĘSTOCHOWA 7:5
Kolejka nr 8
2019-10-01/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - STRADOM II CZĘSTOCHOWA 1:16
2019-10-01/17:00 LISWARTA KRZEPICE - OLIMPIA TRUSKOLASY 0:18
2019-10-01/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - LISWARTA POPÓW 3:4
2019-10-16/17:00 SOKÓŁ II WRĘCZYCA - KS PANKI 7:3
Kolejka nr 7
2019-09-26/18:00 SOKÓŁ II WRĘCZYCA - LISWARTA POPÓW 9:8
2019-09-27/17:00 KS PANKI - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 16:0
2019-09-27/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - OLIMPIA TRUSKOLASY 1:4
2019-09-27/17:00 LISWARTA KRZEPICE - STRADOM II CZĘSTOCHOWA 0:24
Kolejka nr 6
2019-09-20/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - LISWARTA KRZEPICE 13:4
2019-09-20/17:00 STRADOM II CZĘSTOCHOWA - MARATON WALEŃCZÓW 12:6
2019-09-20/17:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - SOKÓŁ II WRĘCZYCA 1:5
2019-09-20/17:00 LISWARTA POPÓW - KS PANKI 6:7
Kolejka nr 5
2019-09-12/17:00 SOKÓŁ II WRĘCZYCA - STRADOM II CZĘSTOCHOWA 4:10
2019-09-13/17:00 LISWARTA POPÓW - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 12:0
2019-09-13/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - LISWARTA KRZEPICE 16:3
2019-09-14/11:00 KS PANKI - OLIMPIA TRUSKOLASY 7:4
Kolejka nr 4
2019-09-05/17:00 STRADOM II CZĘSTOCHOWA - KS PANKI 9:2
2019-09-06/17:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - MARATON WALEŃCZÓW 3:0
2019-09-06/17:00 LISWARTA KRZEPICE - SOKÓŁ II WRĘCZYCA 1:15
2019-09-06/17:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - LISWARTA POPÓW 6:4
Kolejka nr 3
2019-09-02/17:00 KS PANKI - LISWARTA KRZEPICE 23:0
2019-09-03/17:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 14:2
2019-09-03/18:00 LISWARTA POPÓW - STRADOM II CZĘSTOCHOWA 5:13
2019-09-04/17:00 SOKÓŁ II WRĘCZYCA - MARATON WALEŃCZÓW 5:2
Kolejka nr 2
2019-08-29/17:00 STRADOM II CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA TRUSKOLASY 6:8
2019-08-29/18:00 LISWARTA KRZEPICE - LISWARTA POPÓW 0:13
2019-08-30/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - KS PANKI 0:8
2019-08-31/11:30 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - SOKÓŁ II WRĘCZYCA 0:11
Kolejka nr 1
2019-08-23/16:30 OLIMPIA TRUSKOLASY - LISWARTA KRZEPICE 34:5
2019-08-23/17:00 STRADOM II CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 17:0
2019-08-23/17:00 LISWARTA POPÓW - MARATON WALEŃCZÓW 4:3
2019-08-23/17:00 KS PANKI - SOKÓŁ II WRĘCZYCA 11:4

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=19

Zwycięstwo Ajaksu III rocznik 2007/2008 na zakończenie rozgrywek

Ajaks 2007/2008 03-11-2017 G. Dawidson

03-11-2017r- boisko w Rzrzęczycach

Orlik E1 grupa III.

Orkan Rzerzęczyce 9 : 10 Ajaks II Cz-wa
N.Tyszkowski(7), T. Pińkowski(2), A.Ciureja(1)

Skład zespołu : Marcin Jędryka, Mikołaj Łotys , Jakub Jarząbek, Tymoteusz Pińkowski, Alex Ciureja, Nicolas Tyszkowski,     Bartosz Gust 

Trener Grzegorz Dawidson

Remis Ajaksu III rocznik 2007/2008

Ajaks 2007/2008 28-10-2017 G. Dawidson

28-10-2017r- boisko ul.Starzyńskiego 10

Orlik E1 grupa III.

Ajaks III Cz-wa 3 : 3 Kmicic Kruszyna
N.Tyszkowski(2), K. Czapliński(1)

Skład zespołu : Marcin Jędryka, Mikołaj Łotys , Kajetan Czapliński, Jakub Jarząbek, Tymoteusz Pińkowski, Alex Ciureja, Nicolas Tyszkowski 

Trener Grzegorz Dawidson

Porażka Ajaksu III rocznik 2007/2008 w Rędzinach

Ajaks 2007/2008 20-10-2017 G. Dawidson

20-10-2017r- boisko w Rędzinach.

Orlik E1 grupa III.

Skład zespołu : Marcin Jędryka, Mikołaj Łotys , Bartosz Gust, Jakub Jarząbek,Dominik Lesiak, Tymoteusz Pińkowski, Alex Ciureja, Nicolas Tyszkowski 

Trener Grzegorz Dawidson

Ajaks III Częstochowa 3 : 6 Unia Rędziny
N.Tyszkowski(2), J.Jarząbek(1)

Zwycięski mecz Ajaksu III rocznik 2007/2008

Ajaks 2007/2008 14-10-2017 G. Dawidson

13-10-2017r- boisko Ajaksu Cz-wa ul. Starzyńskiego 10

Orlik E1 grupa III

Skład zespołu : Marcin Jędryka, Mikołaj Łotys , Bartosz Gust, Jakub Jarząbek,Dominik Lesiak, Tymoteusz Pińkowski, Alex Ciureja, Nicolas Tyszkowski 

Trener Grzegorz Dawidson

Ajaks III Częstochowa 8 : 5 Gmina Kłomnice
N. Tyszkowski(7), J. Jarząbek(1)

Porażka Orlików rocznik 2007/2008

Ajaks 2007/2008 06-10-2017 G. Dawidson

06-10-2017r- boisko Ajaksu ul. Starzyńskiego 10

Orlik E1 grupa III

Skład zespołu : Mikołaj Łotys, Marcin Jędryka, Kajetan Czapliński, Nicolas Tyszkowski, Bartosz Gust, Jakub Jarząbek,Dominik Lesiak.

Trener Grzegorz Dawidson

Ajaks III Częstochowa 4 : 8 Metal Rzeki Wielkie
N.Tyszkowski(4)

Zwycięstwo Ajaksu III rocznik 2007/08 w lidze Orlika

Ajaks 2007/2008 30-09-2017 G. Dawidson

30-09-2017r- boisko Ajaksu ul. Starzyńskiego 10

Orlik E1 grupa III

Skład zespołu : Mikołaj Łotys, Tymoteusz Pińkowski, , Marcin Jędryka, Kajetan Czapliński, Nicolas Tyszkowski, Bartosz Gust, Jakub Jarząbek, Alex Ciureja.

Trener Grzegorz Dawidson

Ajaks III Częstochowa 6 : 4 Orkan Rzerzęczyce
T. Pińkowski(3), N. Tyszkowski(3)

porażka Ajaksu III rocznik 2007/2008

Ajaks 2007/2008 16-09-2017 G. Dawidson

16-09-2017r- boisko Starzyńskiego 10

Skład drużyny: Jakub Jarząbek, Kajetan Czapliński, Marcin Jędryka, Tymoteusz Pińkowski, Marcel Sosnecki, Bartosz Gust, Nicolas Tyszkowski, Mikołaj Łotys.

Trener: Grzegorz Dawidson

Ajaks III Częstochowa 5 : 6 Unia Rędziny
N.Tyszkowski(3), J. Jarząbek(1), M. Łotys(1)

porażka Ajaksu III rocznik 2007

Ajaks 2007/2008 08-09-2017 G. Dawidson

08.09.2017r - boisko w Kłomnicach

Orlik E1 - grupa III

Skład zespołu : Mikołaj Łotys, Tymoteusz Pińkowski, , Marcin Jędryka, Kajetan Czapliński, Nicolas Tyszkowski, Marcel Sosnecki, Bartosz Gust.

Trener Grzegorz Dawidson

GLKS Kłomnice 10 : 4 Ajaks III Częstochowa
T.Pińkowski(2), M.Łotys(1), B. Gust(1)

 

 

Wygrana Ajaksu III rocznik 2007 na inauguracje ligi

Ajaks 2007/2008 01-09-2017 G. Dawidson

01.09.2017r - boisko Metalu Rzeki Wielkie

Orlik E1 - grupa III

Skład zespołu : Mikołaj Łotys, Tymoteusz Pińkowski, , Marcin Jędryka,   Alan Flis , Jakub Jarząbek,  Kajetan Czapliński,Nicolas Tyszkowski, Bartosz Gust, Marcel Sosnecki.  

Metal Rzeki Wielkie 4 : 12 Ajaks III Częstochowa
T.Pińkowski(5), N. Tyszkowski(3), J.Jarząbek(2), M.Łotys(1), A.Flis(1)

Trener G. Dawidson.