Ajaks Częstochowa, klasa A grupa I
Trener: Piotr Pawłowski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wtorek 18:00- 19:30
Czwartek 18:00- 19:30
U góry (od lewej): Marcel Kurasiński, Bartosz Włoch, Dominik Wysocki, Maciej Brodziak, Paweł Janik, Krzysztof Mazur - Kierownik drużyny, Piotr Jasiurski
W środku (od lewej): Piotr Pawłowski- Trener, Denys Holiiat, Maciej Szymanek, Piotr Nowaczyk, Kamil Zaskórski, Krystian Krowicki, Dawid Pęczek, Łukasz Eljasiński
Na dole (od lewej): Piotr Kociszewski, Kacper Podsiedlik, Bartłomiej Kos, Kacper Błachowicz, Mateusz Wiśniewski, Cezary Klemczyk, Mariusz Stelmaszczyk, Maciej Wójcik
Katowice: Klasa A
Lp. |
Drużyna |
M |
Pkt |
Z |
R |
P |
+/- |
1 |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:0 |
2 |
GKS WAWEL WIREK |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:0 |
3 |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:0 |
4 |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:0 |
5 |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:0 |
6 |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:0 |
7 |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:0 |
8 |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:0 |
9 |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:0 |
10 |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:0 |
11 |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:0 |
12 |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:0 |
Kolejka nr 1 |
2024-08-24/11:00 |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
- |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
-:- |
2024-08-25/11:00 |
GKS WAWEL WIREK |
- |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
-:- |
2024-08-25/11:00 |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
- |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
-:- |
2024-08-25/11:00 |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
- |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
-:- |
2024-08-25/11:00 |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
- |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
-:- |
2024-08-25/11:00 |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
- |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
-:- |
Kolejka nr 2 |
2024-08-31/11:00 |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
- |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
-:- |
2024-09-01/11:00 |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
- |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
-:- |
2024-09-01/11:00 |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
- |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
-:- |
2024-09-01/11:00 |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
- |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
-:- |
2024-09-01/11:00 |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
- |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
-:- |
2024-09-01/11:00 |
GKS WAWEL WIREK |
- |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
-:- |
Kolejka nr 3 |
2024-09-07/11:00 |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
- |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
-:- |
2024-09-07/17:00 |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
- |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
-:- |
2024-09-08/11:00 |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
- |
GKS WAWEL WIREK |
-:- |
2024-09-08/11:00 |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
- |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
-:- |
2024-09-08/11:00 |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
- |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
-:- |
2024-09-08/11:00 |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
- |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
-:- |
Kolejka nr 4 |
2024-09-14/11:00 |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
- |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
-:- |
2024-09-14/11:00 |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
- |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
-:- |
2024-09-15/11:00 |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
- |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
-:- |
2024-09-15/11:00 |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
- |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
-:- |
2024-09-15/11:00 |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
- |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
-:- |
2024-09-15/11:00 |
GKS WAWEL WIREK |
- |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
-:- |
Kolejka nr 5 |
2024-09-21/16:00 |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
- |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
-:- |
2024-09-22/11:00 |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
- |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
-:- |
2024-09-22/11:00 |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
- |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
-:- |
2024-09-22/11:00 |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
- |
GKS WAWEL WIREK |
-:- |
2024-09-22/11:00 |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
- |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
-:- |
2024-09-22/11:00 |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
- |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
-:- |
Kolejka nr 6 |
2024-09-28/11:00 |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
- |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
-:- |
2024-09-28/11:00 |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
- |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
-:- |
2024-09-29/11:00 |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
- |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
-:- |
2024-09-29/11:00 |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
- |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
-:- |
2024-09-29/11:00 |
GKS WAWEL WIREK |
- |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
-:- |
2024-09-29/11:00 |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
- |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
-:- |
Kolejka nr 7 |
2024-10-05/15:30 |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
- |
GKS WAWEL WIREK |
-:- |
2024-10-06/11:00 |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
- |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
-:- |
2024-10-06/11:00 |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
- |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
-:- |
2024-10-06/11:00 |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
- |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
-:- |
2024-10-06/11:00 |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
- |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
-:- |
2024-10-06/11:00 |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
- |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
-:- |
Kolejka nr 8 |
2024-10-12/11:00 |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
- |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
-:- |
2024-10-13/11:00 |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
- |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
-:- |
2024-10-13/11:00 |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
- |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
-:- |
2024-10-13/11:00 |
GKS WAWEL WIREK |
- |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
-:- |
2024-10-13/11:00 |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
- |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
-:- |
2024-10-13/11:00 |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
- |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
-:- |
Kolejka nr 9 |
2024-10-19/11:00 |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
- |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
-:- |
2024-10-19/15:00 |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
- |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
-:- |
2024-10-20/11:00 |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
- |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
-:- |
2024-10-20/11:00 |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
- |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
-:- |
2024-10-20/11:00 |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
- |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
-:- |
2024-10-20/11:00 |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
- |
GKS WAWEL WIREK |
-:- |
Kolejka nr 10 |
2024-10-27/11:00 |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
- |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
-:- |
2024-10-27/11:00 |
GKS WAWEL WIREK |
- |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
-:- |
2024-10-27/11:00 |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
- |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
-:- |
2024-10-27/11:00 |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
- |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
-:- |
2024-10-27/11:00 |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
- |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
-:- |
2024-10-27/11:00 |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
- |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
-:- |
Kolejka nr 11 |
2024-11-02/11:00 |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
- |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
-:- |
2024-11-03/11:00 |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
- |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
-:- |
2024-11-03/11:00 |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
- |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
-:- |
2024-11-03/11:00 |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
- |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
-:- |
2024-11-03/11:00 |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
- |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
-:- |
2024-11-03/11:00 |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
- |
GKS WAWEL WIREK |
-:- |
Kolejka nr 12 |
2025-03-30/11:00 |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
- |
GKS WAWEL WIREK |
-:- |
2025-03-30/11:00 |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
- |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
-:- |
2025-03-30/11:00 |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
- |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
-:- |
2025-03-30/11:00 |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
- |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
-:- |
2025-03-30/11:00 |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
- |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
-:- |
2025-03-30/11:00 |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
- |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
-:- |
Kolejka nr 13 |
2025-04-06/11:00 |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
- |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
-:- |
2025-04-06/11:00 |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
- |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
-:- |
2025-04-06/11:00 |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
- |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
-:- |
2025-04-06/11:00 |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
- |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
-:- |
2025-04-06/11:00 |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
- |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
-:- |
2025-04-06/11:00 |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
- |
GKS WAWEL WIREK |
-:- |
Kolejka nr 14 |
2025-04-13/11:00 |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
- |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
-:- |
2025-04-13/11:00 |
GKS WAWEL WIREK |
- |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
-:- |
2025-04-13/11:00 |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
- |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
-:- |
2025-04-13/11:00 |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
- |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
-:- |
2025-04-13/11:00 |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
- |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
-:- |
2025-04-13/11:00 |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
- |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
-:- |
Kolejka nr 15 |
2025-04-19/11:00 |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
- |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
-:- |
2025-04-19/11:00 |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
- |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
-:- |
2025-04-19/11:00 |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
- |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
-:- |
2025-04-19/11:00 |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
- |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
-:- |
2025-04-19/11:00 |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
- |
GKS WAWEL WIREK |
-:- |
2025-04-19/11:00 |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
- |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
-:- |
Kolejka nr 16 |
2025-04-27/11:00 |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
- |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
-:- |
2025-04-27/11:00 |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
- |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
-:- |
2025-04-27/11:00 |
GKS WAWEL WIREK |
- |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
-:- |
2025-04-27/11:00 |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
- |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
-:- |
2025-04-27/11:00 |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
- |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
-:- |
2025-04-27/11:00 |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
- |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
-:- |
Kolejka nr 17 |
2025-05-04/11:00 |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
- |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
-:- |
2025-05-04/11:00 |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
- |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
-:- |
2025-05-04/11:00 |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
- |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
-:- |
2025-05-04/11:00 |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
- |
GKS WAWEL WIREK |
-:- |
2025-05-04/11:00 |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
- |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
-:- |
2025-05-04/11:00 |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
- |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
-:- |
Kolejka nr 18 |
2025-05-11/11:00 |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
- |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
-:- |
2025-05-11/11:00 |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
- |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
-:- |
2025-05-11/11:00 |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
- |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
-:- |
2025-05-11/11:00 |
GKS WAWEL WIREK |
- |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
-:- |
2025-05-11/11:00 |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
- |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
-:- |
2025-05-11/11:00 |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
- |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
-:- |
Kolejka nr 19 |
2025-05-18/11:00 |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
- |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
-:- |
2025-05-18/11:00 |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
- |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
-:- |
2025-05-18/11:00 |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
- |
GKS WAWEL WIREK |
-:- |
2025-05-18/11:00 |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
- |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
-:- |
2025-05-18/11:00 |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
- |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
-:- |
2025-05-18/11:00 |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
- |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
-:- |
Kolejka nr 20 |
2025-05-25/11:00 |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
- |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
-:- |
2025-05-25/11:00 |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
- |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
-:- |
2025-05-25/11:00 |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
- |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
-:- |
2025-05-25/11:00 |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
- |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
-:- |
2025-05-25/11:00 |
GKS WAWEL WIREK |
- |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
-:- |
2025-05-25/11:00 |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
- |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
-:- |
Kolejka nr 21 |
2025-06-01/11:00 |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
- |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
-:- |
2025-06-01/11:00 |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
- |
GKS WAWEL WIREK |
-:- |
2025-06-01/11:00 |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
- |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
-:- |
2025-06-01/11:00 |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
- |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
-:- |
2025-06-01/11:00 |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
- |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
-:- |
2025-06-01/11:00 |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
- |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
-:- |
Kolejka nr 22 |
2025-06-08/18:00 |
KS KAMIONKA MIKOŁÓW |
- |
MKS GÓRNIK WESOŁA |
-:- |
2025-06-08/18:00 |
KS HETMAN 22 KATOWICE |
- |
MKS SIEMIANOWICZANKA |
-:- |
2025-06-08/18:00 |
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW |
- |
UKS MK GÓRNIK KATOWICE |
-:- |
2025-06-08/18:00 |
MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE |
- |
ŚKS NAPRZÓD LIPINY |
-:- |
2025-06-08/18:00 |
AP WYZWOLENIE CHORZÓW |
- |
GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA |
-:- |
2025-06-08/18:00 |
GKS WAWEL WIREK |
- |
PKS JÓZEFKA CHORZÓW |
-:- |
Link: https://www.slzpn.pl/rozgrywki/seniorzy/klasa-a?liga=3