Drużyny

Seniorzy Ajaks

DRUŻYNY

Ajaks Częstochowa, klasa A grupa I

Trener: Piotr Pawłowski, tel. 663-377-416, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Stoją (od lewej): Trener Piotr Pawłowski, Mateusz Dziewoński, Michał Sosnowski, Mateusz Pokrzywiński, Tomasz Żydek, Piotr Ostalski, Mateusz Mazur, Dawid Kos, Grzegorz Kuziorowicz, Krzysztof Mazur- kierownik drużyny, Prezes Arkadiusz Szymanek
Siedzą (od lewej): Mariusz Kurasiński, Wojciech Rosa, Józef Chmielewski, Andrzej Młynek, Mikołaj Barczyński, Wojciech Gajda, Kacper Błachowicz, Dominik Wysocki, Bartosz Pomianowski

Treningi:
Wtorki, Środy i Piątki godz. 18.00
Soboty - mecze ligowe

Kadra Ajaks Częstochowa

Bramkarze: Mikołaj Barczyński, Wojciech Gajda

Obrońcy: Michał Sosnowski, Adrian Kowalski, Bartosz Pomianowski, Sambor Warzecha, Bartosz Starczewski, Adam Kwiatkowski, Adam Grobelak

Pomocnicy: Grzegorz Kuziorowicz, Wojciech Rosa, Kacper Błachowicz, Mariusz Kurasiński, Dawid Kos, Józef Chmielewski, Andrzej Młynek, Tomasz Żydek, Piotr Pawłowski, Dominik Wysocki, Mateusz Mazur, Piotr Ostalski

Napastnicy: Mateusz Pokrzywiński, Mateusz Dziewoński, Tomasz Stachera

Trener: Piotr Pawłowski

TABELA

Ajaks Częstochowa, klasa A grupa I

 

Częstochowa: Klasa A "AP-Sport" Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ORZEŁ KIEDRZYN 13 33 11 0 2 37:14
2 LOTNIK KOŚCIELEC 13 31 10 1 2 38:12
3 OKSZA ŁOBODNO 12 26 8 2 2 45:12
4 NAPRZÓD OSTROWY 13 24 8 0 5 35:31
5 VICTORIA CZĘSTOCHOWA 13 22 6 4 3 35:19
6 AJAKS CZĘSTOCHOWA 13 19 5 4 4 26:23
7 GROM MIEDŹNO 13 17 5 2 6 29:26
8 SOKÓŁ WRĘCZYCA 13 17 5 2 6 21:28
9 LISWARTA POPÓW 13 14 4 2 7 29:41
10 BŁĘKITNI LIBIDZA 12 14 4 2 6 31:41
11 SPARTA NOWA WIEŚ 13 14 4 2 7 21:41
12 KMICIC KRUSZYNA 13 11 3 2 8 33:37
13 PŁOMIEŃ CZARNY LAS 13 8 2 2 9 22:46
14 BIAŁA GWIAZDA KRASICE 13 7 2 1 10 19:50
Kolejka nr 13
2019-11-09/13:00 GROM MIEDŹNO - BŁĘKITNI LIBIDZA 6:1
2019-11-09/13:00 ORZEŁ KIEDRZYN - LISWARTA POPÓW 0:1
2019-11-09/13:00 NAPRZÓD OSTROWY - SOKÓŁ WRĘCZYCA 4:0
2019-11-09/13:00 KMICIC KRUSZYNA - OKSZA ŁOBODNO 3:3
2019-11-09/13:00 LOTNIK KOŚCIELEC - AJAKS CZĘSTOCHOWA 4:0
2019-11-10/13:00 SPARTA NOWA WIEŚ - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 0:5
2019-11-10/13:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:1
Kolejka nr 13
2019-11-09/13:00 GROM MIEDŹNO - BŁĘKITNI LIBIDZA 6:1
2019-11-09/13:00 ORZEŁ KIEDRZYN - LISWARTA POPÓW 0:1
2019-11-09/13:00 NAPRZÓD OSTROWY - SOKÓŁ WRĘCZYCA 4:0
2019-11-09/13:00 KMICIC KRUSZYNA - OKSZA ŁOBODNO 3:3
2019-11-09/13:00 LOTNIK KOŚCIELEC - AJAKS CZĘSTOCHOWA 4:0
2019-11-10/13:00 SPARTA NOWA WIEŚ - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 0:5
2019-11-10/13:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:1
Kolejka nr 12
2019-11-02/13:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - LOTNIK KOŚCIELEC 1:4
2019-11-02/13:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 7:3
2019-11-02/13:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - SPARTA NOWA WIEŚ 2:4
2019-11-02/13:30 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - KMICIC KRUSZYNA 3:0
2019-11-02/13:30 OKSZA ŁOBODNO - NAPRZÓD OSTROWY 1:2
2019-11-02/13:30 SOKÓŁ WRĘCZYCA - ORZEŁ KIEDRZYN 0:3
2019-11-02/13:30 LISWARTA POPÓW - GROM MIEDŹNO 2:2
Kolejka nr 11
2019-10-26/14:00 LISWARTA POPÓW - BŁĘKITNI LIBIDZA 4:6
2019-10-26/14:00 GROM MIEDŹNO - SOKÓŁ WRĘCZYCA 4:3
2019-10-26/14:00 ORZEŁ KIEDRZYN - OKSZA ŁOBODNO 0:2
2019-10-26/14:00 SPARTA NOWA WIEŚ - AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:1
2019-10-26/14:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - LOTNIK KOŚCIELEC 0:4
2019-10-26/14:30 KMICIC KRUSZYNA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 1:1
2019-10-27/14:00 NAPRZÓD OSTROWY - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 0:4
Kolejka nr 10
2019-10-19/13:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - LISWARTA POPÓW 4:0
2019-10-19/14:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 4:2
2019-10-19/14:30 LOTNIK KOŚCIELEC - SPARTA NOWA WIEŚ 2:2
2019-10-19/14:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - KMICIC KRUSZYNA 5:0
2019-10-19/14:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - NAPRZÓD OSTROWY 4:1
2019-10-19/14:30 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - ORZEŁ KIEDRZYN 0:2
2019-10-19/14:30 OKSZA ŁOBODNO - GROM MIEDŹNO 3:2
Kolejka nr 9
2019-10-12/12:00 NAPRZÓD OSTROWY - AJAKS CZĘSTOCHOWA 0:2
2019-10-12/15:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - BŁĘKITNI LIBIDZA 0:0
2019-10-12/15:00 LISWARTA POPÓW - OKSZA ŁOBODNO 0:6
2019-10-12/15:00 GROM MIEDŹNO - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 1:1
2019-10-12/15:00 KMICIC KRUSZYNA - LOTNIK KOŚCIELEC 0:3
2019-10-12/15:00 SPARTA NOWA WIEŚ - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 2:1
2019-10-13/15:00 ORZEŁ KIEDRZYN - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 6:1
Kolejka nr 8
2019-10-05/15:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - SPARTA NOWA WIEŚ 3:5
2019-10-05/15:30 LOTNIK KOŚCIELEC - NAPRZÓD OSTROWY 2:3
2019-10-05/15:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - ORZEŁ KIEDRZYN 1:3
2019-10-05/15:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - GROM MIEDŹNO 0:3
2019-10-05/15:30 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - LISWARTA POPÓW 5:5
2019-10-05/15:30 OKSZA ŁOBODNO - SOKÓŁ WRĘCZYCA 5:1
2019-10-06/15:30 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - KMICIC KRUSZYNA 2:10
Kolejka nr 7
2019-09-28/11:00 NAPRZÓD OSTROWY - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 5:1
2019-09-28/15:00 ORZEŁ KIEDRZYN - LOTNIK KOŚCIELEC 2:1
2019-09-28/16:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 0:4
2019-09-28/16:00 LISWARTA POPÓW - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 5:3
2019-09-28/16:00 GROM MIEDŹNO - AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:2
2019-09-29/16:00 KMICIC KRUSZYNA - SPARTA NOWA WIEŚ 6:0
Kolejka nr 6
2019-09-21/15:30 SPARTA NOWA WIEŚ - NAPRZÓD OSTROWY 0:5
2019-09-21/15:30 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - OKSZA ŁOBODNO 2:2
2019-09-21/16:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - KMICIC KRUSZYNA 5:3
2019-09-21/16:30 LOTNIK KOŚCIELEC - GROM MIEDŹNO 1:0
2019-09-21/16:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - LISWARTA POPÓW 3:0
2019-09-21/16:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - SOKÓŁ WRĘCZYCA 2:4
2019-09-22/16:30 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - ORZEŁ KIEDRZYN 1:2
Kolejka nr 5
2019-09-14/16:30 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - BŁĘKITNI LIBIDZA 4:0
2019-09-14/16:30 OKSZA ŁOBODNO - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 7:0
2019-09-14/16:30 SOKÓŁ WRĘCZYCA - AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:0
2019-09-14/16:30 LISWARTA POPÓW - LOTNIK KOŚCIELEC 2:5
2019-09-14/16:30 GROM MIEDŹNO - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 4:0
2019-09-14/16:30 ORZEŁ KIEDRZYN - SPARTA NOWA WIEŚ 3:2
2019-09-14/16:30 NAPRZÓD OSTROWY - KMICIC KRUSZYNA 4:2
Kolejka nr 4
2019-09-07/16:00 SPARTA NOWA WIEŚ - GROM MIEDŹNO 4:2
2019-09-07/17:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - NAPRZÓD OSTROWY 3:4
2019-09-07/17:00 KMICIC KRUSZYNA - ORZEŁ KIEDRZYN 2:4
2019-09-07/17:00 LOTNIK KOŚCIELEC - SOKÓŁ WRĘCZYCA 2:0
2019-09-07/17:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - OKSZA ŁOBODNO 0:4
2019-09-07/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 3:2
2019-09-08/17:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - LISWARTA POPÓW 3:1
Kolejka nr 3
2019-08-27/17:30 GROM MIEDŹNO - KMICIC KRUSZYNA 3:2
2019-08-31/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - BŁĘKITNI LIBIDZA 3:4
2019-08-31/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:1
2019-08-31/17:00 OKSZA ŁOBODNO - LOTNIK KOŚCIELEC 0:2
2019-08-31/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 2:2
2019-08-31/17:00 LISWARTA POPÓW - SPARTA NOWA WIEŚ 4:1
2019-08-31/17:00 ORZEŁ KIEDRZYN - NAPRZÓD OSTROWY 6:1
Kolejka nr 2
2019-08-24/17:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - ORZEŁ KIEDRZYN 2:4
2019-08-24/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - GROM MIEDŹNO 5:1
2019-08-24/17:00 KMICIC KRUSZYNA - LISWARTA POPÓW 2:0
2019-08-24/17:00 SPARTA NOWA WIEŚ - SOKÓŁ WRĘCZYCA 0:1
2019-08-24/17:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - OKSZA ŁOBODNO 0:6
2019-08-24/17:00 LOTNIK KOŚCIELEC - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 4:2
2019-08-24/17:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:2
Kolejka nr 1
2019-08-17/17:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - BŁĘKITNI LIBIDZA 2:2
2019-08-17/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LOTNIK KOŚCIELEC 0:4
2019-08-17/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 2:1
2019-08-17/17:00 OKSZA ŁOBODNO - SPARTA NOWA WIEŚ 6:0
2019-08-17/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - KMICIC KRUSZYNA 4:2
2019-08-17/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - LISWARTA POPÓW 1:5
2019-08-17/17:00 GROM MIEDŹNO - ORZEŁ KIEDRZYN 0:2
Kolejka nr 7
2019-11-16/13:30 OKSZA ŁOBODNO - BŁĘKITNI LIBIDZA -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/seniorzy/klasa-a?liga=2

Ajaks 2004/2005

DRUŻYNY

Ajaks - Junior B2 Młodszy

Trener: Paweł Nowak, tel. 509 325 566, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Górny rząd od lewej: Trener- Paweł Nowak, Michał Pulcer, Jakub Woliński, Dominik Kostro, Krystian Kalota, Szymon Fyda, Jakub Zagzieł, Karol Kowalczyk, Adrian Molędzki, Adam Kwiatkowski, Michał Michalczyk, Marcin Wolbisz,

Dolny rząd od lewej: Kacper Bednarek, Bartosz Dudek, Marcel Kołodziej, Dominik Kalota, Mateusz Majchrzak, Piotr Plaskacz, Patryk Ratecki, Jakub Malinowski

Treningi:
Poniedziałek: 17:30-19:00
Wtorek: 17:30-19:00
Czwartek: 17:30-19:00

TABELA

Junior B2 Młodszy - rocznik 2004/2005

 

I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa płn.

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 9 24 8 0 1 96:4
2 KS ROZWÓJ KATOWICE 9 21 7 0 2 49:11
3 MLKS ZNICZ KŁOBUCK 9 18 6 0 3 22:12
4 UKS RUCH RADZIONKÓW 9 18 6 0 3 38:16
5 UKS SZOPIENICE 9 16 5 1 3 47:23
6 KKS CZARNI SOSNOWIEC 9 13 4 1 4 14:23
7 KS GÓRNIK JAWORZNO 8 7 2 1 5 11:35
8 KS 1 FC KATOWICE 9 7 2 1 6 13:78
9 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 9 6 2 0 7 12:39
10 LKS ORZEŁ PAWONKÓW 8 0 0 0 8 4:65
Kolejka nr 11
2019-11-09/11:00 KS GÓRNIK JAWORZNO - LKS ORZEŁ PAWONKÓW -:-
2019-11-09/11:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - UKS RUCH RADZIONKÓW 1:5
2019-11-09/13:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE 4:0
2019-11-09/14:30 KKS CZARNI SOSNOWIEC - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 3:0
Kolejka nr 11
2019-11-09/11:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - UKS RUCH RADZIONKÓW 1:5
2019-11-09/13:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE 4:0
2019-11-09/14:30 KKS CZARNI SOSNOWIEC - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 3:0
Kolejka nr 10
2019-11-02/11:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:1
2019-11-02/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - KS GÓRNIK JAWORZNO 6:0
2019-11-02/11:00 LKS ORZEŁ PAWONKÓW - UKS SZOPIENICE 2:14
2019-11-06/15:30 UKS RUCH RADZIONKÓW - KS 1 FC KATOWICE 8:0
Kolejka nr 9
2019-10-26/11:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KKS CZARNI SOSNOWIEC 0:3
2019-10-26/12:00 UKS SZOPIENICE - KS ROZWÓJ KATOWICE 0:2
2019-10-26/13:00 KS 1 FC KATOWICE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 0:6
2019-10-30/15:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - UKS RUCH RADZIONKÓW 5:0
Kolejka nr 8
2019-10-19/09:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - KS GÓRNIK JAWORZNO 3:1
2019-10-19/11:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 1:0
2019-10-20/11:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - KS 1 FC KATOWICE 2:1
2019-10-20/14:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - LKS ORZEŁ PAWONKÓW 11:0
Kolejka nr 7
2019-10-12/11:00 KS GÓRNIK JAWORZNO - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 2:1
2019-10-12/11:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KKS CZARNI SOSNOWIEC 10:0
2019-10-12/11:00 KS 1 FC KATOWICE - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:1
2019-10-12/12:00 UKS SZOPIENICE - UKS RUCH RADZIONKÓW 4:1
Kolejka nr 6
2019-10-05/11:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - UKS SZOPIENICE 3:2
2019-10-05/11:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 1:10
2019-10-05/13:30 UKS RUCH RADZIONKÓW - LKS ORZEŁ PAWONKÓW 9:1
2019-10-06/11:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - KS GÓRNIK JAWORZNO 2:3
Kolejka nr 5
2019-09-28/11:00 LKS ORZEŁ PAWONKÓW - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 0:6
2019-09-28/11:00 KS GÓRNIK JAWORZNO - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:3
2019-09-28/11:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - UKS RUCH RADZIONKÓW 1:5
2019-09-28/12:00 UKS SZOPIENICE - KKS CZARNI SOSNOWIEC 1:1
2019-09-28/12:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KS 1 FC KATOWICE 31:0
Kolejka nr 4
2019-09-21/11:00 KS 1 FC KATOWICE - KS GÓRNIK JAWORZNO 2:2
2019-09-21/13:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - UKS SZOPIENICE 2:12
2019-09-22/11:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - LKS ORZEŁ PAWONKÓW 3:0
2019-10-10/17:30 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - KS ROZWÓJ KATOWICE 0:2
Kolejka nr 3
2019-09-14/11:00 LKS ORZEŁ PAWONKÓW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 0:1
2019-09-14/15:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - KKS CZARNI SOSNOWIEC 3:0
2019-09-15/10:00 KS GÓRNIK JAWORZNO - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 0:12
2019-09-17/17:00 UKS SZOPIENICE - KS 1 FC KATOWICE 7:2
Kolejka nr 2
2019-09-07/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS ROZWÓJ KATOWICE 2:3
2019-09-07/11:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - UKS RUCH RADZIONKÓW 3:2
2019-09-07/13:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - UKS SZOPIENICE 9:1
2019-09-08/13:00 KS 1 FC KATOWICE - LKS ORZEŁ PAWONKÓW 6:0
Kolejka nr 1
2019-08-31/09:00 UKS SZOPIENICE - KS GÓRNIK JAWORZNO 6:1
2019-08-31/11:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - KKS CZARNI SOSNOWIEC 5:0
2019-08-31/11:00 LKS ORZEŁ PAWONKÓW - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 1:15
2019-08-31/16:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - KS 1 FC KATOWICE 21:0
Kolejka nr 11
2019-11-09/11:00 KS GÓRNIK JAWORZNO - LKS ORZEŁ PAWONKÓW -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/junior-b2-mlodszy?liga=1

Ajaks 2006

DRUŻYNY

Ajaks - Trampkarz C2

Trener: Andrzej Lewandowski

Kierownik drużyny: Robert Włoch, tel. 501266504, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Od lewej, górny rząd: trener Andrzej Lewandowski, Krzysztof Stanek, Maksymilian Ociepa, Paweł Leśnikowski, Aleksander Świąć, Maksymilian Wójcik, Kacper Panek, Konrad Szymanek, Piotr Kociszewski, Maciej Orzechowski, kierownik drużyny Robert Włoch

Od lewej, dolny rząd: Dawid Pęczek, Adam Sowiński, Krystian Błaszczyk, Marcel Miklus, Mateusz Głowacki, Bartosz Włoch, Maciej Szymanek, Piotr Jasiurski, Igor Zawada

Trening na boisku:

poniedziałek: 17:30-19:00 
środa: 17:30-19 00 
czwartek: 17:30-19:00

TABELE

Trampkarz C2 Ajaks - rocznik 2006

 

II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płn.

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 13 30 10 0 3 69:22
2 RUCH CHORZÓW S.A. 13 27 9 0 4 60:26
3 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 13 25 8 1 4 28:19
4 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 13 24 7 3 3 49:14
5 GKS PIAST GLIWICE S.A. 13 22 7 1 5 42:19
6 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 13 17 5 2 6 19:30
7 SSR APN KNURÓW 13 4 1 1 11 11:84
8 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 13 3 1 0 12 10:74
Kolejka nr 13
2019-11-09/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - RUCH CHORZÓW S.A. 1:2
2019-11-09/13:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 6:0
2019-11-09/14:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 12:2
2019-11-10/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - SSR APN KNURÓW 4:0
Kolejka nr 13
2019-11-09/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - RUCH CHORZÓW S.A. 1:2
2019-11-09/13:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 6:0
2019-11-09/14:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 12:2
2019-11-10/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - SSR APN KNURÓW 4:0
Kolejka nr 12
2019-10-31/09:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - GKS PIAST GLIWICE S.A. 1:0
2019-10-31/10:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - RUCH CHORZÓW S.A. 1:3
2019-11-02/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 0:3
2019-11-03/11:00 SSR APN KNURÓW - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 3:3
Kolejka nr 11
2019-10-26/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 1:3
2019-10-26/11:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 0:3
2019-10-26/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 3:1
2019-10-26/13:00 RUCH CHORZÓW S.A. - SSR APN KNURÓW 8:1
Kolejka nr 10
2019-10-19/09:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 1:2
2019-10-19/11:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - RUCH CHORZÓW S.A. 1:4
2019-10-19/13:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - SSR APN KNURÓW 19:1
2019-10-19/16:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 1:1
Kolejka nr 9
2019-10-12/11:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 0:4
2019-10-12/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - GKS PIAST GLIWICE S.A. 0:1
2019-10-12/13:00 RUCH CHORZÓW S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 1:4
2019-10-13/12:00 SSR APN KNURÓW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:2
Kolejka nr 8
2019-10-02/11:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 2:0
2019-10-05/09:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - RUCH CHORZÓW S.A. 3:1
2019-10-05/13:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - SSR APN KNURÓW 10:0
2019-10-05/15:45 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 5:1
Kolejka nr 7
2019-09-28/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - RUCH CHORZÓW S.A. 2:3
2019-09-28/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 3:2
2019-09-28/11:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - SSR APN KNURÓW 4:2
2019-09-28/18:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 12:0
Kolejka nr 6
2019-09-21/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GKS PIAST GLIWICE S.A. 1:9
2019-09-21/11:00 RUCH CHORZÓW S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 7:0
2019-09-21/13:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 3:2
2019-09-22/12:00 SSR APN KNURÓW - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 0:6
Kolejka nr 5
2019-09-14/09:00 RUCH CHORZÓW S.A. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 4:6
2019-09-14/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 4:0
2019-09-14/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - SSR APN KNURÓW 1:0
2019-09-14/15:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:0
Kolejka nr 4
2019-09-07/13:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 0:2
2019-09-07/14:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 1:1
2019-09-07/15:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - GKS PIAST GLIWICE S.A. 4:2
2019-09-08/12:00 SSR APN KNURÓW - RUCH CHORZÓW S.A. 0:13
Kolejka nr 3
2019-08-31/09:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 3:2
2019-08-31/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - GKS PIAST GLIWICE S.A. 1:0
2019-08-31/12:00 SSR APN KNURÓW - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 0:9
2019-08-31/13:00 RUCH CHORZÓW S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 10:2
Kolejka nr 2
2019-08-28/12:15 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - RUCH CHORZÓW S.A. 2:3
2019-08-28/14:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 6:0
2019-08-28/17:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 7:1
2019-08-28/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - SSR APN KNURÓW 0:2
Kolejka nr 1
2019-08-24/09:00 RUCH CHORZÓW S.A. - GKS PIAST GLIWICE S.A. 1:3
2019-08-24/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 0:7
2019-08-24/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 1:2
2019-08-25/16:00 SSR APN KNURÓW - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 1:5
Kolejka nr 14
2019-11-16/17:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. -:-
2019-11-17/09:00 SSR APN KNURÓW - GKS PIAST GLIWICE S.A. -:-
2019-11-17/11:00 RUCH CHORZÓW S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2019-11-17/13:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c2?liga=2

Ajaks 2007

DRUŻYNY

Ajaks - Młodzik D1

Trener: Mariusz Sędzielewski, tel. 692 433 171, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Stoją od lewej: Mateusz Kobiałka, Bartosz Liczko, Oliwier Czop, Igor Lewandowski, Dawid Choncia, Mikołaj Łotys, Igor Kempa, Tomasz Woźniak, Jan Gruca, Marcel Karoń, trener Mariusz Sędzielewski.
Klęczą od lewej: Michał Komański, Alex Młyńczyk, Franciszek Turadek, Jędrzej Telenga, Mikołaj Boborowski, Dawid Predko, Maksymilian Żukowski.

Treningi na boisku ul. Starzyńskiego 10:
poniedziałek – godz. 17:30 – 19:00
środa –  godz. 17:30 – 19:00
piątek – godz.  15:30 – 17:00

TABELE

Młodzik D1 Ajaks - rocznik 2007

 

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 13 32 10 2 1 48:8
2 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 13 29 9 2 2 43:11
3 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 13 25 7 4 2 48:13
4 KS ROZWÓJ KATOWICE 13 21 6 3 4 27:24
5 AP TEAM GLIWICE 13 18 5 3 5 27:19
6 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 13 11 3 2 8 11:28
7 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 13 10 3 1 9 14:49
8 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 13 1 0 1 12 7:73
Kolejka nr 13
2019-11-09/14:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2:2
2019-11-09/17:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 7:0
2019-11-10/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - AP TEAM GLIWICE 0:3
2019-11-10/11:00 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:3
Kolejka nr 13
2019-11-09/14:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2:2
2019-11-09/17:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 7:0
2019-11-10/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - AP TEAM GLIWICE 0:3
2019-11-10/11:00 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:3
Kolejka nr 12
2019-09-24/19:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 3:0
2019-11-03/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS ROZWÓJ KATOWICE 2:4
2019-11-03/11:00 AP TEAM GLIWICE - UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 7:1
2019-11-03/16:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 2:2
Kolejka nr 11
2019-10-26/14:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - AP TEAM GLIWICE 2:1
2019-10-27/09:30 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0:4
2019-10-27/11:00 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:1
2019-10-27/14:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2:1
Kolejka nr 10
2019-10-19/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 5:1
2019-10-20/09:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 6:0
2019-10-20/11:00 AP TEAM GLIWICE - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:4
2019-10-20/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 2:2
Kolejka nr 9
2019-10-12/09:00 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. - AP TEAM GLIWICE 3:1
2019-10-13/09:30 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:3
2019-10-13/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 1:2
2019-10-13/14:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE 2:0
Kolejka nr 8
2019-09-17/17:30 AP TEAM GLIWICE - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 1:2
2019-10-06/09:00 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - KS ROZWÓJ KATOWICE 0:2
2019-10-06/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0:3
2019-10-06/11:00 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 1:3
Kolejka nr 7
2019-09-28/14:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:4
2019-09-28/15:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - AP TEAM GLIWICE 1:1
2019-09-29/11:00 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. - UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 2:2
2019-09-29/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 1:5
Kolejka nr 6
2019-09-21/15:45 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 0:9
2019-09-22/09:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - KS ROZWÓJ KATOWICE 5:0
2019-09-22/11:00 AP TEAM GLIWICE - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 3:0
2019-09-22/12:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 5:0
Kolejka nr 5
2019-09-14/14:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 0:1
2019-09-15/09:30 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - AP TEAM GLIWICE 0:4
2019-09-18/13:15 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:2
2019-11-05/17:30 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 0:0
Kolejka nr 4
2019-09-08/10:30 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 1:0
2019-09-08/11:00 AP TEAM GLIWICE - KS ROZWÓJ KATOWICE 2:2
2019-09-08/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 0:1
2019-09-08/14:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 6:0
Kolejka nr 3
2019-08-31/14:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 15:0
2019-09-01/09:30 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 0:14
2019-09-10/16:30 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE 0:1
2019-10-09/18:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - AP TEAM GLIWICE 0:0
Kolejka nr 2
2019-08-28/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 4:2
2019-08-28/14:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 3:3
2019-08-28/16:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 3:1
2019-09-19/17:00 AP TEAM GLIWICE - GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 3:0
Kolejka nr 1
2019-08-23/14:45 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 1:0
2019-08-25/11:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 8:0
2019-08-25/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 5:1
2019-10-06/09:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - AP TEAM GLIWICE 4:0
Kolejka nr 14
2019-11-14/18:00 AP TEAM GLIWICE - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2019-11-17/09:30 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - GÓRNIK ZABRZE S.S.A. -:-
2019-11-17/10:00 KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2019-11-17/11:00 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-d1?liga=2

Ajaks 2008

DRUŻYNY

Ajaks - Młodzik D2

Trener: Mariusz Sędzielewski

SKŁAD I TRENINGI

Górny rząd od lewej: Bernard Bojur, Filip Skurka, Igor Bąk, Filip Kotlewski, Mateusz Słama, Kacper Sulwiński, Karol Heine, Mariusz Siudeja, trener Mariusz Sędzielewski

Dolny rząd od lewej: Piotr Orzechowski, Tyberiusz Cudak, Adam Płowiec, Bartłomiej Wierzbicki, Dominik Zych.

Na zdjęciu brakuje Jakuba Bąka.

Treningi na boisku ul. Starzyńskiego 10:
Poniedziałek 16:00 – 17:30
Środa 16:00 – 17:30
Piątek 17:00 – 18:30

TABELE

Młodzik D2 Ajaks

Ajaks 2009

DRUŻYNY

Młodzik D2 / Orlik E1

Trener: Grzegorz Kuziorowicz, tel. 692 042 925, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Trener: Mariusz Pulcer, tel. 503 851 346, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Orlik E1/E2

Trener: Filip Żaba, tel. 514 200 736, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

SKŁAD I TRENINGI

Młodzik D2 / Orlik E1

Górny rząd od lewej: trener Grzegorz Kuziorowicz, Bartłomiej Najman, Mikołaj Teresiński, Igor Kluczewski, Igor Nabiałek, Marcel Zawada, Marcel Czop, Antoni Ślemp, trener Mariusz Pulcer.

Dolny rząd od lewej: Oliwier Augustowski, Jakub Biedroń, Dawid Antas, Wojciech Kociołek, Kacper Zrostek, Marcel Kamizela, Igor Janoszka, Aleksander Najman.

 

Orlik E1/E2

Górny rząd od lewej: Piotr Tonder, Szymon Hynek, Mateusz Gągała, Franciszek Hajduk, Maksymilian Surowiec, Wojciech Wieczorek, Patryk Kantor, Tomasz Zyskowski, Sebastian Siedlecki, Michał Stelmaszczyk, Trener Filip Żaba

Dolny rząd od lewej: Maciej Zarębski, Szymon Sławeta, Maciej Banasiak, Mateusz Kwaśniak, Olivier Grajcar, Mateusz Kubiak, Joachim Wilk, Bartosz Kaleta, Mateusz Czarnota, Szymon Kaleta, Kacper Rodek

Nieobecni na zdjęciu: Jakub Żebrowski

Treningi: 

Wtorek: 16:00 - 17:30

Środa: 18:15 - 19:45

Czwartek: 16:00 - 17:30

GALERIA

TABELE

Orlik E1 Ajaks II - rocznik 2009

Orlik młodszy E2 Ajaks I - rocznik 2009

 

Orlik młodszy E2 Ajaks III - rocznik 2009

Ajaks 2010

DRUŻYNY

Orlik E1/E2

Trener: Grzegorz Kuziorowicz, tel. 692 042 925, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Trener: Mariusz Pulcer, tel. 503 851 346, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI 

Górny rząd od lewej: trener Grzegorz Kuziorowicz, Tymoteusz Peryga, Wiktor Wróblewski, Franciszek Łuć, Olaf Kotlewski, Tymoteusz Sienkowski, Damian Strach, Olaf Sołtysik, Dominik Jędryka, Jakub Leks, Michał Kuś, Aleksander Mrozik, trener Mariusz Pulcer,

Dolny rząd od lewej: Maciej Swodczyk, Mateusz Mielczarek, Stanisław Kubik, Szymon Grzyb, Maciej Ratman, Antoni Pietrasiak, Władysław Janik, Karol Wołczyński, Mikołaj Szyjewski, Tomasz Chobot, Marcel Wojtaszewski.

TABELE
 

Ajaks 2011

DRUŻYNY

Ajaks IV - Orlik Młodszy E2

Trener: Paweł Nowak, tel. 509 325 566, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Trener: Rafał Dębowski, tel. 502 235 762, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Górny rząd : Trener Nowak Paweł, Cieślak Hubert, Sztrobel Nikodem, Grabowski Kamil, Kubica Hubert, Maciążek Franciszek, Bedlechowicz Mateusz, Siwczyński Dawid, Michalski Robert, Jarosz Wojciech, Kowalski Szymon, Trener Dębowski Rafał

Dolny rząd : Maruszczak Patryk, Cichoń Mateusz Augustowski Jeremi ,Kajka Dawid ,Kulik Jakub, Matlak Jakub, Wilczyński Wiktor, Radomski Marcel, Stanuchiewicz Tymon, Pańtak Kacper, Woźniak Mateusz

Treningi - SP 54 ORLIK:

Poniedziałek 18:15 - 19:45 

Wtorek  17:00-18:30

Czwartek 18:15 - 19:45 

TABELE

Orlik Młodszy E2 Ajaks IV - rocznik 2011

Ajaks 2012

DRUŻYNY

Ajaks I - Orlik E2

Trener: Krzysztof Wąs

SKŁAD I TRENINGI

 

Górny rząd: Iwo Podstolak, Ryszard Całus, Igor Nowak, Ksawery Kotela, Filip Pepłowski, Jan Pietrasiak, Filip Hetmańczyk, Adrian Koczyński, Trener - Krzysztof Wąs 
Dolny rząd: Antoni Gładysz, Tymoteusz Wróblewski, Tomasz Łukasik, Wojciech Wór, Alan Tame, Maciej Bugaj, Julian Ładoń. 
 
Treningi - Boisko SP 54:
Poniedziałek 17:00 - 18:15
Środa 17:00 - 18:15
Czwartek 16:45 - 18:00
 

Ajaks 2013

DRUŻYNY

Żaki F2 - 2013

Trener: Oliwia Pająk, tel. 724 150 781, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Od lewej: Trener Oliwia Pająk, Borys Miarka, Piotr Nita, Oskar Łempiński, Maksymilian Olszewski, Jan Szyjewski, Kacper Kantor, Jakub Kołodziej, Igor Krawczyk, Jakub Kulej, Antoni Frątczak

Treningi:

Poniedziałek: 17:15 - 18:30 SP 50

Środa: 17:00-18:15 SP 54, Orlik lub sala

Piątek: 16:00 - 17:30 SP 54, Orlik lub sala

TABELE
 

Ajaks - Grupa naborowa

DRUŻYNY

Ajaks Żaki 2011/2012 - grupa naborowa

Trenerzy:
Marek Pawłowski, tel. 785-480-985, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Grupa naborowa

Górny rząd (od lewej): Ksawery Paradowski, Antoni Lenart, Maksym Litwiniak, Oliwier Gajda, Patryk Pajor, Marcel Asendrych, Jan Janik, Trener Marek Pawłowski
Środkowy rząd (od lewej): Piotr Lewiński,Tymoteusz Zyngiel, Ksawery Pruś, Mikołaj Stasiewicz, Oliwier Muś, Cyprian Wróź, Mateusz Bajor, Mikołaj Binkiewicz
Dolny rząd (od lewej): Bruno Parzyjagła, Mateusz Operacz, Patryk Bąk, Wiktor Gosiński, Adam Kozieł, Paweł Zarębski, Mateusz Zajder, Adam Ligęza

Treningi
Poniedziałek : 16:00-17:15
Piątek : 16:00-17:15
Sobota 9:00-10:15

Ajaks - Akademie przedszkolaka

DRUŻYNY

Grupa I - Ajaks 2012/2013

Trenerzy:
Aleksander Brdąkała, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Mariusz Pulcer
, tel. 503 851 346, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Grzegorz Kuziorowicz
, tel. 692 042 925, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grupa II - Ajaks 2012/2013

Trenerzy:
Andrzej Lewandowski
Krzysztof Wąs
, 691 494 306, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grzegorz Kuziorowicz, tel. 692 042 925, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grupa III - Ajaks 2012/2013

Trenerzy:
Mariusz Pulcer, tel. 503 851 346, e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Grzegorz Dawidson, tel.781 780 165, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Krzysztof Wąs, 691 494 306, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Grupa IV - Ajaks 2014 

Trenerzy:
Kacper Klamut

SKŁAD I TRENINGI

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA I

Górny rząd (stoją od lewej): trener Aleksander Brdąkała, Paweł Jackowski, Julian Ładoń, Ksawery Kotela, Filip Bartosik, Kacper Kantor, Adrian Koczyński, Damian Bartosinski, trener Mariusz Pulcer.
środkowy rząd (stoją od lewej) : Leon Warzecha, Filip Hetmańczyk, Kajetan Palka, Leon Najman, Mikołaj Motyl, Antoni Zych, Jakub Zrostek, Paweł Sokołowski.
Siedzą (od lewej): Mateusz Stacherczak, Igor Krawczyk, Jakub Kołodziej, Cyprian Pruś, Antoni Frątczak,Maksymilian Olszewski, Patryk Wypych, Bartosz Zębik.

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA II

Górny rząd od lewej: trener Andrzej Lewandowski, Tomasz Biskup, Igor Nowak, Mikołaj Piekarski, Adam Ociepa, Piotr Pawlicki,Leon Warzecha, Tymoteusz Kuberski, trener Krzysztof Wąs,
Dolny rząd od lewej: Szymon Skwarczyński, Borys Miarka, Eryk Tomczyk, Borys Borkowski, Kuba Litwiński.

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA III

Siedzą od lewej: Karol Bińkowski, Filip Fedoniuk, Oliwier Gajda, Bartłomiej Jaruga, Mateusz Kubicki, Szymon Markowicz, Marcel Mirecki, Iwo Podstolak.
Stoją od lewej: Trener Krzysztof Wąs, Oskar Rajkowski, Jan Rorat, Szymon Walnik, Tymoteusz Żyngiel, Jan Bogunia, Kacper Maciąg, Franciszek Kołodziej, trener Mariusz Pulcer.

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA IV

Od góry Trener Kacper Klamut, Koczyński Arkadiusz, Janik Ignacy, .Łempiński Oskar., Baryła Paweł, Gawroński Antek, Popęda Mateusz, Ratman Jan
Od dołu Szyjewski Jan, Czekaj Karol, Ścigała Michał, Wyziński Bartek, Szpikowski Jakub, Stryjewski Nikodem

Szkółka bramkarska

DRUŻYNY

Ajaks - szkółka bramkarska

Trener: Cezary Siwy tel. 668 499 364

SKŁAD I TRENINGI

Od lewej: Cezary Siwy - trener, Szymon Fyda, Paweł Leśnikowski, Maciej Orzechowski, Marcel Karoń, Olaf Kotlewski, Tymoteusz Sienkowski, Jakub Matlak, Wiktor Wilczyński, Ksawery Kotela.

Wtorek Grupa Młodsza : 16:00-17:00
Wtorek Grupa Starsza 17:00 - 18:00