DRUŻYNY

Ajaks C1 Trampkarz

Trener: Sławomir Piwiński, tel. 665 858 116

TABELE

 

III liga wojewódzka C1 Trampkarz "Bytom-Zabrze" Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 14 34 11 1 2 73:21
2 SSR APN KNURÓW 14 28 8 4 2 38:12
3 KS MOSiR STAL ZABRZE 14 27 8 3 3 29:9
4 TS SZOMBIERKI BYTOM 14 24 7 3 4 52:27
5 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 14 23 7 2 5 36:25
6 MKS ZABORZE 14 15 5 0 9 27:35
7 UKS UNIA STRZYBNICA 14 10 3 1 10 27:49
8 UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE 14 0 0 0 14 8:112
Kolejka nr 14
2022-11-19/10:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 6:1
2022-11-19/10:30 KS MOSiR STAL ZABRZE - SSR APN KNURÓW 0:1
2022-11-20/10:00 MKS ZABORZE - UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE 6:0
2022-11-20/10:00 UKS UNIA STRZYBNICA - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 1:2
Kolejka nr 14
2022-11-19/10:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 6:1
2022-11-19/10:30 KS MOSiR STAL ZABRZE - SSR APN KNURÓW 0:1
2022-11-20/10:00 MKS ZABORZE - UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE 6:0
2022-11-20/10:00 UKS UNIA STRZYBNICA - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 1:2
Kolejka nr 13
2022-09-14/17:00 UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE - TS SZOMBIERKI BYTOM 1:9
2022-11-12/10:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - MKS ZABORZE 6:1
2022-11-12/10:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - KS MOSiR STAL ZABRZE 4:1
2022-11-13/09:00 SSR APN KNURÓW - UKS UNIA STRZYBNICA 4:0
Kolejka nr 12
2022-11-05/09:00 KS MOSiR STAL ZABRZE - UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE 6:1
2022-11-05/10:00 UKS UNIA STRZYBNICA - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 1:4
2022-11-05/10:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - SSR APN KNURÓW 1:1
2022-11-05/11:00 MKS ZABORZE - TS SZOMBIERKI BYTOM 1:4
Kolejka nr 11
2022-10-11/17:00 UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE - UKS UNIA STRZYBNICA 1:6
2022-10-26/18:45 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS MOSiR STAL ZABRZE 0:0
2022-10-29/11:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 2:1
2022-10-30/09:00 SSR APN KNURÓW - MKS ZABORZE 2:0
Kolejka nr 10
2022-10-18/15:30 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE 6:1
2022-10-22/11:30 UKS UNIA STRZYBNICA - TS SZOMBIERKI BYTOM 1:7
2022-10-22/12:00 MKS ZABORZE - KS MOSiR STAL ZABRZE 0:1
2022-10-23/09:00 SSR APN KNURÓW - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 0:3
Kolejka nr 9
2022-10-14/19:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 1:4
2022-10-15/09:00 UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE - SSR APN KNURÓW 0:13
2022-10-15/10:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - MKS ZABORZE 5:0
2022-10-15/10:00 KS MOSiR STAL ZABRZE - UKS UNIA STRZYBNICA 5:0
Kolejka nr 8
2022-10-08/10:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE 16:1
2022-10-08/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - KS MOSiR STAL ZABRZE 1:2
2022-10-08/15:00 MKS ZABORZE - UKS UNIA STRZYBNICA 4:0
2022-10-09/09:00 SSR APN KNURÓW - TS SZOMBIERKI BYTOM 1:1
Kolejka nr 7
2022-10-01/09:00 UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE - MKS ZABORZE 1:3
2022-10-01/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - UKS UNIA STRZYBNICA 3:1
2022-10-01/11:30 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - TS SZOMBIERKI BYTOM 4:3
2022-10-02/09:00 SSR APN KNURÓW - KS MOSiR STAL ZABRZE 1:0
Kolejka nr 6
2022-09-24/10:00 MKS ZABORZE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 5:0
2022-09-24/10:00 KS MOSiR STAL ZABRZE - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 0:0
2022-10-25/16:30 TS SZOMBIERKI BYTOM - UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE 9:1
2022-11-11/08:45 UKS UNIA STRZYBNICA - SSR APN KNURÓW 1:3
Kolejka nr 5
2022-09-17/09:00 UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE - KS MOSiR STAL ZABRZE 0:2
2022-09-17/10:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - UKS UNIA STRZYBNICA 8:1
2022-09-17/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - MKS ZABORZE 3:2
2022-09-18/09:00 SSR APN KNURÓW - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 1:1
Kolejka nr 4
2022-09-10/09:00 UKS UNIA STRZYBNICA - UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE 8:1
2022-09-10/12:15 KS MOSiR STAL ZABRZE - TS SZOMBIERKI BYTOM 3:1
2022-09-10/14:30 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 2:4
2022-09-21/17:30 MKS ZABORZE - SSR APN KNURÓW 1:0
Kolejka nr 3
2022-09-03/09:00 UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 0:6
2022-09-03/10:00 KS MOSiR STAL ZABRZE - MKS ZABORZE 5:0
2022-09-03/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - UKS UNIA STRZYBNICA 5:3
2022-09-03/12:00 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE - SSR APN KNURÓW 2:3
Kolejka nr 2
2022-08-30/12:00 SSR APN KNURÓW - UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE 6:0
2022-08-30/17:30 UKS UNIA STRZYBNICA - KS MOSiR STAL ZABRZE 0:0
2022-08-31/19:30 MKS ZABORZE - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 2:4
2022-09-21/18:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - TS SZOMBIERKI BYTOM 3:1
Kolejka nr 1
2022-08-26/18:00 KS MOSiR STAL ZABRZE - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM 4:0
2022-08-27/09:00 UKS TRAMPKARZ 22 ZABRZE - KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE 0:16
2022-08-27/10:00 UKS UNIA STRZYBNICA - MKS ZABORZE 4:2
2022-10-12/18:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - SSR APN KNURÓW 2:2

Link: https://www.slzpn.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c1?liga=3

Ajaks 2007 - zwycięstwo w pierwszym meczu

Ajaks 2007 02-09-2020

III liga wojewódzka C2 Trampkarz "Częstochowa - B" Grupa 2

01.09.2020

Liswarta Krzepice 0 : 3 Ajaks
 Góra, Słama, Simiński

Ajaks 2007: trzy porażki

Ajaks 2007 11-11-2019

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

27-10-2019

Górnik Zabrze S.S.A. 2 : 1 Ajaks
Boborowski

Czytaj więcej: Ajaks 2007: trzy porażki

Ajaks 2007: dwa mecze, cztery punkty

Ajaks 2007 20-10-2019

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

13-10-2019

UKS Raków Częstochowa 1 : 3 Ajaks
Czop, Boborowski x2

20-10-2019

Ajaks 2 : 2 RKS Raków Częstochowa
Lewandowski, Boborowski

 

Ajaks 2007: dwa mecze

Ajaks 2007 08-10-2019

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

29-09-2019

Ajaks 1 : 5 Zagłębie S.A. Sosnowiec
Młyńczyk

06-10-2019

Ajaks 0 : 3 KS Stadion Śląski Chorzów

 

Ajaks 2007: porażka w Gliwicach

Ajaks 2007 24-09-2019

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

22-09-2019

AP Team Gliwice 3 : 0 Ajaks

Ajaks 2007: dwa mecze, trzy punkty

Ajaks 2007 15-09-2019

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

08-09-2019

Ajaks 0 : 1 Górnik Zabrze S.S.A.

14-09-2019

KS Rozwój Katowice 0 : 1 Ajaks
Młyńczyk

 

Ajaks 2007 - trzy kolejki za nami

Ajaks 2007 04-09-2019

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp" Grupa płn.

25-08-2019

KS Stadion Śląski Chorzów 8 : 0 Ajaks

28-08-2019

Ajaks 4 : 2 UKS Raków Częstochowa
Choncia, Komański, Młyńczyk x2

31-08-2019

RKS Raków Częstochowa 15 : 0 Ajaks

 

Ajaks 2007: punkt w ostatnich dwóch kolejkach

Ajaks 2007 15-06-2019

D2 Młodzik II liga wojewódzka
01-06-2019

Ajaks 2 : 2 Zagłębie S.A. Sosnowiec
Kempa, Komański

D2 Młodzik II liga wojewódzka
09-06-2019

RKS Raków Częstochowa 5 : 2 Ajaks
Kempa, Komański

 

Ajaks 2007: zwycięstwo w Gliwicach

Ajaks 2007 28-05-2019

D2 Młodzik II liga wojewódzka
25-05-2019

AP Team Gliwice 1 : 4 Ajaks
Małysz x3, Choncia