Drużyny

Seniorzy Ajaks

DRUŻYNY

Ajaks Częstochowa, klasa A grupa I

Trener: Piotr Pawłowski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wtorek 18:00- 19:30
Czwartek 18:00- 19:30

U góry (od lewej): Marcel Kurasiński, Bartosz Włoch, Dominik Wysocki, Maciej Brodziak, Paweł Janik, Krzysztof Mazur - Kierownik drużyny, Piotr Jasiurski
W środku (od lewej): Piotr Pawłowski- Trener, Denys Holiiat, Maciej Szymanek, Piotr Nowaczyk, Kamil Zaskórski, Krystian Krowicki, Dawid Pęczek, Łukasz Eljasiński
Na dole (od lewej): Piotr Kociszewski, Kacper Podsiedlik, Bartłomiej Kos, Kacper Błachowicz, Mateusz Wiśniewski, Cezary Klemczyk, Mariusz Stelmaszczyk, Maciej Wójcik

 

Częstochowa: Klasa A Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS KAMIENICA POLSKA 22 60 20 0 2 96:14
2 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 22 54 17 3 2 75:22
3 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 22 45 14 3 5 64:32
4 LKS NAPRZÓD OSTROWY 22 39 12 3 7 48:35
5 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 22 31 9 4 9 42:51
6 LKS OKSZA ŁOBODNO 22 31 8 7 7 32:32
7 LKS GROM CYKARZEW 22 31 8 7 7 34:40
8 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 22 31 9 4 9 37:31
9 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 22 29 9 2 11 40:70
10 ULKS KMICIC KRUSZYNA 22 29 9 2 11 41:44
11 KS GROM MIEDŹNO 22 22 6 4 12 37:61
12 LKS SPARTA NOWA WIEŚ 22 17 4 5 13 29:53
13 KS POGOŃ BLACHOWNIA 22 14 4 2 16 26:63
14 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 22 6 2 0 20 18:71
Kolejka nr 22
2024-05-18/11:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:1
2024-05-18/14:30 LKS OKSZA ŁOBODNO - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 0:1
2024-05-18/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 1:3
2024-05-18/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - ULKS KMICIC KRUSZYNA 3:2
2024-05-18/17:00 KS GROM MIEDŹNO - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 4:1
2024-05-18/17:00 LKS KAMIENICA POLSKA - KS POGOŃ BLACHOWNIA 6:0
2024-05-18/17:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 0:0
Kolejka nr 22
2024-05-18/11:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:1
2024-05-18/14:30 LKS OKSZA ŁOBODNO - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 0:1
2024-05-18/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 1:3
2024-05-18/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - ULKS KMICIC KRUSZYNA 3:2
2024-05-18/17:00 KS GROM MIEDŹNO - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 4:1
2024-05-18/17:00 LKS KAMIENICA POLSKA - KS POGOŃ BLACHOWNIA 6:0
2024-05-18/17:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 0:0
Kolejka nr 21
2024-05-11/15:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - KS GROM MIEDŹNO 3:2
2024-05-11/17:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - LKS NAPRZÓD OSTROWY 0:1
2024-05-11/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS GROM CYKARZEW 1:1
2024-05-11/17:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 0:0
2024-05-11/17:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - LKS KAMIENICA POLSKA 0:7
2024-05-11/17:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 4:1
2024-05-11/17:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - LKS OKSZA ŁOBODNO 8:0
Kolejka nr 20
2024-05-01/13:00 KS GROM MIEDŹNO - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 1:3
2024-05-01/15:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS OKSZA ŁOBODNO 0:1
2024-05-04/11:00 LKS KAMIENICA POLSKA - ULKS KMICIC KRUSZYNA 5:1
2024-05-04/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 2:2
2024-05-04/17:00 LKS GROM CYKARZEW - KS POGOŃ BLACHOWNIA 5:0
2024-05-04/17:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 0:0
2024-05-05/13:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 6:3
Kolejka nr 19
2024-04-27/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS NAPRZÓD OSTROWY 2:1
2024-04-27/17:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 0:2
2024-04-27/17:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - LKS GROM CYKARZEW 0:1
2024-04-27/17:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - KS GROM MIEDŹNO 1:0
2024-04-27/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS OKSZA ŁOBODNO 1:3
2024-04-28/17:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 1:2
2024-04-28/17:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS KAMIENICA POLSKA 2:0
Kolejka nr 18
2024-04-20/11:00 LKS KAMIENICA POLSKA - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 1:2
2024-04-20/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:2
2024-04-20/17:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS OKSZA ŁOBODNO 4:2
2024-04-20/17:00 LKS GROM CYKARZEW - ULKS KMICIC KRUSZYNA 0:6
2024-04-20/17:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 5:0
2024-04-20/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS POGOŃ BLACHOWNIA 2:0
2024-04-21/13:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 3:0
Kolejka nr 17
2024-04-13/17:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - LKS NAPRZÓD OSTROWY 0:4
2024-04-13/17:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:3
2024-04-13/17:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS GROM CYKARZEW 5:2
2024-04-13/17:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 5:0
2024-04-13/17:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS KAMIENICA POLSKA 0:2
2024-04-13/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - KS GROM MIEDŹNO 3:0
2024-04-14/17:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 5:2
Kolejka nr 16
2024-04-06/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - KS GROM MIEDŹNO 3:2
2024-04-06/17:00 LKS KAMIENICA POLSKA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 4:2
2024-04-06/17:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS OKSZA ŁOBODNO 1:1
2024-04-06/17:00 LKS GROM CYKARZEW - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 2:2
2024-04-06/17:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 0:2
2024-04-06/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - ULKS KMICIC KRUSZYNA 2:0
2024-04-06/17:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 0:1
Kolejka nr 15
2024-03-30/13:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - LKS NAPRZÓD OSTROWY 0:2
2024-03-30/13:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - KS POGOŃ BLACHOWNIA 3:0
2024-03-30/13:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:2
2024-03-30/13:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 3:0
2024-03-30/13:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS GROM CYKARZEW 2:1
2024-03-30/13:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 0:3
2024-03-30/16:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS KAMIENICA POLSKA 0:5
Kolejka nr 14
2024-03-23/15:30 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS KAMIENICA POLSKA 0:8
2024-03-23/15:30 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - KS GROM MIEDŹNO 3:1
2024-03-23/15:30 LKS GROM CYKARZEW - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 0:1
2024-03-23/15:30 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - LKS OKSZA ŁOBODNO 2:2
2024-03-23/15:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 0:2
2024-03-23/15:30 KS POGOŃ BLACHOWNIA - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 2:4
2024-03-23/15:30 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - ULKS KMICIC KRUSZYNA 1:3
Kolejka nr 13
2023-11-11/13:30 KS POGOŃ BLACHOWNIA - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 1:6
2023-11-11/13:30 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:3
2023-11-11/13:30 LKS GROM CYKARZEW - KS GROM MIEDŹNO 0:0
2023-11-11/13:30 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS KAMIENICA POLSKA 0:7
2023-11-12/12:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS OKSZA ŁOBODNO 2:1
2023-11-12/13:30 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS NAPRZÓD OSTROWY 2:3
2023-11-12/13:30 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 0:3
Kolejka nr 12
2023-11-04/14:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 6:1
2023-11-04/14:00 LKS KAMIENICA POLSKA - LKS GROM CYKARZEW 9:0
2023-11-04/14:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 4:0
2023-11-04/14:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:0
2023-11-04/14:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - KS POGOŃ BLACHOWNIA 1:0
2023-11-04/14:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 5:1
2023-11-04/14:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - ULKS KMICIC KRUSZYNA 4:0
Kolejka nr 11
2023-10-28/14:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS NAPRZÓD OSTROWY 1:2
2023-10-28/14:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - LKS OKSZA ŁOBODNO 1:2
2023-10-28/14:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:4
2023-10-28/14:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS GROM MIEDŹNO 2:2
2023-10-28/14:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - LKS KAMIENICA POLSKA 1:5
2023-10-28/14:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 5:1
2023-10-29/14:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 0:5
Kolejka nr 10
2023-10-21/15:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS GROM CYKARZEW 2:2
2023-10-21/15:00 LKS KAMIENICA POLSKA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:0
2023-10-21/15:00 KS GROM MIEDŹNO - KS POGOŃ BLACHOWNIA 3:3
2023-10-21/15:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 2:0
2023-10-21/15:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - ULKS KMICIC KRUSZYNA 0:2
2023-10-21/15:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 3:2
2023-10-22/15:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 1:5
Kolejka nr 9
2023-10-14/14:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - LKS KAMIENICA POLSKA 2:4
2023-10-14/15:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - LKS NAPRZÓD OSTROWY 1:4
2023-10-14/15:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS OKSZA ŁOBODNO 2:2
2023-10-14/15:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - KS GROM MIEDŹNO 1:2
2023-10-14/15:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 2:3
2023-10-14/15:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - LKS GROM CYKARZEW 2:2
2023-10-15/15:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:3
Kolejka nr 8
2023-10-07/15:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 2:0
2023-10-07/15:00 LKS GROM CYKARZEW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:0
2023-10-07/15:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - KS POGOŃ BLACHOWNIA 2:4
2023-10-07/15:00 KS GROM MIEDŹNO - ULKS KMICIC KRUSZYNA 0:2
2023-10-07/15:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 0:5
2023-10-07/15:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 0:0
2023-10-07/15:30 LKS KAMIENICA POLSKA - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 5:0
Kolejka nr 7
2023-09-30/16:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS NAPRZÓD OSTROWY 0:0
2023-09-30/16:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - KS GROM MIEDŹNO 4:4
2023-09-30/16:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS KAMIENICA POLSKA 0:4
2023-09-30/16:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - LKS GROM CYKARZEW 0:1
2023-09-30/16:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 6:0
2023-10-01/16:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 5:1
2023-10-01/16:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 3:0
Kolejka nr 6
2023-09-23/16:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 0:1
2023-09-23/16:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - KS POGOŃ BLACHOWNIA 2:3
2023-09-23/16:00 LKS GROM CYKARZEW - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 4:1
2023-09-23/16:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - ULKS KMICIC KRUSZYNA 3:2
2023-09-23/16:00 LKS KAMIENICA POLSKA - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 4:2
2023-09-23/16:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:2
2023-09-24/13:00 KS GROM MIEDŹNO - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 1:5
Kolejka nr 5
2023-09-16/13:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - KS GROM MIEDŹNO 4:0
2023-09-16/16:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 9:0
2023-09-16/16:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS GROM CYKARZEW 0:1
2023-09-16/16:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:4
2023-09-17/16:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - LKS KAMIENICA POLSKA 0:1
2023-09-17/16:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 2:3
2023-11-18/13:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS NAPRZÓD OSTROWY 0:3
Kolejka nr 4
2023-09-08/17:30 LKS GROM CYKARZEW - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 4:0
2023-09-09/16:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - KS POGOŃ BLACHOWNIA 3:1
2023-09-09/16:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 4:2
2023-09-09/16:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - ULKS KMICIC KRUSZYNA 2:2
2023-09-09/16:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 2:5
2023-09-09/16:00 LKS KAMIENICA POLSKA - LKS OKSZA ŁOBODNO 2:0
2023-09-09/16:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:1
Kolejka nr 3
2023-09-02/16:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS NAPRZÓD OSTROWY 4:3
2023-09-02/16:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS KAMIENICA POLSKA 1:3
2023-09-02/16:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 3:0
2023-09-02/16:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - LKS GROM CYKARZEW 5:1
2023-09-02/16:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 2:1
2023-09-02/16:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:0
2023-09-02/16:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - KS POGOŃ BLACHOWNIA 0:3
Kolejka nr 2
2023-08-25/18:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 5:0
2023-08-26/17:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - ULKS KMICIC KRUSZYNA 2:1
2023-08-26/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE 1:2
2023-08-26/17:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ 0:3
2023-08-26/17:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS OKSZA ŁOBODNO 1:1
2023-08-26/17:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:6
2023-08-26/17:00 LKS KAMIENICA POLSKA - KS GROM MIEDŹNO 8:0
Kolejka nr 1
2023-08-19/11:00 LKS KAMIENICA POLSKA - LKS NAPRZÓD OSTROWY 4:1
2023-08-19/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS GROM CYKARZEW 2:0
2023-08-19/17:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - LKS SPARTA NOWA WIEŚ 5:0
2023-08-19/17:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - KS POGOŃ BLACHOWNIA 5:0
2023-08-20/17:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA 1:4
2023-08-20/17:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 4:2
2023-08-20/17:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW 2:0
Kolejka nr 23
2024-05-25/17:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS NAPRZÓD OSTROWY -:-
2024-05-25/17:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2024-05-25/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS KAMIENICA POLSKA -:-
2024-05-25/17:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - KS GROM MIEDŹNO -:-
2024-05-25/17:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2024-05-26/17:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - LKS OKSZA ŁOBODNO -:-
2024-05-26/18:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ -:-
Kolejka nr 24
2024-05-30/15:00 LKS KAMIENICA POLSKA - LKS SPARTA NOWA WIEŚ -:-
2024-06-01/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE -:-
2024-06-01/17:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - ULKS KMICIC KRUSZYNA -:-
2024-06-01/17:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW -:-
2024-06-02/13:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS GROM CYKARZEW -:-
2024-06-02/14:00 KS GROM MIEDŹNO - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2024-06-02/18:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - KS POGOŃ BLACHOWNIA -:-
Kolejka nr 25
2024-06-08/17:00 LKS BŁĘKITNI LIBIDZA - LKS NAPRZÓD OSTROWY -:-
2024-06-08/17:00 LKS GROM CYKARZEW - LKS KAMIENICA POLSKA -:-
2024-06-08/17:00 LKS SPARTA NOWA WIEŚ - KS GROM MIEDŹNO -:-
2024-06-08/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2024-06-08/17:00 KS POGOŃ BLACHOWNIA - LKS OKSZA ŁOBODNO -:-
2024-06-08/17:00 ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW - KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ -:-
2024-06-08/17:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE -:-
Kolejka nr 26
2024-06-15/17:00 LKS NAPRZÓD OSTROWY - ULKS KMICIC KRUSZYNA -:-
2024-06-15/17:00 GLKS POGOŃ 1947 KŁOMNICE - ULKS POLONIA - UNIA WIDZÓW -:-
2024-06-15/17:00 KS PŁOMIEŃ W LGOCIE MAŁEJ - KS POGOŃ BLACHOWNIA -:-
2024-06-15/17:00 LKS OKSZA ŁOBODNO - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2024-06-15/17:00 LKS PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LKS SPARTA NOWA WIEŚ -:-
2024-06-15/17:00 KS GROM MIEDŹNO - LKS GROM CYKARZEW -:-
2024-06-15/17:00 LKS KAMIENICA POLSKA - LKS BŁĘKITNI LIBIDZA -:-

Link: https://www.slzpn.pl/rozgrywki/seniorzy/klasa-a?liga=3

Ajaks 2005/2006/2007/2008

DRUŻYNY

Ajaks Juniorzy A1 – r. 2005/2006/2007/2008

Trener: Sławomir Piwiński, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniedziałek: 18:00 – 19:30
Środa: 16:15-17:45
Piątek: 16:15 – 17:45

Ajaks 2010/2011

DRUŻYNY

Ajaks Trampkarze C2 – r. 2010/2011

Trener: Paweł Nowak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Trener: Marcin Cieślak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Wtorek: 18:00-19:30
Środa: 18:00 – 19:30
Piątek: 18:00 – 19:30

Górny rząd: Janoszka Igor, Wróblewski Wiktor, Sobczak Bartłomiej, Bartosz Vincent, Kantor Patryk, Cieślak Hubert, Matlak Jakub, I Trener Nowak Paweł

Środkowy rząd: II Trener Cieślak Marcin, Lisowski Nikodem, Grojec Fabian, Ratman Maciej, Weżgowiec Borys, Gurdak Mateusz, Grajcar Oliver, Wypych Jakub, Maruszczak Patryk, Małysz Jakub

Dolny rząd: Kuś Michał, Turek Igor, Stanuchiewicz Tymon, Kulik Jakub, Pańtak Kacper, Radomski Marcel, Ball Kacper, Grot Michał, Kubica Hubert

Ajaks 2011

DRUŻYNY

Ajaks Młodzik D1 r. 2011

Trener: Sebastian Ambroży, tel. 500 840 750, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniedziałek: 18:00 – 19:30
Wtorek: 16:15-17:45
Piątek: 17:45 – 19:15

Ajaks 2012

DRUŻYNY

Ajaks Młodzik D2 r. 2012

Trener: Cezary Siwy, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniedziałek: 16:00 - 17:30
Środa: 18:00-19:30
Piątek: 16:00-17:30

Stoją od lewej: Trener Cezary Siwy, Franciszek Kasprzyk, Arkadiusz Nowak, Wiktor Kozłowski, Bartłomiej Suliga, Filip Szczepanik, Szymon Siekacz, Aleksander Paczyński, Karol Kaczmarczyk
Siedzą od lewej: Antoni Galara, Maciej Zentner, Mark Razghoniaiev, Mikołaj Pruban, Patryk Wypych, Bruno Parzyjagła, Jakub Gorszanin.

Ajaks 2013

DRUŻYNY

Ajaks Orlik E1 r. 2013

Trener: Rafał Dębowski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniedziałek: 16:00-17:30
Środa: 19:00-20:30
Czwartek: 16:00 – 17:30

Ajaks Orlik E1 r. 2013

Trener: Dariusz Boral, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Poniedziałek: 19:00-20:30
Wtorek: 16:00 – 17:30
Czwartek: 17:45-19:15

Ajaks 2014

DRUŻYNY

Ajaks Orlik E2 r . 2014

Trener: Piotr Nowaczyk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniedziałek: 15:45- 17:15 (I)
Wtorek: 16:00-17:30
Środa: 15:45- 17:15 (II)
17:25- 18:55 (I)
Czwartek: 15:45-17:15 (I)
17:30-19:00 (II)

Ajaks Orlik E2 r . 2014

Trener: Kamil Zaskórski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Wtorek: 15:45 – 17:15
Środa: 16:15-17:45
Czwartek: 16:00- 17:30

Ajaks 2015

DRUŻYNY

Ajaks Orlik E2 r . 2015

Trener: Paweł Janik, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniedziałek: 17:45-19:00
Wtorek: 18:45-20:00
Czwartek: 16:30-17:45

Ajaks Żak F1 – r. 2015

Trener: Sebastian Ambroży, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Poniedziałek: 16:30-17:45
Czwartek: 18:00 – 19:15
Piątek: 16:15 – 17:30

Górny rząd od lewej: Trener - Dawid Kos, Jeremiasz Skrobich, Igor Koza, Mieszko Piwiński, Franciszek Wicher, Daniel Dybski, Mieszko Sil, Dawid Szymonik, Kuba Bartosik, Trener - Paweł Janik
Dolny rząd od lewej: Kuba Pasierb, Maksymilian Wypych, Wiktor Ziółkowski, Antoni Kos, Leon Andryszczak, Szymon Legęza, Albert Skrzat, Piotr Chaładyn

Ajaks 2016

DRUŻYNY

Ajaks Żak F1 – r. 2016

Trener: Bartosz Starczewski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Poniedziałek: 17:30 – 18:45
Środa: 16:30-17:45
Piątek: 18:30 – 19:45

Ajaks 2017

DRUŻYNY

Ajaks Skrzat G1 – r. 2017

Trener: Krystian Krowicki, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Wtorek 17:30- 18:30
Piątek: 16:00-17:00
Sobota: 9:00-10:00

Górny rząd od lewej:
(Trener) Krystian Krowicki, Jakub Gregorczyk, Mateusz Michalski, Antoni Mucha, Franciszek Mucha, Oliwier Zalesinski
Dolny rząd od lewej: Mikołaj Chyrzyński, Filip Miedziński, Jan Kilan, Szymon Kobzdej, Aleksander Madyś
Na samym dole: Mikołaj Gładysz

Ajaks - Akademie przedszkolaka

DRUŻYNY

Ajaks Akademia Przedszkolaka I r. 2017/2018

Trener: Paweł Janik, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Trener: Bartosz Starczewski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wtorek: 17:15- 18:15
Piątek: 17:15- 18:15

Ajaks Akademia Przedszkolaka II r. 2018/2019

Trener: Mateusz Pokrzywiński, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Trener: Dominik Wysocki, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Poniedziałek: 16:15 – 17:15
Czwartek: 16:15- 17:15

Trenerzy od lewej: Mateusz Pokrzywiński, Dominik Wysocki
Górny rząd od lewej: Jan Poskuta, Maciej Sikora, Piotr Pytlas, Aleksander Jura, Adam Kolman, Leon Żabik
Dolny rząd od lewej: Tymon Morawski, Krzysztof Kuchciak, Leon Ryś, Antoni Borowski, Aleksander Kardan, Franciszek Musiał, Franciszek Ujma, Jakub Rogala

Szkółka bramkarska

DRUŻYNY

Ajaks - szkółka bramkarska

Trener: Cezary Siwy, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Środa: 16:00-17:45

Cheerleaderki

DRUŻYNY

Ajaks - cheerleaderki

Trenerka: Julia Bąk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Od lewej stoją: 
Emilka Gosztkowska, Zuzia Wójcik, Hania Szmidle, Ola Kraszewska, Faustynka Skrobich, Agatka Skowron, Sandra Szczerkowska, Ola Mazurkiewicz, Paula Kubiak, Julia Ptak, trenerka Julia Bąk.