DRUŻYNY

Ajaks III - Orlik E1

Trener: Grzegorz Dawidson, tel. 781-780-165, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Stoją od lewej: Jakub Jarząbek, Marcin Jędryka, Tymoteusz Pińkowski, Nicolas Tyszkowski, Bartosz Gust, Alex Ciureja, Dawid Predko, trener Grzegorz Dawidson.
Leżą od lewej: Mikołaj Łotys, Dominik Lesiak.

Treningi na boisku odbywają się :
wtorek - 17.45-19.15
środa - 17.45-19.15
piątek - 16.00-17.30  

TABELE

Orlik E1 Ajaks III - rocznik 2007

 

E1 Orlik "Śląska Liga Orliczek U-11"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKKS KATOWICE 4 12 4 0 0 40:0
2 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 5 9 3 0 2 14:31
3 KKP MIKOŁÓW 2 6 2 0 0 15:0
4 UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA 4 3 1 0 3 5:26
5 GTW GLIWICE 0 0 0 0 0 0:0
6 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 1 0 0 0 1 2:7
7 UKKS ISTEBNA 2 0 0 0 2 0:6
8 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 2 0 0 0 2 0:6
Kolejka nr 2
2020-09-19/10:40 UKKS KATOWICE - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 11:0
2020-10-03/10:40 UKKS ISTEBNA - GTW GLIWICE -:-
2020-10-03/11:20 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-10/10:00 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2020-10-10/10:40 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KKP MIKOŁÓW -:-
2020-10-10/11:20 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - KKP MIKOŁÓW -:-
2020-10-11/11:00 UKKS KATOWICE - UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-11/12:20 UKKS KATOWICE - UKKS ISTEBNA -:-
2020-10-17/10:40 GTW GLIWICE - UKKS KATOWICE -:-
2020-10-17/11:20 UKKS ISTEBNA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2020-10-17/11:20 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - GTW GLIWICE -:-
2020-10-24/10:00 KKP MIKOŁÓW - GTW GLIWICE -:-
2020-10-24/10:00 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - UKKS KATOWICE -:-
2020-10-24/10:40 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - UKKS KATOWICE -:-
2020-10-24/11:20 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 -:-
2020-10-24/11:20 KKP MIKOŁÓW - UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA -:-
2020-11-07/10:00 KKP MIKOŁÓW - UKKS ISTEBNA -:-
2020-11-07/10:40 UKKS ISTEBNA - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 -:-
2020-11-07/10:40 UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2020-11-07/11:20 GTW GLIWICE - UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA -:-
2020-11-07/11:20 KKP MIKOŁÓW - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 -:-
2020-11-14/10:00 UKKS ISTEBNA - UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA -:-
2020-11-14/10:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - GTW GLIWICE -:-
2020-11-14/10:40 GTW GLIWICE - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2020-11-14/10:40 UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2020-11-14/11:20 UKKS ISTEBNA - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2020-11-14/11:20 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2020-11-14/11:40 UKKS KATOWICE - KKP MIKOŁÓW -:-
Kolejka nr 2
2020-09-19/10:40 UKKS KATOWICE - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 11:0
Kolejka nr 1
2020-09-12/10:00 UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 3:0
2020-09-12/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - UKKS KATOWICE 0:16
2020-09-12/10:40 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - KKP MIKOŁÓW 0:3
2020-09-12/10:40 UKKS KATOWICE - UKKS ISTEBNA 3:0
2020-09-12/11:20 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - UKKS ISTEBNA 3:0
2020-09-12/11:20 UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA - KKP MIKOŁÓW 0:12
2020-09-19/10:00 UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA - UKKS KATOWICE 0:10
2020-09-19/11:20 UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2:4
2020-09-26/10:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 7:2
Kolejka nr 1
2020-09-26/10:40 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - KKP MIKOŁÓW -:-
2020-09-26/11:00 UKKS KATOWICE - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 -:-
2020-09-26/11:20 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KKP MIKOŁÓW -:-
2020-09-26/11:40 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - GTW GLIWICE -:-
2020-09-26/12:20 UKKS KATOWICE - GTW GLIWICE -:-
2020-10-03/10:00 KKP MIKOŁÓW - GTW GLIWICE -:-
2020-10-03/10:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2020-10-03/10:40 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-03/11:20 KKP MIKOŁÓW - UKKS ISTEBNA -:-
2020-10-11/11:40 UKKS ISTEBNA - UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-17/10:00 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - UKKS KATOWICE -:-
2020-10-17/10:00 UKKS ISTEBNA - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 -:-
2020-10-17/10:40 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2020-10-24/10:40 UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA - GTW GLIWICE -:-
2020-10-31/10:00 GTW GLIWICE - UKKS ISTEBNA -:-
2020-10-31/10:40 UKKS ISTEBNA - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2020-10-31/11:20 GTW GLIWICE - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2020-11-07/10:00 GTW GLIWICE - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2020-11-14/11:00 UKKS KATOWICE - KKP MIKOŁÓW -:-
Kolejka nr 2
2020-10-03/10:40 UKKS ISTEBNA - GTW GLIWICE -:-
2020-10-03/11:20 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-10/10:00 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2020-10-10/10:40 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KKP MIKOŁÓW -:-
2020-10-10/11:20 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - KKP MIKOŁÓW -:-
2020-10-11/11:00 UKKS KATOWICE - UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA -:-
2020-10-11/12:20 UKKS KATOWICE - UKKS ISTEBNA -:-
2020-10-17/10:40 GTW GLIWICE - UKKS KATOWICE -:-
2020-10-17/11:20 UKKS ISTEBNA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2020-10-17/11:20 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - GTW GLIWICE -:-
2020-10-24/10:00 KKP MIKOŁÓW - GTW GLIWICE -:-
2020-10-24/10:00 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - UKKS KATOWICE -:-
2020-10-24/10:40 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - UKKS KATOWICE -:-
2020-10-24/11:20 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 -:-
2020-10-24/11:20 KKP MIKOŁÓW - UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA -:-
2020-11-07/10:00 KKP MIKOŁÓW - UKKS ISTEBNA -:-
2020-11-07/10:40 UKKS ISTEBNA - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 -:-
2020-11-07/10:40 UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2020-11-07/11:20 GTW GLIWICE - UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA -:-
2020-11-07/11:20 KKP MIKOŁÓW - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 -:-
2020-11-14/10:00 UKKS ISTEBNA - UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA -:-
2020-11-14/10:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - GTW GLIWICE -:-
2020-11-14/10:40 GTW GLIWICE - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2020-11-14/10:40 UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2020-11-14/11:20 UKKS ISTEBNA - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2020-11-14/11:20 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. -:-
2020-11-14/11:40 UKKS KATOWICE - KKP MIKOŁÓW -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=19

Zwycięstwo Ajaksu III rocznik 2007/2008 na zakończenie rozgrywek

Ajaks 2007/2008 03-11-2017 G. Dawidson

03-11-2017r- boisko w Rzrzęczycach

Orlik E1 grupa III.

Orkan Rzerzęczyce 9 : 10 Ajaks II Cz-wa
N.Tyszkowski(7), T. Pińkowski(2), A.Ciureja(1)

Skład zespołu : Marcin Jędryka, Mikołaj Łotys , Jakub Jarząbek, Tymoteusz Pińkowski, Alex Ciureja, Nicolas Tyszkowski,     Bartosz Gust 

Trener Grzegorz Dawidson

Remis Ajaksu III rocznik 2007/2008

Ajaks 2007/2008 28-10-2017 G. Dawidson

28-10-2017r- boisko ul.Starzyńskiego 10

Orlik E1 grupa III.

Ajaks III Cz-wa 3 : 3 Kmicic Kruszyna
N.Tyszkowski(2), K. Czapliński(1)

Skład zespołu : Marcin Jędryka, Mikołaj Łotys , Kajetan Czapliński, Jakub Jarząbek, Tymoteusz Pińkowski, Alex Ciureja, Nicolas Tyszkowski 

Trener Grzegorz Dawidson

Porażka Ajaksu III rocznik 2007/2008 w Rędzinach

Ajaks 2007/2008 20-10-2017 G. Dawidson

20-10-2017r- boisko w Rędzinach.

Orlik E1 grupa III.

Skład zespołu : Marcin Jędryka, Mikołaj Łotys , Bartosz Gust, Jakub Jarząbek,Dominik Lesiak, Tymoteusz Pińkowski, Alex Ciureja, Nicolas Tyszkowski 

Trener Grzegorz Dawidson

Ajaks III Częstochowa 3 : 6 Unia Rędziny
N.Tyszkowski(2), J.Jarząbek(1)

Zwycięski mecz Ajaksu III rocznik 2007/2008

Ajaks 2007/2008 14-10-2017 G. Dawidson

13-10-2017r- boisko Ajaksu Cz-wa ul. Starzyńskiego 10

Orlik E1 grupa III

Skład zespołu : Marcin Jędryka, Mikołaj Łotys , Bartosz Gust, Jakub Jarząbek,Dominik Lesiak, Tymoteusz Pińkowski, Alex Ciureja, Nicolas Tyszkowski 

Trener Grzegorz Dawidson

Ajaks III Częstochowa 8 : 5 Gmina Kłomnice
N. Tyszkowski(7), J. Jarząbek(1)

Porażka Orlików rocznik 2007/2008

Ajaks 2007/2008 06-10-2017 G. Dawidson

06-10-2017r- boisko Ajaksu ul. Starzyńskiego 10

Orlik E1 grupa III

Skład zespołu : Mikołaj Łotys, Marcin Jędryka, Kajetan Czapliński, Nicolas Tyszkowski, Bartosz Gust, Jakub Jarząbek,Dominik Lesiak.

Trener Grzegorz Dawidson

Ajaks III Częstochowa 4 : 8 Metal Rzeki Wielkie
N.Tyszkowski(4)

Zwycięstwo Ajaksu III rocznik 2007/08 w lidze Orlika

Ajaks 2007/2008 30-09-2017 G. Dawidson

30-09-2017r- boisko Ajaksu ul. Starzyńskiego 10

Orlik E1 grupa III

Skład zespołu : Mikołaj Łotys, Tymoteusz Pińkowski, , Marcin Jędryka, Kajetan Czapliński, Nicolas Tyszkowski, Bartosz Gust, Jakub Jarząbek, Alex Ciureja.

Trener Grzegorz Dawidson

Ajaks III Częstochowa 6 : 4 Orkan Rzerzęczyce
T. Pińkowski(3), N. Tyszkowski(3)

porażka Ajaksu III rocznik 2007/2008

Ajaks 2007/2008 16-09-2017 G. Dawidson

16-09-2017r- boisko Starzyńskiego 10

Skład drużyny: Jakub Jarząbek, Kajetan Czapliński, Marcin Jędryka, Tymoteusz Pińkowski, Marcel Sosnecki, Bartosz Gust, Nicolas Tyszkowski, Mikołaj Łotys.

Trener: Grzegorz Dawidson

Ajaks III Częstochowa 5 : 6 Unia Rędziny
N.Tyszkowski(3), J. Jarząbek(1), M. Łotys(1)

porażka Ajaksu III rocznik 2007

Ajaks 2007/2008 08-09-2017 G. Dawidson

08.09.2017r - boisko w Kłomnicach

Orlik E1 - grupa III

Skład zespołu : Mikołaj Łotys, Tymoteusz Pińkowski, , Marcin Jędryka, Kajetan Czapliński, Nicolas Tyszkowski, Marcel Sosnecki, Bartosz Gust.

Trener Grzegorz Dawidson

GLKS Kłomnice 10 : 4 Ajaks III Częstochowa
T.Pińkowski(2), M.Łotys(1), B. Gust(1)

 

 

Wygrana Ajaksu III rocznik 2007 na inauguracje ligi

Ajaks 2007/2008 01-09-2017 G. Dawidson

01.09.2017r - boisko Metalu Rzeki Wielkie

Orlik E1 - grupa III

Skład zespołu : Mikołaj Łotys, Tymoteusz Pińkowski, , Marcin Jędryka,   Alan Flis , Jakub Jarząbek,  Kajetan Czapliński,Nicolas Tyszkowski, Bartosz Gust, Marcel Sosnecki.  

Metal Rzeki Wielkie 4 : 12 Ajaks III Częstochowa
T.Pińkowski(5), N. Tyszkowski(3), J.Jarząbek(2), M.Łotys(1), A.Flis(1)

Trener G. Dawidson.