DRUŻYNY

Ajaks Częstochowa, klasa A grupa I

Trener: Piotr Pawłowski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wtorek 18:00- 19:30
Czwartek 18:00- 19:30

U góry (od lewej): Marcel Kurasiński, Bartosz Włoch, Dominik Wysocki, Maciej Brodziak, Paweł Janik, Krzysztof Mazur - Kierownik drużyny, Piotr Jasiurski
W środku (od lewej): Piotr Pawłowski- Trener, Denys Holiiat, Maciej Szymanek, Piotr Nowaczyk, Kamil Zaskórski, Krystian Krowicki, Dawid Pęczek, Łukasz Eljasiński
Na dole (od lewej): Piotr Kociszewski, Kacper Podsiedlik, Bartłomiej Kos, Kacper Błachowicz, Mateusz Wiśniewski, Cezary Klemczyk, Mariusz Stelmaszczyk, Maciej Wójcik

 

Bytom: Klasa A

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 14 34 11 1 2 53:23
2 KS RUCH II RADZIONKÓW 14 27 9 0 5 54:29
3 UKS UNIA STRZYBNICA 13 26 8 2 3 48:20
4 LKS PIAST OŻAROWICE 14 25 8 1 5 34:32
5 TSPN NADZIEJA BYTOM 14 25 7 4 3 40:23
6 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 13 24 7 3 3 37:21
7 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 13 22 7 1 5 29:28
8 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 14 20 6 2 6 30:35
9 LKS SOKÓŁ ORZECH 14 19 6 1 7 35:33
10 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 13 16 4 4 5 32:29
11 KS NITRON KRUPSKI MŁYN 13 15 4 3 6 16:29
12 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 14 14 4 2 8 50:55
13 TS ISKRA LASOWICE 13 11 3 2 8 23:38
14 KS ORZEŁ BOBROWNIKI 13 9 3 0 10 15:48
15 PTS RODŁO GÓRNIKI 13 3 1 0 12 12:65
Kolejka nr 15
2023-11-22/18:30 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - TSPN NADZIEJA BYTOM 1:3
2023-11-26/11:00 LKS PIAST OŻAROWICE - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 3:1
2023-11-26/13:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - KS RUCH II RADZIONKÓW 0:9
2024-03-09/15:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2024-03-09/15:00 TS ISKRA LASOWICE - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2024-05-22/18:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2024-06-05/18:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 15
2023-11-22/18:30 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - TSPN NADZIEJA BYTOM 1:3
2023-11-26/11:00 LKS PIAST OŻAROWICE - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 3:1
2023-11-26/13:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - KS RUCH II RADZIONKÓW 0:9
Kolejka nr 14
2023-11-18/11:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 5:2
2023-11-18/13:30 TSPN NADZIEJA BYTOM - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 5:0
2023-11-18/13:30 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - UKS UNIA STRZYBNICA 2:1
2023-11-18/13:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - LKS PIAST OŻAROWICE 3:1
2023-11-18/13:30 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - LKS SOKÓŁ ORZECH 4:2
2023-11-19/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 10:1
2023-11-19/13:00 TS ISKRA LASOWICE - PTS RODŁO GÓRNIKI 2:3
Kolejka nr 13
2023-11-11/13:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 5:0
2023-11-11/13:30 LKS SOKÓŁ ORZECH - KS RUCH II RADZIONKÓW 6:3
2023-11-11/13:30 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 3:1
2023-11-11/13:30 LKS PIAST OŻAROWICE - TS ISKRA LASOWICE 5:1
2023-11-11/13:30 PTS RODŁO GÓRNIKI - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 1:4
2023-11-11/13:30 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1:4
2023-11-11/14:00 UKS UNIA STRZYBNICA - TSPN NADZIEJA BYTOM 2:2
Kolejka nr 12
2023-11-04/14:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - UKS UNIA STRZYBNICA 3:1
2023-11-04/14:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - PTS RODŁO GÓRNIKI 4:1
2023-11-04/14:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS PIAST OŻAROWICE 1:2
2023-11-04/14:00 TS ISKRA LASOWICE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 2:0
2023-11-04/14:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2:3
2023-11-04/15:30 KS RUCH II RADZIONKÓW - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 1:3
2023-11-05/12:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - LKS SOKÓŁ ORZECH 6:3
Kolejka nr 11
2023-10-28/14:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 0:0
2023-10-28/14:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 4:0
2023-10-28/14:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - TS ISKRA LASOWICE 0:0
2023-10-28/14:00 LKS PIAST OŻAROWICE - TSPN NADZIEJA BYTOM 4:1
2023-10-28/14:00 UKS UNIA STRZYBNICA - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 8:1
2023-10-29/13:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 6:0
2023-10-29/14:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1:6
Kolejka nr 10
2023-10-21/14:30 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2:0
2023-10-21/15:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - PTS RODŁO GÓRNIKI 2:1
2023-10-21/15:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 1:1
2023-10-21/15:00 TS ISKRA LASOWICE - LKS SOKÓŁ ORZECH 1:4
2023-10-21/15:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 1:5
2023-10-22/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - KS RUCH II RADZIONKÓW 3:7
2023-10-22/15:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS PIAST OŻAROWICE 5:2
Kolejka nr 9
2023-10-14/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 1:0
2023-10-14/15:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - TSPN NADZIEJA BYTOM 3:3
2023-10-14/15:30 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - TS ISKRA LASOWICE 4:1
2023-10-15/11:00 LKS PIAST OŻAROWICE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 3:1
2023-10-15/15:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 5:0
2023-10-15/15:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - UKS UNIA STRZYBNICA 0:2
2023-10-15/15:30 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2:4
Kolejka nr 8
2023-10-07/14:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 3:3
2023-10-07/15:00 UKS UNIA STRZYBNICA - LKS PIAST OŻAROWICE 2:2
2023-10-07/15:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 0:1
2023-10-07/15:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS SOKÓŁ ORZECH 1:1
2023-10-07/15:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2:2
2023-10-07/15:00 TS ISKRA LASOWICE - KS RUCH II RADZIONKÓW 4:5
2023-10-07/15:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 3:1
Kolejka nr 7
2023-09-30/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1:2
2023-09-30/15:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 0:1
2023-09-30/16:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - TSPN NADZIEJA BYTOM 4:2
2023-09-30/16:00 LKS PIAST OŻAROWICE - PTS RODŁO GÓRNIKI 4:0
2023-10-01/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - TS ISKRA LASOWICE 4:6
2023-10-01/11:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 1:3
2023-10-01/12:45 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - UKS UNIA STRZYBNICA 1:3
Kolejka nr 6
2023-09-23/16:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 1:7
2023-09-23/16:00 UKS UNIA STRZYBNICA - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 5:4
2023-09-23/16:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - LKS SOKÓŁ ORZECH 3:0
2023-09-23/16:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 3:1
2023-09-23/16:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - KS RUCH II RADZIONKÓW 5:1
2023-09-23/16:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 6:2
2023-09-23/16:00 TS ISKRA LASOWICE - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 5:2
Kolejka nr 5
2023-09-16/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - UKS UNIA STRZYBNICA 2:4
2023-09-16/15:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 1:6
2023-09-16/16:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2:2
2023-09-17/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - TSPN NADZIEJA BYTOM 3:5
2023-09-17/13:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - LKS PIAST OŻAROWICE 3:1
2023-09-17/15:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - PTS RODŁO GÓRNIKI 8:1
2023-09-17/16:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1:2
Kolejka nr 4
2023-09-09/16:30 UKS UNIA STRZYBNICA - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 3:2
2023-09-09/16:30 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - KS RUCH II RADZIONKÓW 1:2
2023-09-09/16:30 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 3:6
2023-09-09/16:30 TSPN NADZIEJA BYTOM - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 1:2
2023-09-09/16:30 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - TS ISKRA LASOWICE 3:0
2023-09-10/16:30 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - LKS PIAST OŻAROWICE 1:2
2023-09-10/16:30 PTS RODŁO GÓRNIKI - LKS SOKÓŁ ORZECH 2:4
Kolejka nr 3
2023-09-02/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - LKS PIAST OŻAROWICE 4:2
2023-09-02/15:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 1:6
2023-09-02/15:30 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 1:1
2023-09-02/16:30 TS ISKRA LASOWICE - TSPN NADZIEJA BYTOM 0:3
2023-09-02/16:30 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - PTS RODŁO GÓRNIKI 6:0
2023-09-03/13:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2:2
2023-09-03/16:30 KS RUCH II RADZIONKÓW - UKS UNIA STRZYBNICA 1:0
Kolejka nr 2
2023-08-26/16:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - LKS SOKÓŁ ORZECH 1:0
2023-08-26/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 3:1
2023-08-26/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - KS RUCH II RADZIONKÓW 0:5
2023-08-26/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM 12:0
2023-08-26/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - TS ISKRA LASOWICE 4:0
2023-08-26/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 4:0
2023-08-26/17:30 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - KS ORZEŁ BOBROWNIKI 1:0
Kolejka nr 1
2023-08-19/15:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 3:4
2023-08-19/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 0:7
2023-08-19/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - UKS UNIA STRZYBNICA 0:5
2023-08-19/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY 3:1
2023-08-20/11:00 TS ISKRA LASOWICE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 1:1
2023-08-20/16:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - LKS PIAST OŻAROWICE 8:0
2023-08-20/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - PTS RODŁO GÓRNIKI 11:1
Kolejka nr 15
2024-03-09/15:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2024-03-09/15:00 TS ISKRA LASOWICE - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2024-05-22/18:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2024-06-05/18:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 16
2024-03-16/15:30 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2024-03-16/15:30 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - TS ISKRA LASOWICE -:-
2024-03-16/15:30 UKS UNIA STRZYBNICA - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2024-03-16/15:30 LKS PIAST OŻAROWICE - KS RUCH II RADZIONKÓW -:-
2024-03-17/15:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2024-03-17/15:30 PTS RODŁO GÓRNIKI - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM -:-
2024-06-05/18:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
Kolejka nr 17
2024-03-23/15:30 LKS SOKÓŁ ORZECH - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2024-03-23/15:30 KS RUCH II RADZIONKÓW - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2024-03-23/15:30 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2024-03-23/15:30 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2024-03-23/15:30 TS ISKRA LASOWICE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2024-03-23/15:30 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2024-03-24/15:30 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
Kolejka nr 18
2024-03-30/13:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - TS ISKRA LASOWICE -:-
2024-03-30/13:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2024-03-30/13:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM -:-
2024-03-30/13:00 UKS UNIA STRZYBNICA - KS RUCH II RADZIONKÓW -:-
2024-03-30/13:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2024-03-30/13:00 LKS PIAST OŻAROWICE - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2024-03-30/13:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
Kolejka nr 19
2024-04-06/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2024-04-06/17:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2024-04-06/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2024-04-06/17:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2024-04-06/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2024-04-06/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2024-04-06/17:00 TS ISKRA LASOWICE - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 20
2024-04-13/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2024-04-13/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM -:-
2024-04-13/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - KS RUCH II RADZIONKÓW -:-
2024-04-13/17:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2024-04-13/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2024-04-13/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2024-04-14/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
Kolejka nr 21
2024-04-20/17:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2024-04-20/17:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2024-04-20/17:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2024-04-20/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2024-04-20/17:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2024-04-20/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2024-04-20/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - TS ISKRA LASOWICE -:-
Kolejka nr 22
2024-04-27/17:00 TS ISKRA LASOWICE - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM -:-
2024-04-27/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS RUCH II RADZIONKÓW -:-
2024-04-27/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2024-04-27/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2024-04-27/17:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2024-04-27/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2024-04-28/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
Kolejka nr 23
2024-05-01/11:00 LKS PIAST OŻAROWICE - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2024-05-01/11:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2024-05-01/11:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2024-05-01/11:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2024-05-01/11:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2024-05-01/11:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - TS ISKRA LASOWICE -:-
2024-05-01/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
Kolejka nr 24
2024-05-04/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - KS RUCH II RADZIONKÓW -:-
2024-05-04/17:00 TS ISKRA LASOWICE - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2024-05-04/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2024-05-04/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2024-05-04/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2024-05-04/17:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
2024-05-04/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
Kolejka nr 25
2024-05-11/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2024-05-11/17:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2024-05-11/17:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - TS ISKRA LASOWICE -:-
2024-05-11/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2024-05-11/17:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM -:-
2024-05-12/15:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2024-05-12/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
Kolejka nr 26
2024-05-18/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2024-05-18/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2024-05-18/17:00 TS ISKRA LASOWICE - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2024-05-18/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2024-05-18/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
2024-05-18/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2024-05-18/17:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
Kolejka nr 27
2024-05-25/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-
2024-05-25/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2024-05-25/17:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2024-05-25/17:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM -:-
2024-05-25/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - KS RUCH II RADZIONKÓW -:-
2024-05-26/15:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - TS ISKRA LASOWICE -:-
2024-05-26/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
Kolejka nr 28
2024-06-01/17:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - LKS SOKÓŁ ORZECH -:-
2024-06-01/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2024-06-01/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2024-06-01/17:00 TS ISKRA LASOWICE - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
2024-06-01/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2024-06-01/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - UKS UNIA STRZYBNICA -:-
2024-06-01/17:00 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
Kolejka nr 29
2024-06-08/17:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - TSPN NADZIEJA BYTOM -:-
2024-06-08/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2024-06-08/17:00 LKS PIAST OŻAROWICE - KS ORZEŁ BOBROWNIKI -:-
2024-06-08/17:00 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA - KS RUCH II RADZIONKÓW -:-
2024-06-08/17:00 LKS SOKÓŁ ORZECH - KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA -:-
2024-06-09/15:00 TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY - BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM -:-
2024-06-09/17:00 PTS RODŁO GÓRNIKI - TS ISKRA LASOWICE -:-
Kolejka nr 30
2024-06-15/17:00 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA - DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA -:-
2024-06-16/17:00 KS RUCH II RADZIONKÓW - TS GWAREK II TARNOWSKIE GÓRY -:-
2024-06-16/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA II BYTOM - LKS PIAST OŻAROWICE -:-
2024-06-16/17:00 KS ORZEŁ BOBROWNIKI - PTS RODŁO GÓRNIKI -:-
2024-06-16/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - TS ISKRA LASOWICE -:-
2024-06-16/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2024-06-16/17:00 TSPN NADZIEJA BYTOM - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE -:-

Link: https://www.slzpn.pl/rozgrywki/seniorzy/klasa-a?liga=2

Seniorzy rozpoczynają nowy sezon!

Seniorzy Ajaks 19-08-2022

Już w sobotę 20 sierpnia, kolejny sezon w częstochowskiej Klasie "A" rozpocznie nasza drużyna Seniorów, udając się na wyjazdowy mecz 1. kolejki z Okszą Łobodno.

Czytaj więcej: Seniorzy rozpoczynają nowy sezon!

Seniorzy rozpoczynają rundę wiosenną!

Seniorzy Ajaks 08-04-2022

Już w sobotę 9 kwietnia meczem wyjazdowym w Cykarzewie nasz zespół seniorów rozpocznie rundę wiosenną. Okres przygotowawczy rozpoczął się już na początku stycznia i w tym czasie rozegraliśmy 8 meczów kontrolnych, a ich dorobek to 5 zwycięstw i 3 porażki.

Czytaj więcej: Seniorzy rozpoczynają rundę wiosenną!

Seniorzy przygotowują się do rundy wiosennej

Seniorzy Ajaks 30-01-2022

Od początku roku nasz zespół seniorów przygotowuje się do rundy wiosennej. Mamy za sobą już także pierwszy sparing, w którym w sobotę 29 stycznia zmierzyliśmy się z zespołem Sokoła Olsztyn- występującym w Klasie "A" gr II. Górą okazała się  nasza drużyna wygrywając 2:0, po bramkach zdobytych przez "młodzieżowców" Macieja Szymanka i Kacpra Bednarka.

Czytaj więcej: Seniorzy przygotowują się do rundy wiosennej

Porażka Seniorów na inaugurację rozgrywek

Seniorzy Ajaks 11-08-2020

08.08.2020 godz. 17.30

Ajaks 0 : 4 Victoria Częstochowa

Skład: Fyda- Jabłoński, Ostalski, Pokrzywiński, Kostro (69' Kołecki)- Siwierski, Wysocki, Dziewoński (78' Błachowicz), Kasztelan (45' Młynek), Żydek- Kuziorowicz (78' Malczewski)

Trener- Grzegorz Kuziorowicz

3. miejsce Seniorów w Memoriale im. Michała Kobusa

Seniorzy Ajaks 11-01-2020

W sobotę 11 stycznia zespół Seniorów rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej biorąc udział w XII Halowym Memoriale im. Michała Kobusa organizowanym przez KS Stradom Częstochowa. Nasza drużyna zajęła 3. miejsce w gronie 8 zespołów z regionu częstochowskiego, co należy uznać za dobry rezultat. 

Wyniki w grupie:

Ajaks - KS Stradom Częstochowa 2:3

Ajaks - Amator Golce 5:4

Ajaks - Beniaminek Częstochowa 1:0 

Dało to 2 miejsce w grupie i awans do półfinału.

Czytaj więcej: 3. miejsce Seniorów w Memoriale im. Michała Kobusa

Porażka Seniorów na zakończenie rundy

Seniorzy Ajaks 10-11-2019

W sobotę 9 listopada zespół Seniorów udał się do Kościelca, aby rozegrać ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej. Niestety do meczu przystąpiliśmy mocno osłabieni, a brakowało m.in. kontuzjowanych Mateusza Pokrzywińskiego, Mateusza Dziewońskiego, Józefa Chmielewskiego czy pauzującego za kartki Grzegorza Kuziorowicza.

Czytaj więcej: Porażka Seniorów na zakończenie rundy

Zwycięstwo Seniorów w 12. kolejce

Seniorzy Ajaks 03-11-2019

W sobotę 2 listopada zespół Seniorów podejmował na własnym boisku ostatnią drużynę w tabeli, Białą Gwiazdę Krasice. Nasi zawodnicy nie mogli sobie wymarzyć lepszego początku spotkania, gdyż już po 30 sekundach objęliśmy prowadzenie. Po dośrodkowaniu Mateusza Dziewońskiego strzał głową Tomasza Żydka zatrzymał się na słupku, jednak dobitka Grzegorza Kuziorowicza okazała się skuteczna i tym samym zdobyliśmy najszybszą bramkę w swojej historii. To jednak nieco uśpiło naszą koncentrację, gdyż odpowiedź rywali mogła być równie szybka, jednak strzał z około 10 metrów zawodnika Białej Gwiazdy minimalnie przeszedł obok słupka.

Czytaj więcej: Zwycięstwo Seniorów w 12. kolejce

Remis Seniorów w 11. kolejce

Seniorzy Ajaks 27-10-2019

W sobotę 26 października zespół Seniorów rozegrał mecz wyjazdowy z beniaminkiem rozgrywek, drużyną Sparty Nowa Wieś. Nasi zawodnicy podbudowani ostatnimi dobrymi występami zamierzali pójść za ciosem i sięgnąć po kolejne 3 punty. Początek meczu był jednak dość niemrawy w naszym wykonaniu i długo nie potrafiliśmy odnaleźć swojego właściwego rytmu. W 16. minucie meczu gospodarze objęli prowadzenie po błędzie Mikołaja Barczyńskiego, który w swoim stylu wyszedł do piłki daleko od własnej bramki, jednak jego podanie do Mateusza Pokrzywińskiego okazało się niecelne. Piłkę przejął zawodnik Sparty i z ok. 40 metrów oddał celny strzał do pustej bramki.

Czytaj więcej: Remis Seniorów w 11. kolejce

Wysokie zwycięstwo Seniorów!

Seniorzy Ajaks 20-10-2019

W sobotę 19 października zespół Seniorów podejmował na własnym boisku Kmicica Kruszynę. Nasi zawodnicy od pierwszej minuty starali się narzucić swoje warunki gry długo utrzymując się przy piłce i atakując rywala wysokim pressingiem. Już w pierwszych 15 minutach stworzyliśmy trzy groźne sytuacje bramkowe.

Czytaj więcej: Wysokie zwycięstwo Seniorów!