Kolejny turniej drużyny Ajaksu rocznik 2011

Kategoria: Ajaks 2010/2011 Opublikowano: poniedziałek, 14, styczeń 2019 Drukuj E-mail

W dniu 13-01-2019 drużyna Ajaksu Cz-wa rocznik 2011 brała udział w Noworocznym Ogólnopolskim Turnieju piłki nożnej organizowanym przez klub Skra Częstochowa. W turnieju wystąpiło 12 drużyn, a każdy zespół rozegrał 8 meczy po 12 minut. Nasza drużyna spisała się bardzo dobrze nie ponosząc żadnej porażki, wygrywając 4 mecze i 4 remisując co przy mocnej stawce ekip występujących w turnieju wydaje się bardzo dobrym rezultatem, natomiast końcowej klasyfikacji nie prowadzono.

 Ajaks Częstochowa reprezentowali: Cichoń Mateusz, Kajka Dawid, Bedlechowicz Mateusz Radomski Marcel, Siwczyński Dawid, Kulik Jakub, Pańtak Kacper, Stanuchiewicz Tymon, Grabowska Emilia, Cieślak Hubert.

Trener Grzegorz Dawidson

Wyniki meczów naszej drużyny poniżej:

Ajaks Cz-wa 6 : 0 Gol Opole

 

Ajaks Cz-wa 3 : 2 Skra I Cz-wa

 

Ajaks Cz-wa 5 : 0 Football Academy Jurajska

 

Ajaks Cz-wa 1 : 1 Łódzka Akademia Futbolu

 

Ajaks Cz-wa 2 : 1 UKS Akademia 2012 Jaworzno

 

Ajaks Cz-wa 2 : 2 Perły Stryków

 

Ajaks Cz-wa 1 : 1 SMS ŻAPN Żywiec

 

Ajaks Cz-wa 0 : 0 KKS Katowice