Podsumowanie występów drużyn Ajaksu Częstochowa rocznik 2011

Kategoria: Ajaks 2010/2011 Opublikowano: środa, 22, styczeń 2020 Drukuj E-mail

W lidze Orlika E2 młodzi piłkarze Ajaksu nie mieli sobie równych. Wygrali dziewięć spotkań remisując tylko jedno i zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie. Pierwszy zespół orlików którego trenerem jest Paweł Nowak w swojej lidze rywalizował z zespołami MKS Myszków, Pilicy Koniecpol, Lelovii Lelów, Zielonych Żarki oraz MOSiR-u Myszków, strzelając 132 bramki tracąc 24.

Drugi zespół orlików to zespół dowodzony przez trenera Rafała Dębowskiego. W rundzie jesiennej obecnego sezonu młodzi rywalizowali z drużynami Sportowej Częstochowy, Warty Mstów ,Kłomnic, Stradomia Częstochowa, AS Garnek oraz drużyny Ajaksu rocznik 2012.

W sumie odbyło się dwanaście spotkań po których Ajaks zajął czwartą lokatę w tabeli z dorobkiem 15 punktów. Chociaż na tym etapie wyniki osiągane przez zespół nie są sprawą najważniejszą, a na boisku chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, to na pewno może cieszyć to, że prowadzone przez trenerów Nowaka i Dębowskiego drużyny osiągnęła tak dobre rezultaty. Warto dodać że nasze dwie drużyny występują w rozgrywkach rocznika 2010, grając całą jesienną rundę ze starszymi drużynami.