Pewna wygrana Młodzika D2 z Victorią...

Kategoria: Artykuły Opublikowano: poniedziałek, 20, maj 2024 Drukuj E-mail

W niedzielne przedpołudnie 19 maja o godzinie 10:00 Drużyna Młodzika młodszego D2 rozegrała wyjazdowe spotkanie z Zespołem Victorii Częstochowa. Był to mecz w ramach pierwszej okręgowej Ligii młodzika młodszego.

Podopieczni Trenera Cezarego Siwy przystąpili do tych zawodów z wielką chęcią wygranej i tym samym zmazania plamy po serii ostatnich porażek. Od samego początku meczu, w poczynaniach młodych Piłkarzy Ajaksu było widać wielką chęć i determinację do wygranej. Pozytywne podejście i nastawienie spowodowało, że od pierwszego gwizdka sędziego zarysowała się przewaga naszego zespołu. Dobrze dysponowani tego dnia skrzydłowi Ajaksu co chwilę zatrudniali bramkarza Victorii. W 10 minucie padła pierwsza bramka. Po dwójkowej akcji Wypych - Roznatovskyi ten drugi wpisał się na listę strzelców. Na drugą bramkę nie trzeba było długo czekać bo dosłownie minutę później na listę strzelców wpisał się ponownie Roznatovskyi. Tym razem strzelec bramki przejął piłkę w strefie przeciwnika i nie dał szans bramkarzowi w sytuacji jeden na jednego. Trzeci gol autorstwa Patryka Wypycha to przytomna dobitka po rzucie różnym. Gol ten padł w 35 minucie i była to ostatnia bramka w pierwszej połowie zawodów. Druga połowa to również pełna kontrola meczu okraszona dwoma golami, a strzelcami byli Wiktor Kozłowski i ponownie Patryk Wypych. Końcowy wynik zawodów 5:0 w pełni oddaje to co działo się na boisku. Drużyna wygrała zdecydowanie i zasłużenie za co należą się gratulacje. Na pochwałę zasługuje cała Drużyna i miejmy nadzieję, że będzie to początek zwycięskiej passy.