Porażka z Piastem Gliwice

Kategoria: Ajaks 1998 Opublikowano: wtorek, 14, grudzień 2010 Drukuj E-mail

Niezbyt okazale wypadł nasz UKS w niedzielne przedpołudnie na tle drużyny Piasta Gliwice.

Ajaks zagrał nieco bardziej cofnięty w stosunku do poprzedniego spotkania. Taktyka zdawała się dobrą, ponieważ i Ajaks i Piast miał swoje okazje, ale długo żadna bramka nie wpadała. Jednak Ajaks nie wytrzymał do przerwy i w 22 minucie Piast wyszedł na prowadzenie. Jeszcze przed przerwą było 2-0.

Na drugą połowę nasi chłopcy wyszli z ambitnym planem zaatakowania wyżej przeciwnika. Atak ten zakończył się w 30 sekundzie stratą gola. Od tego momentu widać było brak wiary w szeregach Ajaksu, co skrzętnie wykorzystał przeciwnik. Ajaks mógł strzelić honorowego gola, jednak szwankowała skuteczność, zresztą nie pierwszy raz. Ostatecznie Ajaks uległ 6-0 (2-0) i po dwóch meczach ma na koncie 0 punktów.

Ajaks 0 : 6 Piast Gliwice