Żeby wygrać, trzeba strzelić gola...

Kategoria: Ajaks 1998 Opublikowano: środa, 02, maj 2012 Drukuj E-mail

Ajaks 98 kontynuuje czarną serię. Tym razem przegraliśmy u siebie z drużyną Ruchu Radzionków.

W pierwszej połowie mimo dużej przewagi nie udaje się nam strzelić gola. Im dłużej trwał mecz, tym bardziej goście z Radzionkowa dochodzili do głosu. Widząc naszą nieporadność strzelecką uwierzyli oni w siebie i zdołali wyjść na prowadzenie. W końcówce tego nerwowego spotkania doszło do kilku dziwnych zdarzeń i mecz zakończył się rezultatem 0-4.

Zdaje się, że największą zmorą Ajaksu nie jest przeciwnik. Im lepsza okazja, tym większy strach przed strzeleniem bramki zagląda w oczy naszych zawodników...

Jeśli sytuacja się nie zmieni, to wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli przynajmniej roczną przerwę w występach na poziomie Śląskiej Ligi...