ŚLT '99 - z Czeladzi wracamy na tarczy

Kategoria: Ajaks 1999 Opublikowano: wtorek, 10, kwiecień 2012 Drukuj E-mail

W ubiegłą środę (4.04.2012 r.) naszą drużynę podejmował APN Czeladź w ramach XIII kolejki Śląskiej Ligi Trampkarzy '99.

Po pierwszych, w miarę wyrównanych minutach tego meczu, zarysowała się zdecydowana przewaga gospodarzy. Na skutek braku zaangażowania i woli walki ze strony naszego zespołu, APN coraz częściej dochodził do sytuacji bramkowych i kontrolował grę. Taka postawa Ajaksu, jak się później okazało, zakończyła się katastrofalnie, bo wynik po pierwszych 30 minutach brzmiał 4:0. Druga odsłona tego spotkania wyglądała już diametralnie inaczej, zawodnicy z Częstochowy raz po raz atakowali bramkę APN-u i dążyli do zmiany rezultatu. Nastawienie z jakim nasi chłopcy wrócili po przerwie, zaowocowało kilkoma dogodnymi sytuacjami, co pozwoliło nam na zdobycie dwóch bramek, których autorami byli Daniel Flak oraz Patryk Dzianok. Na więcej nie starczyło czasu i niestety o końcowym rezultacie zdecydowało podejście drużyny z pierwszej połowy. Reasumując, z wyjazdu do Czeladzi nie przywozimy nawet punktu.

APN Czeladź 4 : 2 Ajaks

Ajaks: Komorowski, Flak, Starczewski, Klamut, Warzecha, Łygaś, Bartosik, Borowiecki, Mielczarek, Marek oraz Dzianok, Opala A., Opala K., Blachnicki.