Obóz Ajaks 2022 - dzień 1

Kategoria: Galeria Opublikowano: wtorek, 02, sierpień 2022 Drukuj E-mail

2.08.2022 - kolejne wyzwanie przed zawodnikami klubu UKS Ajaks Częstochowa. Tym razem chłopcy z rocznika 2010, 2009, 2008, 2007 i 2006 wyruszyli na podbój Kotliny Kłodzkiej. Szybkie pożegnanie z rodzicami i odjazd, chociaż bagaże niektórych chłopców były niemal ich wzrostu.

Zakwaterowanie i już chłopcy czują się jak w domu. Na powitanie zawodnicy dostali bidony na wodę, które należało podpisać. Poszukiwali też ciekawszych zajęć niż tylko rozpakowanie przeczy w pokoju, czyli bardziej podobała im się gra w tenisa stołowego i piłkarzyki.

Pyszny rosołek i drugie danie dodało sił chłopakom. Krótkie przypomnienie obowiązków i pogadanka z trenerami wyszło naszym obozowiczom na dobre. Potrzebowali jeszcze tylko chwili na odpoczynek przed treningiem.

Zasłużona kolacja, hitem okazały się zapiekanki z wędliną i serem ale chłopcy próbowali też innych przysmaków z tzw. szwedzkiego stołu.

Nie obyło się bez wizyty w sklepie. Trzeba przygotować się na długą noc, jako że niektórzy odczuwają głód już wcześnie rano.