Obóz Ajaks 2022 - dzień 3

Kategoria: Galeria Opublikowano: piątek, 05, sierpień 2022 Drukuj E-mail

Nasi zawodnicy rozpoczęli trening zgodnie z planem pomimo żaru z nieba. Trenerzy dbają o to, żeby chłopcy dużo pili i korzystali z kąpieli więc na razie problemów nie ma.

Zawodnicy ze starszych roczników rozpoczęli turniej tenisa stołowego. Gra była bardzo zacięta ale największe emocje dopiero przed nami.

Wybiła 18:30, bardzo ważny czas dla kibiców drużyny Rakowa Częstochowa. Nie udało się wszystkim zgromadzić w jednym pomieszczeniu, ale chłopcy mieli możliwość oglądania meczu w pokojach. Podczas gdy część zawodników mocno kibicowała, pozostali nie rozstawali się z telefonami i rozgrzewali je do czerwoności.

Wizyta w sklepie jest nieunikniona tym bardziej, że supermarket popularnej sieci jest w pobliżu. Kontrola zakupów przez trenera musi być, żeby chłopcy nie zakupili rzeczy, które mogą im zaszkodzić.

Upał doskwiera wszystkim więc wizyta na basenie jest najlepszym rozwiązaniem. Co ciekawe chłopcy nie tylko pływali i korzystali ze zjeżdżalni, ale też poszukiwali bratniej duszy u płci przeciwnej. Najmłodsi przyjęli nawet wyzwanie od trenera, żeby zdobyć numer nieco starszych od siebie dziewcząt. Numeru nie udało się zdobyć, ale frytki od trenera za próbę już tak.