XIII Turniej Orlików o Puchar Prezydenta Częstochowy
Sobota 26.11.2011
Grupa A
Wyniki:
- SKRA CZ-WA – POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA 2:6
- ARKA II GDYNIA – GWARDIA WARSZAWA 2:3
- SKRA CZ-WA – WARTA POZNAŃ 2:5
- POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA – ARKA II GDYNIA 4:3
- GWARDIA WARSZAWA – WARTA POZNAŃ 2:6
- SKRA CZ-WA - ARKA II GDYNIA 3:4
- POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA – GWARDIA WARSZAWA 5:2
- ARKA II GDYNIA – WARTA POZNAŃ 2:2
- SKRA CZ-WA - GWARDIA WARSZAWA 1:1
- POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA – WARTA POZNAŃ 2:5
Tabela:
- Warta Poznań 10 pkt. 18:8
- Polonia Środa Śląska 9 pkt. 17:12
- Gwardia Warszawa 4 pkt. 8:14
- Arka II Gdynia 4 pkt. 11:12
- Skra Częstochowa 1 pkt. 8:16
Grupa B
Wyniki:
- AJAKS CZ-WA – PARASOL WROCŁAW 2:5
- ARKA I GDYNIA – UNIA WARSZAWA 3:0
- AJAKS CZ-WA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 0:6
- PARASOL WROCŁAW – ARKA I GDYNIA 1:1
- UNIA WARSZAWA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 0:0
- AJAKS CZ-WA – ARKA I GDYNIA 1:4
- PARASOL WROCŁAW - UNIA WARSZAWA 4:0
- ARKA I GDYNIA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 3:3
- AJAKS CZ-WA – UNIA WARSZAWA 1:3
- PARASOL WROCŁAW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 3:2
Tabela:
- Parasol Wrocław 10 pkt. 14:5
- Arka I Gdynia 8 pkt. 11:5
- Jagiellonia Białystok 5 pkt. 11:6
- Unia Warszawa 4 pkt. 3:8
- Ajaks Częstochowa 0 pkt. 4:18
Grupa C
- VARSOVIA WARSZAWA – KAMIENICA POLSKA 3:2
- LEGION RADOM – KORONA I KIELCE 0:1
- VARSOVIA WARSZAWA – RAKÓW CZ-WA 1:0
- KAMIENICA POLSKA – LEGION RADOM 3:1
- KORONA I KIELCE - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 4:0
- VARSOVIA WARSZAWA – LEGION RADOM 3:0
- KAMIENICA POLSKA – KORONA I KIELCE 0:1
- LEGION RADOM – RAKÓW CZ-WA 0:6
- VARSOVIA WARSZAWA – KORONA I KIELCE 1:1
- KAMIENICA POLSKA – RAKÓW CZ-WA 2:0
Tabela:
- Korona I Kielce 10 pkt. 7:1
- Varsovia Warszawa 8 pkt. 8:3
- LKS Kamienica Polska 6 pkt. 7:5
- Raków Częstochowa 3 pkt. 6:7
- Legion Radom 0 pkt. 1:13
Grupa D
- REKORD BIELSKO – BIAŁA – APN CZ-WA 3:0
- LEGIA WARSZAWA – KORONA II KIELCE 5:1
- REKORD BIELSKO-BIAŁA – SANDECJA NOWY SĄCZ 0:6
- APN CZ-WA – LEGIA WARSZAWA 0:4
- KORONA II KIELCE – SANDECJA NOWY SĄCZ 2:5
- REKORD BIELSKO-BIAŁA – LEGIA WARSZAWA 0:4
- APN CZ-WA – KORONA II KIELCE 1:2
- LEGIA WARSZAWA – SANDECJA NOWY SĄCZ 3:4
- REKORD BIELSKO-BIAŁA – KORONA II KIELCE 2:0
- APN CZ-WA – SANDECJA NOWY SĄCZ 3:4
Tabela:
- Sandecja Nowy Sącz 12 pkt. 19:8
- Legia Warszawa 9 pkt. 16:5
- Rekord Bielsko – Biała 6 pkt. 5:10
- Korona II Kielce 3 pkt. 5:13
- APN Częstochowa 0 pkt. 4:13
Niedziela 27.11.2011
- AA1-AA2 8.00 Warta Poznań – Arka I Gdynia 3:2
- BB1-BB2 8.15 Polonia Śr Śląska – Parasol Wrocław 3:0
- CC1-CC2 8.30 Gwardia Wa-wa – Unia Warszawa 0:1
- DD1-DD2 8.45 Arka II Gdynia – Jagiellonia B. 1:0
- AA3-AA4 9.00 Korona I Kielce – Legia Warszawa 2:4
- BB3-BB4 9.15 Varsovia Wa- wa – Sandecja NS 0:10
- CC3-CC4 9.30 Kamienica Pol. – Korona II Kielce 3:1
- DD3-DD4 9.45 Raków Cz – wa – Rekord B. Biała 0:5
- AA1-AA3 10.00 Warta Poznań – Korona I Kielce 4:1
- BB1-BB3 10.15 Polonia Śr. Śląska – Varsovia Wa-wa 3:1
- CC1-CC3 10.30 Gwardia Wa-wa – Kamienica Pol 2:3
- DD1-DD3 10.45 Arka II Gdynia – Raków Cz-wa 8:0
- AA2-AA4 11.00 Arka I Gdynia – Legia Wa-wa 2:1
- BB2-BB4 11.15 Parasol Wrocław – Sandecja NS 0:7
- CC2-CC4 11.30 Unia Warszawa – Korona II Kielce 1:1
- DD2-DD4 11.45 Jagiellonia – Rekord B.Biała 3:5
- 5A-5B 12.00 Skra – Ajaks Częstochowa 3:0
- 5C-5D 12.15 Legion Radom – APN Cz – wa 0;3
- AA1-AA4 12.30 Warta Poznań – Legia Wa-wa 0:3
- BB1-BB4 12.45 Polonia Śr Śląska – Sandecja NS 1:3
- CC1-CC4 13.00 Gwardia Wa-wa – Korona II Kielce 2:3
- DD1-DD4 13.15 Arka II Gdynia – Rekord B.Biała 0:1
- AA2-AA3 13.30 Arka I Gdynia – Korona I Kielce 2:0
- BB2-BB3 13.45 Parasol Wrocław – Varsovia Wa-wa 4:2
- CC2-CC3 14.00 Unia Wa-wa – Kamienica Pol 0:2
- DD2-DD3 14.15 Jagiellonia – Raków Cz – wa 1:3
Tabela AA:
- Legia 6 pkt. 8:4
- Arka I 6 pkt. 6:4
- Warta 6 pkt. 7:6
- Korona I 0 pkt. 3:10
Tabela BB:
- Sandecja 9 pkt. 20:1
- Polonia 6 pkt. 7:4
- Parasol 3 pkt. 4:10
- Varsovia 0 pkt. 3:17
Tabela CC:
- Kamienica Polska 9 pkt. 8:3
- Korona II Kielce 4 pkt. 5:6
- Unia W-wa 4 pkt. 2:3
- Gwardia W-wa 0 pkt. 4:7
Tabela DD:
- Rekord 6 pkt. 8:3
- Arka II 6 pkt. 9:1
- Raków 3 pkt. 3:14
- Jagiellonia 3 pkt. 4:16
o miejs.19 Ajaks – Legion 2:2 karne 3:1
o miejs.17 Skra – APN 0:5
o miejs.15 Gwardia – Jagiellonia 2:2 karne 3:1
o miejs.13 Unia – Raków 2:2 karne 1:3
o miejs.11 Korona II – Arka II 0:3
o miejs.9 Kamienica – Rekord 2:1
o miejs.7 Korona I – Varsovia 3:0
o miejs.5 Warta - Parasol 2:2 karne 1:2
o miejs.3 Arka I – Polonia 3:4
FINAŁ: Legia – Sandecja 0:2
Końcowa klasyfikacja turnieju:
- Sandecja Nowy Sącz
- Legia Warszawa
- Polonia Środa Śląska
- Arka I Gdynia
- Warta Poznań
- Parasol Wrocław
- Korona I Kielce
- Varsovia Warszawa
- LKS Kamienica Polska
- Rekord Bielsko - Biała
- Arka II Gdynia
- Korona II Kielce
- Raków Częstochowa
- Unia Warszawa
- Gwardia Warszawa
- Jagiellonia Białystok
- APN Częstochowa
- Skra Częstochowa
- Ajaks Częstochowa
- Legion Radom
Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik turnieju: Jakub Wąsowicz (Sandecja)
Najlepszy strzelec turnieju: Kacper Antkowiak (Arka II)
Najlepszy trener turnieju: Marek Zagórski (Sandecja)
Najlepszy bramkarz turnieju: Adam Kaniewski (Legia)