Wygrana Trampkarzy rocznika 2000 w meczu na szczycie!

Kategoria: Ajaks 2000 Opublikowano: środa, 14, maj 2014 P. Pawłowski Drukuj E-mail

W środę 14 maja w zaległym spotaniu 4.kolejki I Ligi Trampkarzy C2 nasz zespół rocznika 2000 podejmował na własnym boisku drużynę Akademii Sportowej Lubliniec. Warto zauważyć, że zarówno nasza drużyna, jak i drużyna gości mieli przed tym spotkaniem komplet 12 punktów w czterech rozegranych meczach.

Początek zdecydowanie należał do Ajaksu, czego dowodem były 3 zdobyte bramki w przeciągu pierwszych 25 minut. Później natomiast gra się wyrównała i ambitna drużyna z Lublińca wielokrotnie zagrażała bramce naszej drużyny, co dało efekt w postaci zdobytych dwóch bramek. Nasi zawodnicy, mimo kilku trudnych momentów nie dali sobie jednak wyrwać trzech punktów i mecz zakończył się zwycięstwem Ajaksu.

14.05.2014 godz. 17.30 Trampkarz C2 I liga 4. kolejka (spotkanie zaległe)

Ajaks Częstochowa 3 : 2 Akademia Sportowa Lubliniec
 Warzecha, Olejnik, Michnicki 

Skład: Barczyński- Malinowski, Krowicki, Warzecha, Pomianowski- Ciszewski, Piątkowski (70' Krupa)- Olejnik, Michnicki, Wychocki (45' Ludwiczak)- Śledziona. W rezerwie: Gaj, Stolarski.

Trener - Piotr Pawłowski