Pierwsza porażka Ajaksu 2000

Kategoria: Ajaks 2000 Opublikowano: środa, 14, wrzesień 2011 Drukuj E-mail

Pierwszej porażki w tym sezonie doznała drużyna rocznika 2000. W wyjazdowym meczu ze Skrą Częstochowa, niestety przegraliśmy wysoko, bo aż 0-4. W pierwszych minutach spotkanie było wyrównane, ale w miarę upływu czasu przewagę uzyskiwali gospodarze, których kapitan jest graczem wybitnym w swojej kategorii wiekowej, co udowodnił również w tym spotkaniu, zdobywając wszystkie bramki dla swojego zespołu.

W drugiej połowie nasi zawodnicy ambitnie walczyli do końca, ale niestety nie przyniosło to rezultatów w postaci bramek.

13.09.2011 godz. 17.00 boisko ul. Powstańców:

Skra Częstochowa 4 : 0 Ajaks

Skład Ajaksu: Dominik Gaj- Maciej Malinowski, Piotr Ostalski, Patryk Stolarski, Jakub Piątkowski- Krystian Krowicki, Sambor Warzecha, Kacper Michnicki, Jakub Olejnik- Oskar Ciszewski. Na boisku pojawili się również rezerwowi: Maciej Kamiński, Antoni Kopeć, Denis Dąbrot, Bartosz Pomianowski, Marcin Smolarek, Kamil Małek, Kamil Gurdziołek, Mateusz Gola, Michał Pędraś.