3 miejsce Trampkarzy rocznika 2000 w Rudzie Śląskiej

Kategoria: Ajaks 2000 Opublikowano: niedziela, 26, styczeń 2014 P. Pawłowski Drukuj E-mail

W rozegranym w niedzielę 26 stycznia Halowym Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2000 w Rudzie Śląskiej bardzo dobrze zaprezentowała się nasza drużyna rocznika 2000 zajmując wysokie 3 miejsce w stawce 10 zespołów.

Wyniki w grupie:

 • Ajaks - Wyzwolenie Chorzów 8:0 bramki: Ostalski 2, Warzecha 1, Michnicki 1, Śledziona 1, Ciszewski 1, Stolarski 1, Wychocki 1
 • Ajaks - Śląsk Świętochłowice 2:1 bramki: Śledziona 1, Michnicki 1
 • Ajaks - Gwiazda I Ruda Śląska 4:1 bramki: Ostalski 3, Ciszewski 1
 • Ajaks - Pogoń Ruda Śląska 0:0

Dało to 1 miejsce w grupie i prawo gry o miejsca 1-4.

 • Półfinał: Ajaks - GKS Gieksa Katowice 1:3 bramka: Warzecha
 • o 3 miejsce: Ajaks - Andaluzja Piekary Śląskie 2:1 bramki: Michnicki 2

Klasyfikacja końcowa:

 1. GKS Gieksa Katowice
 2. Śląsk Świętochłowice
 3. Ajaks Częstochowa
 4. Andaluzja Piekary Śląskie
 5. Gwiazda I Ruda Śląska
 6. GSF Gliwice
 7. Pogoń Ruda Śląska
 8. Gwiazda II Ruda Śląska
 9. AKS Chorzów
 10. Wyzwolenie Chorzów

Ajaks: Dominik Gaj, Piotr Ostalski, Sambor Warzecha, Kacper Michnicki, Jakub Olejnik, Kacper Śledziona, Patryk Stolarski, Oskar Ciszewski, Cezary Wychocki, Bartosz Pomianowski, Kacper Krupa, Trener- Piotr Pawłowski

Dodatkowo "Królem strzelców" turnieju został z dorobkiem 5 bramek Piotr Ostalski pokonując w dodatkowej rozgrywce w rzutach karnych innego naszego zawodnika Kacpra Michnickiego, który miał identyczny dorobek bramkowy.