Warszawa: Ostatni turniej Ajaksu 2002

Kategoria: Ajaks 2002 Opublikowano: wtorek, 23, czerwiec 2015 P. Puchała Drukuj E-mail

W ubiegłą niedzielę (21.06.2015 r.) uczestniczyliśmy w Talent CUP 2015. Impreza zorganizowana przez Talent Targówek, zgromadziła 12 drużyn z różnych stron Polski. Nasza drużyna zajęła 4 lokatę, co biorąc pod uwagę poziom zaproszonych drużyn należy ocenić bardzo pozytywnie.

Faza grupowa:

Ajaks 1 : 0 MKS Podlasie Sokołów Podlaski
Ostrowski
Ajaks 0 : 0 Legionovia Legionowo
Ajaks 0 : 1 Wawel Kraków
Ajaks 1 : 0 Talent Targówek
Lampa
Ajaks 1 : 0 Motor Lublin
Ostrowski

Wyniki te pozwoliły zająć pierwsze miejsce w grupie i awansować do półfinału. Jak się później okazało byliśmy jedyną drużyną, która wygrała ze zwycięzcą turnieju - Motorem Lublin.

Półfinał:

Ajaks 0 : 4 Stomil Olsztyn

Mecz o 3 miejsce:

Ajaks 2 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kosin x2

rzuty karne 1:2

W meczu o 3 miejsce pokazaliśmy charakter, podnosząc się z wyniku 0:2. Swoją dramaturgię również miały rzuty karne, w których mimo iż Morawski obronił jeden ze strzałów, musieliśmy uznać wyższość rywali w tym elemencie.

 Ajaks: Morawski, Garbowicz, Kania, Piaszczyk, Piaskowski, Rybaniec Jan, Ostrowski, Kosin, Lampa, Lutak, Rybaniec Antoni oraz Adam Bańka z Ajaksu 2003.

Trener Paweł Puchała

Więcej o turnieju na stronie gospodarza: http://talent.waw.pl/view_news-256

Ponieważ był to ostatni turniej w tym składzie, pragnę podziękować wszystkim, którzy budowali ten zespół.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich zawodników, którzy reprezentowali Ajaks 2002 przez ostatnie dwa lata. Za wasze poważne podejście do treningów, wolę walki i ambicje podczas spotkań oraz wszystkie emocje, które zawsze zapewnialiście licznie zgromadzonym kibicom.

Kibicom - Rodzicom za mnóstwo poświęcenia we wszystkie wyjazdy, za świetną organizację, za gorący doping podczas każdego meczu - zawsze byliście kibicowskim odkryciem turnieju, za dobre słowo, za to że zawsze staliście za swoją drużyną i za piosenkę "Pamiętaj" serwowaną zawsze przed pierwszym gwizdkiem.

WIELKIE DZIĘKI!

Trener Paweł Puchała