Halowy Turniej na ul. Żużlowej za nami!

Kategoria: Ajaks 2003 Opublikowano: czwartek, 21, luty 2013 M. Dziewoński, Ł. Eljasiński Drukuj E-mail

W czwartek 21 lutego w nowej hali na zawodziu odbył sie turniej piłki nożnej dla rocznika 2003. Organizatorem turnieju był UKS Ajaks Częstochowa.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn, wśród których najlepszy okazał się UKS Raków.

Wyniki turnieju:

  • UKS Ajaks I - UKS Ajaks II 0-0
  • Esbank RAP Radomsko - UKS Orzeł Konopiska 3-1
  • UKS Raków - UKS Ajaks I 2-2
  • Ajaks II - Esbank RAP Radomsko 2-3
  • UKS Orzeł Konopiska - UKS Raków 1-3
  • UKS Ajaks I - Esbank RAP Radomsko 1-2
  • UKS Ajaks II - UKS Orzeł Konopiska 5-1
  • UKS Raków - Esbank RAP Radomsko 3-2
  • UKS Ajaks I - UKS Orzeł Konopiska 0-0
  • UKS Raków - UKS Ajaks II 4-1

Tabela:

  1. UKS Raków 10pkt bramki 12-6
  2. Esbank RAP Radomsko 9pkt bramki 10-7
  3. UKS Ajaks II 4pkt bramki 8-8
  4. UKS Ajaks I 3pkt bramki 3-4
  5. Orzeł Konopiska 1pkt bramki 3-11

Najlepszy zawodnik turnieju: Mateusz Kempski (Esbank RAP Radomsko)
Najlepszy strzelec: Oskar Dul (UKS Raków) - 8 bramek 
Najlepszy bramkarz: Maciej Kowalik (Orzeł Konopiska)

Składy drużyn:

UKS Ajaks I Częstochowa: 1. Kulesza Krystian, 7. Krok Filip, 9. Służałek Kacper, 4. Gliński Piotr, 2. Gołda Mateusz, 6. Kierat Nikodem, 11. Orlikowski Patryk, 27. Orlikowski Przemek, 17. Krzysztof Wojtal, 3. Skiba Michał
Trener: Mateusz Dziewoński

UKS Ajaks II Częstochowa: 1. Pędzioch Piotr, 23. Jóźwiak Kacper, 29. Bański Adam, 52. Drabik Dawid, 27. Mach Mikołaj, 20. Włodarek Michał, Cieślak Michał, 48. Krysiak Maciek, 40. Rydz Sebastian, 19. Błachowicz Robert
Trener: Łukasz Eljasiński

UKS Raków Częstochowa: 1. Włoczek Mateusz, 2. Bułacz Sebastian, 8. Pęczek Dylan, 14. Woszczyk Damian, 10. Włoczek Maciej, 4. Wójcik Mateusz, 5. Cieślar Kacper, 13. Dul Oskar, 17. Korzeniowski Karol, 11. Gajda Oskar
Trener: Andrzej Samodurow

Esbank RAP Radomsko: 1. Kozłowski Kacper, 12. Banaszczak Krystian, 17. Kozak Igor, 7. Kołodziejczyk Aleksander, 11. Machura Wiktor, 8. Kurzawa Ernest, 10. Strzelczyk Kuba, 6. Piotrowski Eryk, 16. Kempski Mateusz, 2. Staszewicz Olaf
Trener: Marek Kozak

UKS Orzeł Konopiska: 12. Kowalik Maciej, 3. Cierpiał Kuba, 11. Kołodziejczyk Antek, 13. Kamiński Paweł, 5. Garczarek Dawid, 10. Sławiński Kacper, 17. Ziółkowski Fabian, 14. Koza Konrad, 7. Błoch Bartek, 4. Ludwikowski Mateusz
Trener: Maciej Kołodziejczyk