Zwycięstwo Orlików Ajaksu III

Kategoria: Ajaks 2004/2005 Opublikowano: środa, 14, maj 2014 Drukuj E-mail

W miniony piątek (9.05) w ramach II ligi orlików grupy A został rozegrany mecz pomiędzy LKS SOKÓŁ WRĘCZYCA, a AJAKSEM III CZĘSTOCHOWA. Mecz rozpoczął się punktualnie o 17.00 na boisku we Wręczycy. Od pierwszych minut obie drużyny toczyły zacięty bój, lecz gospodarze jako pierwsi wyszli na prowadzenie. W defensywie Ajaksiaków brakowało konsekwencji co spowodowało, że wynik do przerwy był stanowczo niekorzystny (3:0). W czasie przerwy zawodnicy z Częstochowy mocno się zmobilizowali i w dwadzieścia minut odrobili trzy bramkową stratę. Końcówka meczu była bardzo emocjonująca i wyrównana lecz Ajaks wpakował jeszcze dwie bramki drużynie gospodarzy dzięki czemu mogliśmy się cieszyć ze zwycięstwa.

Skład Ajaksu: Łukasz Borowik, Szymon Fyda, Dominik Kostro, Tymek Kot (BR), Adam Kwiatkowski, Dominik Majer, Michał Michalczyk, Antek Piotrowski, Michał Pulcer, Jan Stępniak, Adrian Tyfel (K), Kuba Zagzieł (BR)

LKS Sokół Wręczyca 3 : 5 Ajaks Częstochowa