Obóz Ajaks 2021 grupa młodsza - dzień 6

Kategoria: Galeria Opublikowano: sobota, 21, sierpień 2021 Drukuj E-mail

Szósty dzień obozu rozpoczął się standardowo i pomimo, iż zaplanowane mieliśmy na dziś zwiedzanie Prudnika, to trenerzy nie odpuścili chłopcom porannego treningu. Dzisiejszymi celami była gra 1/1, gry w równowadze 2/2, 3/3 oraz otwarcie gry do 4/5. Po obiedzie czekał już na nas przewodnik, który miał za zadanie pokazać i opowiedzieć nam coś więcej o miejscowości, w której gościmy. Zwiedziliśmy między innymi: park miejski z altaną ażurową czy posągiem bogini Diany, Kościół Św. Michała Archanioła, muzeum oraz rynek, na którym jedliśmy i piliśmy przepyszne lody, napoje czy gofry.

Jedna z naszych drużyn rozegrała dziś ostatni mecz kontrolny na tym obozie. Podopieczni Pana Sebastiana Ambroży zmierzyli się ze szkółką piłkarską Piąteczka Prudnik. Chłopcy rozgrywali mecz 3 × 25 minut, pierwsza część meczu była bardzo wyrównana, natomiast druga była tą decydującą i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 14:5 dla Ajaksu.

Jako iż był to nasz przedostatni dzień obozu pozwoliliśmy sobie na zamówienie pizzy, była pyszna, muszą nam Państwo uwierzyć na słowo. Zadowoleni, z pełnymi brzuszkami zakończyliśmy ten dzień pełen atrakcji i pyszności. Dobrze, że jutro nowy dzień i trening, na którym będziemy mogli wybiegać te małe grzeszki dnia poprzedniego.