Obóz Ajaks 2021 grupa młodsza - dzień 7

Kategoria: Galeria Opublikowano: niedziela, 22, sierpień 2021 Drukuj E-mail

Jak to mówią wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Ale zanim zaczniemy się pakować i wrócimy do naszych domów, kilka słów o minionym dniu, który był naprawdę intensywny, a zarazem relaksujący. Poranne treningi stały się już tradycją, więc również dzisiaj nie obyło się bez nich. Pogoda zrobiła nam dużą niespodziankę, dzięki czemu mogliśmy po obiedzie wybrać się na basen. Czas ten poświęciliśmy na wodne szaleństwa, grę w piłkę, paletki czy frisbee, czyli aktywnie, tak jak lubimy najbardziej.

Po schłodzeniu się w wodzie, niektórzy wystawiali ciało na promienie słoneczne i postawili na opalanie czy odpoczynek na kocu. Dużą atrakcją były lody przygotowane przez naszego organizatora, chłopcy mogli wybrać rodzaj i smak, jaki lubią najbardziej. W ramach kolacji zjedliśmy kiełbaski, które wydawane były na boisku, więc mieliśmy okazję zjeść na łonie natury. Później graliśmy w piłkę nożną oraz siatkową, śpiewaliśmy i śmialiśmy się, atmosfera była świetna.

Późnym wieczorem kadra przygotowała dla zawodników wideo ze zdjęciami, co dobrze podsumowało nasz pobyt. W międzyczasie rozegraliśmy turniej tenisa stołowego, my znamy już zwycięzców, natomiast Państwa potrzymamy jeszcze chwilę w niepewności i ogłosimy wyniki przy jutrzejszym wpisie. Do zobaczenia!