Obóz Ajaks 2022 - dzień 7

Kategoria: Galeria Opublikowano: wtorek, 09, sierpień 2022 Drukuj E-mail

Od rana zawodnicy aktywnie spędzali czas na boisku. Chłopcy z rocznika 2010 rozegrali Turniej Turbokozaka. Zdecydowanym zwycięzcą okazał się Maciej Ratman, II miejsce zajął Jakub Wypych, a na III miejscu uplasowali się ex aequo Tymoteusz Sienkowski oraz Wiktor Wróblewski. Gratulujemy serdecznie.

Starsi zawodnicy rozpoczęli trening nieco wcześniej, żeby kibicować swoim młodszym kolegom podczas sparingu z lokalną drużyną ze Złotego Stoku. Doping okazał się bardzo skuteczny, bo chłopcy z rocznika 2010 wygrali w trójmeczu 7:0.

Po zasłużonym obiedzie i kąpieli w basenie na terenie ośrodka przyszedł czas na kolejne emocje. Zawodnicy ze starszych roczników rozegrali mecz z drużyną "Nysa Kłodzko". Bohaterem meczu został Mateusz Głowacki zwany "Głową", który strzelił 2 bramki, a Vołodymir Mych tak zakręcił bramkarza, że tamten nie ogarnął co się dzieje i wpuścił gola. Mecz zakończył się wygraną Ajaksu 3:1. Młodsi chłopcy kibicowali zaciekłe wraz z opiekunami, na pewno to pomogło zdobyć zwycięstwo.

Pakowanie to jedna z mniej ulubionych zajęć, nic więc dziwnego, że byli tacy, którzy modlili się, żeby walizka spakowała się sama.

Został najbardziej wyczekiwany punkt wieczoru czyli wręczenie nagród. Trenerzy pogratulowali zwycięzcom turniejów, ale też docenili chłopców, którzy wykazali zaangażowanie na treningach oraz tych, którzy mieli największy porządek w pokoju.

Kiełbaski z grilla uświetniły dzisiejszą kolację. Dodatkowo chłopcy mogli najeść się do syta jedząc smakołyki przygotowane w formie bufetu. Zawitał też do nas członek zarządu UKS Ajaks Częstochowa, który zafundował chłopcom lody Ekipy.