Turniej rocznika 2005 za nami

Kategoria: Ajaks 2005 Opublikowano: piątek, 26, sierpień 2016 P. Pawłowski Drukuj E-mail

23 sierpnia nasza drużyna rozegrała turniej w ramach Ajaks Cup dla rocznika 2005. Na naszym boisku gościliśmy takie drużyny jak:

 • UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA
 • LKS FORTECA ŚWIERKLANY
 • MUKP SILENT DĄBROWA GÓRNICZA I
 • MUKP SILENT DĄBROWA GÓRNICZA II
 • RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
 • SKRA CZĘSTOCHOWA

Swój pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną Fortecy Świerklany, gdzie nieznacznie ulegliśmy 1:0 po bramce straconej w końcówce meczu.

Drugie nasze spotkanie to srogie lanie od zespołu Dąbrowy Górniczej I. W tym spotkanie nie wychodziło nam zupełnie nic, stąd wynik meczu 0:6.

Trzeci swój mecz rozegraliśmy z zespołem Rakowa Częstochowa, gdzie przez większość meczu utrzymywał się wynik 0:0. Dopiero na minutę przed zakończeniem spotkania tracimy dwie bramki i przegrywamy 0:2.

Kolejny mecz to spotkanie z drugim zespołem Dąbrowy Górniczej, sytuacja podobna jak do meczu z Fortecom. Ulegamy 1:0 po bramce w samej końcówce meczu.

Ostatnie mecz to pojedynek derbowy z naszym rywalem za miedzy. Drużyna Skry wykorzystuje nasze wszystkie błędy i przegrywamy zasłużenie 4:0.

Wyniki spotkań

Ajaks - Forteca 0:1

MUKP I - MUKP II 0;0

Skra - Raków 0:2

Ajaks - MUKP I 0:6

Forteca - Raków 0:0

MUKP II - Skra 1:1

Ajaks - Raków 0:0

Forteca - MUKP II 0:0 

MUKP I - Skra 1:0

MUKP II - Ajaks 1:0

Skra - Forteca 0:1

MUKP I - Raków 1:2

Ajaks - Skra 0:4

Forteca - MUKP I 1:0

MUKP II - Raków 1:2

 

Klasyfikacja końcowa

 1. Raków 13 pkt
 2. Forteca 9 pkt
 3. MUKP I 8 pkt
 4. MUKP II 6 pkt
 5. Skra 4 pkt
 6. Ajaks 0 pkt

Najlepszy bramkarz - Igor Gajda - Forteca

Najlepszy zawodnik - Dominik Grocholski - MUKP I

Najlepszy strzelec - Olgierd Adamczyk - Raków

Wszystkim uczestnikom pragniemy podziękować za trud i walkę włożoną w każdy mecz. Jak widać poziom turnieju był bardzo wysoki o czym świadczą minimalne wygrane. Naszym chłopcom nie pozostaje nic prócz dalszego trenowania. Zebrane doświadczenie na tym turnieju na pewno przyda im się. Drużyna z meczu na mecz wygląda co raz lepiej, zatem trzeba patrzeć optymistycznie w przyszłość. Pragniemy podziękować firmie Salon Piłkarski oraz Dariuszowi Stępień za ufundowanie upominków dla zawodników ! Pragniemy również podziękować chłopcom z rocznika 2006 za pomoc. Podziękowania dla Pawła Leśnikowskiego, Miłosza Szałaja oraz Maćka Wójcika za reprezentowanie naszej drużyny!