2 i 4 miejsce rocznika 2003 w Turnieju Charytatywnym

Ajaks 2003 01-03-2015 P. Pawłowski

W niedzielę 1 marca podzielona na dwa zespoły drużyna rocznika 2003 wzięła udział w Charytatywnym Turnieju "Dla Filipa" w hali sportowej w Kamyku. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze, zajmując odpowiednio 2 i 4 miejsce w gronie 10 zespołów.

Wyniki:

  • Ajaks I - Raków 4:1 bramki: Salita 2, Rumin 1, Kierat 1
  • Ajaks I - Beniaminek 3:0 bramki: Kierat 2, Olszański 1
  • Ajaks I - ESBANK RAP Radomsko 7:0 bramki: Rumin 3, Olszański 1, Bańka 1, Kierat 1, Jóźwiak 1
  • Ajaks I - Pogoń Kamyk 4:0 bramki: Jóźwiak 2, Olszański 1, Rumin 1

Czytaj więcej: 2 i 4 miejsce rocznika 2003 w Turnieju Charytatywnym

2 miejsce drużyny rocznika 2003 w Rudzie Śląskiej!

Ajaks 2003 16-02-2015 P. Pawłowski

W niedzielę 15 lutego odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej "O Puchar Firmy Salony Kanclerz" w Rudzie Śląskiej, w którym uczestniczyła nasza drużyna Młodzików rocznika 2003. Zespół spisał się znakomicie zajmując 2 miejsce w stawce 10 zespołów.  Gratulujemy!

Wyniki w grupie:

  • Ajaks - TS Tarnowiczanka 2:1 bramki: Adam Bańka 1, Adam Olszański 1
  • Ajaks - Wyzwolenie Chorzów 1:0 bramka: Patryk Orlikowski
  • Ajaks - Gwiazda "A" Ruda Śląska 0:0
  • Ajaks - Pogoń Ruda Śląska 1:0 bramka: Jakub Rumin

Czytaj więcej: 2 miejsce drużyny rocznika 2003 w Rudzie Śląskiej!

Zwycięstwo Ajaksu rocznika 2003 w Częstochowa Cup!

Ajaks 2003 13-12-2014 P. Pawłowski

W sobotę 13 grudnia w Hali Częstochowa przy ul. Żużlowej 4 odbył się Halowy Turniej Częstochowa Cup 2014, w którym wzięły udział dwie nasze drużyny rocznika 2003. Zespół Ajaksu "B" zmagania zakończył na 9 miejscu, natomiast Ajaks "A" zwyciężył w całym turnieju. Gratulacje!

Wyniki - Ajaks "B":

  • Ajaks "B" - AP Raków 0:1
  • Ajaks "B" - UKS Orzeł Konopiska 0:2
  • Ajaks "B" - Victoria Częstochowa 1:0 bramka: Rydz
  • Ajaks "B" - Raków "A" 0:5
  • mecz o 9 miejsce: Ajaks "B" - Sportowa Częstochowa 5:0 bramki: Włodarek 1, Kierat 1, Gałek 1, Orlikowski 1, Cieślak 1

Czytaj więcej: Zwycięstwo Ajaksu rocznika 2003 w Częstochowa Cup!

Zwycięstwo Młodzików D2 Ajaksu I w 14 kolejce

Ajaks 2003 27-10-2014 P. Pawłowski

27.10.2014 godz. 16.30
III Liga wojewódzka 14. kolejka

Orzeł Konopiska 3 : 6 Ajaks
 Rybaniec 2, Gołda 2, Patryk Orlikowski, Rumin

Skład: Pędzioch- Włodarek, Bańka, Mach- Rydz, Jóźwiak, Patryk Orlikowski, Rybaniec- Gołda oraz Przemek Orlikowski, Gliński, Rumin, Kierat, Brodziak, Dzianok

Trener- Piotr Pawłowski

Remis Młodzików D2 Ajaksu II w 14 kolejce

Ajaks 2003 27-10-2014 P. Pawłowski

25.10.2014 godz. 11.30
Młodzik D2 I Liga okręgowa 14. kolejka

Ajaks II 0 : 0 Victoria Częstochowa

Skład: Kulesza- Przemek Orlikowski, Gliński, Mach- Piaskowski, Rumin, Kierat, Dzianok- Kantorowicz oraz Cieślak, Gałek

Trener- Piotr Pawłowski

Remis Młodzików D2 Ajaksu II w 13 kolejce

Ajaks 2003 18-10-2014 M. Dziewoński

18.10.2014 godz. 11.00
Młodzik D2 I Liga okręgowa 13. kolejka

Pogoń Blachownia 1 : 1 Ajaks II
Piaskowski

Skład: Kulesza- Cieślak, Salita, Mach- Piaskowski, Kierat, Skiba, Olszański- Dzianok oraz Kantorowicz, Gliński

Trener- Mateusz Dziewoński

Zwycięstwo Młodzików D2 Ajaksu I w 13 kolejce

Ajaks 2003 18-10-2014 P. Pawłowski

18.10.2014 godz. 11.30
Młodzik D2 III Liga wojewódzka 13. kolejka

Ajaks 4 : 0 UKS MOSiR Myszków
 Rumin, Rybaniec, Włodarek, Patryk Orlikowski

Skład: Pędzioch- Włodarek, Bańka, Pawłowski- Rydz, Jóźwiak, Rybaniec, Patryk Orlikowski- Gołda oraz Brodziak, Rumin

Trener- Piotr Pawłowski

Remis Młodzików D2 Ajaksu II w 11 kolejce

Ajaks 2003 11-10-2014 M. Dziewoński

11.10.2014 godz. 11.00 I Liga okręgowa 11. kolejka 

Zieloni Żarki 2 : 2 Ajaks II
Olszański, Cieślak

Zieloni Żarki - Ajaks II Częstochowa 2:2 (1:1)

Skład: Kulesza- Błachowicz, Salita, Mach- Gliński, Kierat, Piaskowski, Olszański- Dzianok oraz Cieślak, Kantorowicz, Skiba

Trener- Mateusz Dziewoński

Zwycięstwo Młodzików D2 Ajaksu I w 11 kolejce

Ajaks 2003 11-10-2014 P. Pawłowski

11.10.2014 godz. 11.30 III Liga wojewódzka 11.kolejka 

Ajaks 7 : 0 UKS Raków Częstochowa
Orlikowski 2, Jóźwiak, Gołda 2, Brodziak, Włodarek

Skład: Pędzioch- Włodarek, Bańka, Pawłowski- Rydz, Rybaniec, Patryk Orlikowski, Jóźwiak- Rumin oraz Gołda, Brodziak

Trener - Piotr Pawłowski