Zwycięstwo Młodzików D2 Ajaksu I

Ajaks 2003 05-10-2014 Admin

04.10.2014 godz. 11.00 III Liga wojewódzka 9. kolejka

Znicz Kłobuck 0 : 2 Ajaks
Patryk Orlikowski 2

Skład: Pędzioch- Przemek Orlikowski, Bańka, Pawłowski- Jóźwiak, Olszański, Patryk Orlikowski, Rybaniec- Gołda oraz Salita, Mach, Włodarek, Rydz, Brodziak, Dzianok

Zwycięstwo Młodzików D2 Ajaksu II w 9 kolejce

Ajaks 2003 02-10-2014 P. Pawłowski

01.10.2014 godz. 17.30 Młodzik D2 I Liga okręgowa 9. kolejka

Ajaks II 5 : 1 Jurajskie Wilki Częstochowa
Olszański 2, Brodziak 1, Rumin 1, Dzianok 1

Skład: Pędzioch- Mach, Gliński, Błachowicz- Brodziak, Olszański, Piaskowski, Rumin- Dzianok oraz Przemek Orlikowski, Rydz, Kierat, Kantorowicz, Cieślak

Trener- Piotr Pawłowski

Porażka Młodzików D2 Ajaksu I w 9 kolejce

Ajaks 2003 02-10-2014 P. Pawłowski

01.10.2014 godz. 16.00
Młodzik D2 III Liga Wojewódzka 9. kolejka

Ajaks 0 : 5 Skra Częstochowa

Skład: Pędzioch- Włodarek, Bańka, Pawłowski- Rydz, Jóźwiak, Kierat, Patryk Orlikowski- Gołda oraz Rybaniec, Przemek Orlikowski, Brodziak, Rumin, Salita, Gliński, Dzianok

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwo Młodzików D2 Ajaksu II

Ajaks 2003 29-09-2014 P. Pawłowski

26.09.2014 godz. 16.00
Młodzik D2 I Liga okręgowa 8. kolejka

Unia Rędziny 2 : 3 Ajaks II
Olszański 2, Dzianok

Skład: Kulesza- Skiba, Salita, Orlikowski- Gliński, Piaskowski, Błachowicz, Olszański- Dzianok oraz Rumin, Kierat, Pawłowski, Kantorowicz, Cieślak

Trener- Piotr Pawłowski

Porażka Młodzików D2 Ajaksu I

Ajaks 2003 29-09-2014 P. Pawłowski

27.09.2014 godz. 11.00
Młodzik D2 III Liga wojewódzka 8. kolejka

AS Lubliniec 1 : 0 Ajaks

Skład: Pędzioch- Włodarek, Bańka, Pawłowski- Rydz, Kierat, Patryk Orlikowski, Jóźwiak- Gołda oraz Przemek Orlikowski, Rybaniec

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwo Młodzików D2 Ajaksu I w 7 kolejce

Ajaks 2003 25-09-2014 P. Pawłowski

24.09.2014 III Liga wojewódzka 7. kolejka

Ajaks 6 : 1 Orzeł Konopiska
Patryk Orlikowski, Rydz, Gołda 3, Włodarek

Skład: Pędzioch- Włodarek, Bańka, Pawłowski- Rydz, Rybaniec, Patryk Orlikowski, Kierat- Gołda oraz Przemek Orlikowski

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwo Młodzików D2 Ajaksu II w 7 kolejce

Ajaks 2003 25-09-2014 G. Kuziorowicz

24.09.2014 Młodzik D2 I Liga Okręgowa 7. kolejka

Victoria Częstochowa 3 : 5 Ajaks II
Piaskowski 3, Salita 1, 1- samobójcza

Skład: Kulesza-Cieślak, Salita, Skiba- Gliński, Olszański, Piaskowski, Błachowicz- Dzianok

Trener- Grzegorz Kuziorowicz

Zwycięstwo Młodzików D2 Ajaksu II

Ajaks 2003 22-09-2014 P. Pawłowski

20.09.2014 godz. 13.00
I Liga okręgowa 7. kolejka

Ajaks II 8 : 2 Pogoń Blachownia
Brodziak 3, Gałek 2, Rumin 2, Salita 1

Skład: Kulesza- Gliński, Salita, Błachowicz- Cieślak, Gałek, Rumin, Brodziak- Kantorowicz oraz Olszański

Trener - Piotr Pawłowski

Remis Młodzików D2 Ajaksu I

Ajaks 2003 22-09-2014 P. Pawłowski

20.09.2014 godz. 11.00
III Liga wojewódzka 7. kolejka

UKS MOSiR Myszków 2 : 2 Ajaks
Jóźwiak, Gołda

Skład: Pędzioch- Włodarek, Bańka, Pawłowski- Rydz, Rybaniec, Patryk Orlikowski, Jóźwiak- Gołda oraz Przemek Orlikowski, Kierat

Trener - Piotr Pawłowski