Porażki Młodzików D2 Ajaksu I i Ajaksu II

Ajaks 2003 14-09-2014 P. Pawłowski, G. Kuziorowicz

13.09.2014
Młodzik D2 III Liga Wojewódzka 5. kolejka

Ajaks 0 : 14 RKS Raków Częstochowa

Skład: Pędzioch- Włodarek, Bańka, Pawłowski- Jóźwiak, Patryk Orlikowski, Rybaniec, Kierat- Gołda oraz Przemek Orlikowski

Trener- Piotr Pawłowski

Czytaj więcej: Porażki Młodzików D2 Ajaksu I i Ajaksu II

Zwycięstwo Młodzików D2 Ajaksu II w 4 kolejce

Ajaks 2003 10-09-2014 P. Pawłowski

10.09.2014 godz. 16.30
Młodzik D2 I Liga okręgowa 4. kolejka

Ajaks II 7 : 2 Zieloni Żarki
Rybaniec 2, Patryk Orlikowski 2, Jóźwiak, Dzianok, Brodziak

Skład: Kulesza- Gliński, Salita, Mach- Przemek Orlikowski, Brodziak, Rybaniec, Rumin- Dzianok oraz Patryk Orlikowski, Błachowicz, Cieślak, Gałek, Jóźwiak

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwo Młodzików D2 Ajaksu I w 4 kolejce

Ajaks 2003 10-09-2014 P. Pawłowski

10.09.2014 godz. 15.00
Młodzik D1 III Liga wojewódzka 4. kolejka

Ajaks 4 : 1 UKS Raków Częstochowa
Rybaniec, Gołda 2, Jóźwiak

Skład: Pędzioch- Włodarek, Bańka, Pawłowski- Rydz, Jóźwiak, Patryk Orlikowski, Kierat- Gołda oraz Rybaniec, Przemek Orlikowski, Brodziak, Salita, Mach, Dzianok, Rumin

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwo Młodzików D2 Ajaksu II w 3 kolejce

Ajaks 2003 06-09-2014 P. Pawłowski

06.09.2014
Młodzik D2 I Liga Okręgowa godz. 13.00

Ajaks II 2 : 1 APN Raków Częstochowa
Jóźwiak, Włodarek

Skład: Kulesza- Mach, Salita, Gliński- Brodziak, Rumin, Kierat, Dzianok- Błachowicz oraz Włodarek, Przemek Orlikowski, Gałek, Cieślak, Jóźwiak

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwo Młodzików D2 Ajaksu I w 3 kolejce

Ajaks 2003 06-09-2014 P. Pawłowski

06.09.2014
Młodzik D2 III Liga Wojewódzka 3.kolejka

Ajaks 1 : 0 Znicz Kłobuck
Kierat

Skład: Pędzioch- Włodarek, Bańka, Pawłowski- Rydz, Jóźwiak, Patryk Orlikowski, Rybaniec- Gołda oraz Przemek Orlikowski, Rumin, Kierat, Brodziak, Dzianok, Salita, Mach

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwo Młodzików Ajaksu II w zaległym meczu

Ajaks 2003 04-09-2014 P. Pawłowski

04.09.2014
Młodzik D2 I Liga Okręgowa (mecz zaległy z 1. kolejki)

Ajaks II 4 : 1 Unia Rędziny
Dzianok, Brodziak, Kierat, Błachowicz

Skład: Kulesza- Mach, Salita, Gliński- Brodziak, Jóźwiak, Rumin, Przemek Orlikowski- Dzianok oraz Błachowicz, Pawłowski, Kierat, Cieślak, Gałek

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwo Młodzików D2 rocznika 2003 Ajaksu I

Ajaks 2003 31-08-2014 P. Pawłowski

30.08.2014 Młodzik D2 III Liga wojewódzka 2. kolejka

Skra Częstochowa 4 : 5 Ajaks Częstochowa
Gołda 4, Rybaniec 

Skład: Pędzioch- Włodarek, Bańka, Pawłowski- Rydz, Rybaniec, Patryk Orlikowski, Kierat- Gołda oraz Przemek Orlikowski.

Trener - Piotr Pawłowski

Zwycięstwo Młodzików D2 rocznika 2003 Ajaksu II

Ajaks 2003 30-08-2014 M. Dziewoński

30.08.2014 - Młodzik D2 Liga Okręgowa 2. kolejka

Jurajskie Wilki Częstochowa 2 : 4 Ajaks II Częstochowa
Rumin 2, Salita, Mach

Skład: Dzianok- Gliński, Salita, Mach- Brodziak, Jóźwiak, Rumin, Cieślak- Błachowicz oraz Gałek

Trener - Mateusz Dziewoński

Zwycięstwo Młodzików D2 rocznika 2003 w 1 kolejce

Ajaks 2003 27-08-2014 P. Pawłowski

27.08.2014 godz. 13.30 - Młodzik D2 III Liga Wojewódzka 1. kolejka

Ajaks Częstochowa 4 : 3 Akademia Sportowa Lubliniec
Gołda 2, Dzianok, Rydz

Skład: Pędzioch- Włodarek, Bańka, Pawłowski- Rydz, Rybaniec, Patryk Orlikowski, Kierat- Gołda oraz Dzianok, Przemek Orlikowski, Brodziak, Salita, Mach

Trener - Piotr Pawłowski