Grały Orliki Ajaksu IV

Ajaks 2003 08-05-2013 Ajaks
Ajaks IV 2 : 1 Victoria Częstochowa
Adrian Pawłowski, Bartosz Brodziak
Ajaks IV 2 : 3 Grom Cykarzew
Kacper Jóźwiak, Bartosz Brodziak

Czytaj więcej: Grały Orliki Ajaksu IV

Dwa zwycięstwa w Lidze Orlików Ajaksu III

Ajaks 2003 28-04-2013 M. Dziewoński

I Kolejka została przełożona (termin meczu jeszcze nie znany)

II Kolejka:
23.04.2013

Ajaks III 12 : 2 Pilica Koniecpol
Gołda Mateusz x6, Służałek Kacper x2, Orlikowski Patryk x1, Krok Filip x1, Salita Maciej x1 oraz jedna bramka samobójcza

Skład: Janeczek Olaf, Salita Maciej, Gliński Piotr, Olszański Adam, Krok Filip, Gołda Mateusz, Służałek Kacper oraz Orlikowski Przemek, Orlikowski Patryk, Kierat Nikodem, Piłat Łukasz, Skiba Michał

Czytaj więcej: Dwa zwycięstwa w Lidze Orlików Ajaksu III

Porażka Orlików Ajaksu IV

Ajaks 2003 21-04-2013 G. Kuziorowicz
Skra Częstochowa 6 : 3 Ajaks IV
Brodziak 3

Skład Ajaksu: Adam Bańka, Robert Błachowicz, Bartek Brodziak, Michał Cieślak, Dawid Drabik, Kacper Dzianok, Bartek Jamrozik, Wojciech Janosik, Kacper Jóźwiak, Jakub Kantorowicz, Seweryn Kwiatecki, Mikołaj Mach, Adrian Pawłowski, Piotr Pędzioch, Wiktor Piaskowski, Michał Włodarek

Trener- Grzegorz Kuziorowicz

Halowy Turniej na ul. Żużlowej za nami!

Ajaks 2003 21-02-2013 M. Dziewoński, Ł. Eljasiński

W czwartek 21 lutego w nowej hali na zawodziu odbył sie turniej piłki nożnej dla rocznika 2003. Organizatorem turnieju był UKS Ajaks Częstochowa.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn, wśród których najlepszy okazał się UKS Raków.

Wyniki turnieju:

  • UKS Ajaks I - UKS Ajaks II 0-0
  • Esbank RAP Radomsko - UKS Orzeł Konopiska 3-1
  • UKS Raków - UKS Ajaks I 2-2
  • Ajaks II - Esbank RAP Radomsko 2-3
  • UKS Orzeł Konopiska - UKS Raków 1-3
  • UKS Ajaks I - Esbank RAP Radomsko 1-2
  • UKS Ajaks II - UKS Orzeł Konopiska 5-1
  • UKS Raków - Esbank RAP Radomsko 3-2
  • UKS Ajaks I - UKS Orzeł Konopiska 0-0
  • UKS Raków - UKS Ajaks II 4-1

Czytaj więcej: Halowy Turniej na ul. Żużlowej za nami!

Orlik - dwie porażki Ajaksu III na początek

Ajaks 2003 21-09-2012 Ajaks

14.09.2012

Ajaks III 2 : 5 Grom Cykarzew
Orlikowski Patryk, Gliński Piotr

Skład: Kulesza Krystian, Orlikowski Przemek, Salita Maciej, Gliński Piotr, Borowicz Mateusz, Orlikowski Patryk, Służałek Kacper oraz Tekieli Paweł, Skiba Michał, Krok Filip, Olszański Adam, Łągiewka Miłosz, Kierat Nikodem, Janeczek Olaf.

17.09.2012

Orlik Blachownia 5 : 0 Ajaks III

Skład: Kulesza Krystian, Orlikowski Przemek, Salita Maciej, Gliński Piotr, Borowicz Mateusz, Krok Filip, Służałek Kacper oraz Tekieli Paweł, Skiba Michał, Olszański Adam, Łągiewka Miłosz, Kierat Nikodem, Janeczek Olaf.

Deichmann - finały

Ajaks 2003 13-06-2012 A. Brdąkała

W dniu 10.06.2012 r., na stadionie KS RAKÓW Częstochowa, odbył się Finał Miejski Turnieju DEICHMANNA. Oto wyniki naszego zespołu: 

Półfinał:

Hiszpania (Ajaks) 8 : 1 Portugalia (Kochanowice)
Mateusz Musiałowski - 4, Olivier Sukiennicki - 4

Czytaj więcej: Deichmann - finały

Deichmann - VII turniej

Ajaks 2003 06-06-2012 A. Brdąkała

W dniu 03.06.2012r. na stadionie KS RAKÓW Częstochowa odbył się VII Turniej DEICHMANNA. Oto wyniki naszego zespołu:

Hiszpania (Ajaks) 3 : 0 Francja (Raków)
Mateusz Musiałowski - 2, Bartosz Brodziak - 1
Hiszpania (Ajaks) 6 : 2 Włochy (APN)
Mateusz Musiałowski - 3, Olivier Sukiennicki - 2, Maciej Krysiak - 1

Czytaj więcej: Deichmann - VII turniej

Deichmann - VI turniej

Ajaks 2003 28-05-2012 A. Brdąkała

W dniu 27.05.2012 r. na stadionie KS SKRA Częstochowa odbył się VI Turniej DEICHMANNA (w V turnieju w dniu 20.05.2012 r. nasz zespół miał pauzę). Oto wyniki naszego zespołu:

Hiszpania (Ajaks) 14 : 0 Anglia (Niezrzeszeni)
Mateusz Musiałowski - 5, Olivier Sukiennicki - 4, Maciej Krysiak - 2, Patryk Orlikowski - 1, Wiktor Piaskowski - 1, Kacper Trelowski - 1

Czytaj więcej: Deichmann - VI turniej

Orlik Ajaks IV - 9 wygrana

Ajaks 2003 28-05-2012 A. Brdąkała

Drużyna ORLIKÓW AJAKS IV w dniu 25.05.2012 r. rozegrała kolejny 9. mecz i pokonała u siebie zespół KS RAKÓW II Częstochowa.

Ajaks IV 5 : 3 KS Raków
Mikołaj Piaskowski – 3, Piotr Gładysz - 1, Olivier Sukiennicki – 1

Zespół wystąpił w składzie: Mikołaj Morawski (bramkarz), Franciszek Kania, Mikołaj Piaskowski, Piotr Gładysz, Mikołaj Lutak, Olivier Sukiennicki, Dominik Piaszczyk, Dominik Pindych, Mikołaj Poński.

Trener zespołu: Aleksander Brdąkała